Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Това е много интересна програма разполагаща с облак ползващ енджините във VirusTotal http://hostingkartinok.com/show-image.php?id=56ec3da0af252e07b0edf2ca8f0871d8, проактивна защита с бял списък, проверяваща за цифрови подписи на изпълнимите файлове и локален енджин от ClamAV, който може да не се инсталира при желание. Програмата е съвместима с други антивируси и е безплатна.

Линк за сваляне: http://external.comss.ru/url.php?url=https://secureaplus.secureage.com/download/SecureAPlusSetup.exe

Редактирано от T H E P L A Y E R (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая програма дали ще върши работа,че гледам има промоция сега за премиума безплатно за определено време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

тая програма дали ще върши работа,че гледам има промоция сега за премиума безплатно за определено време

Да ще ти върши работа.

Не струва,ако струваше тука разбирачите да я обсъждат като Земана.

Земана е просто скенер и няма нищо общо с тая програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как има облак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще ти върши. Слагаш 'заключен режим' и шанса да се инсталира вирус, практически изчезва. Все пак, едно на ум да си имаш. Може, да избереш с афлайн антивирусна /ако нямаш инсталира/ или без /ако имаш вече някакъв антивирус/

Не струва,ако струваше тука разбирачите да я обсъждат като Земана.

Земана, е скенер бре момче. Не е антивирус. Правиш ли разликата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Земана, е скенер бре момче. Не е антивирус. Правиш ли разликата?

Да Земана е скенер само нещо да съм казал.И кат заключи ко.После ще отключва и ще заключва и ще си играе.Или е много умна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я,всички ехе-та ми даваше ерор като ги цъкна.Реално то всичко : плеър,торрент и тн ми ги забраняваше дори и Geek Uninstaller и не иска да се килне тая простотия,че се наложи систъм рестор да давам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости и това и Voodoshield!Що секюрити пакетите не предлагат заключване?Това ти бъгва всичко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости и това и Voodoshield! Що секюрити пакетите не предлагат заключване?Това ти бъгва всичко!

Как стигнахте до този извод? Да сте чували за Default Deny System или пък за Trusted Application Mode?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как стигнахте до този извод? Да сте чували за Default Deny System или пък за Trusted Application Mode?

Покажи ми тая опция моля?В касперски или където искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я,всички ехе-та ми даваше ерор като ги цъкна.Реално то всичко : плеър,торрент и тн ми ги забраняваше дори и Geek Uninstaller и не иска да се килне тая простотия,че се наложи систъм рестор да давам.

Защо аз успях, да я деинсталирам когато я пробвах? Проблема е във вашият телевизор. Програмата е доста добра.

Не се занимавай с глупости и това и Voodoshield!Що секюрити пакетите не предлагат заключване?Това ти бъгва всичко!

Само глупости ли ще пишеш? За NOD32, знаеш ли че след обучение на HIPS, можеш да заключиш ситемата, и да не се инсталира нищо? И да разрешаваш, кое да се инсталира. Спри вече с глупостите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

След сканиране на системата добавя всичко което е инсталирано в белия списък и няма как това да се случи.

Аз не вярвам на това което си написал.

Има си интерактивен режим и база с доверени сертификати.Почти не ме пита за нищо.

Заключването се прави след пълен скан и от опитни потребители които знаят как се работи с програмата.

https://youtu.be/ARR7inNAT1g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За NOD32, знаеш ли че след обучение на HIPS, можеш да заключиш ситемата, и да не се инсталира нищо? И да разрешаваш, кое да се инсталира.

Аз също съм със SecureAPlus,и Жоро и URIEL могат да потвърдят.... Специално за Nod32,Никси представи готови HIPS настройки,аз също мога да добавя още едни....Само да има хора които се интересуват....качествено....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм със SecureAPlus,и Жоро и URIEL могат да потвърдят.... Специално за Nod32,Никси представи готови HIPS настройки,аз също мога да добавя още едни....Само да има хора които се интересуват....качествено....

Хорхето да чете. И да пита. А не само, да пляска някакви писания. :D  Иначе за теб, никси жоро, URIEL и другите, знам че ще помагате. Ако човек ви пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно забутана някъде настройка и хората не я пипат щот не са я открили.А това се полакомиш го сложиш и проблеми.Ма напишете го заключва екзетата не може нищо да инсталирате и деинсталирате!В AVG не го намерих това.Е кат го има в пакетите за къв чеп ми е това новоизлюпено.Гледам в Winpatrol го има.Слагайте си ги.Егати защитата да се заключа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Чудесно забутана някъде настройка и хората не я пипат щот не са я открили.А това се полакомиш го сложиш и проблеми.Ма напишете го заключва екзетата не може нищо да инсталирате и деинсталирате!В AVG не го намерих това.Е кат го има в пакетите за къв чеп ми е това новоизлюпено.Гледам в Winpatrol го има.Слагайте си ги.Егати защитата да се заключа.

Не виждам нищо сложно в програмата. Има си възможност за настройки. Това,че вие не можете да ги видите или не искате не означава,че програмата не струва. Лично на мене не ми върши работа,може да си има и кусури но коя няма. 

Може би AVG е идеалната ? :)

26a144da1b46f80d1a00fb72ea854ff7.jpg

1. Винаги преди ползването на нов продукт било то софтуер или ютия например трябва да се запознаете с ръководтвото и помощният файл.

2. Нежеланието да се прочете  не е оправдание.

3. Когато представите нещо което ще е полезно за другите - тогава ще имате морално право да критикувате някого.

С рогата напред не става. Е може и така но дано ви е яка гърбината.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде моля ти се кат си купиш смартфон четеш ли му упътването или литература за Уиндоус или Офис?С пробване става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата си е добра, но леко се припокрива с UAC и SmartScreen в WIndows 8.1. Малко бавни станаха менютата след 2-дневна употреба, заема доста памет, бави началното стартиране и за капак не ми работише Universal AV сървъра и не можах да направя пълна проверка на системата. Иначе първоначалната проверка сработи (макар да и отне над час) и сработват после и уплътняването на базата с данни. Има хляб в тази програмка, но на този етап не ми трябва дори с изключени universalAV или clam-win за да помага на Comodo.

VoodooShield и тя ще се припокрива...сандък има и Comodo, а метода и на работа е малко като на NoScript в Mozilla, ако решиш да правиш инсталации е по-добре да е офф (както и ако знаеш, че сайта е легитимен трябва да го позволиш в NoScript). А и VoodooShield заменя въпросите на UAC (SecureAplus поне не ги подменя). И в двете има хляб и могат да се ползват почти самостоятелно, но са за напреднали потребители. Ще ги следя. Засега предпочитам с Comodo да контролирам всичко в системата с режим HIPS, без auto-sandbox и като решат проблема с junction-ите да пускам и Mozilla-та в Sandbox-a му. Махнах и MBAE и останах главно с Comodo и сурови правила в Local Security Policy + CryptoPrevent-a. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SecureAPlus Premium, мога ли да я конбинирам с друга антивирусна или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SecureAPlus Premium, мога ли да я конбинирам с друга антивирусна или не?

Според създателите няма проблем да се използва като допълнение.

Цитат:

"Таким образом, SecureAPlus может дополнять основной антивирус, установленный в системе, предоставляя пользователям дополнительный уровень защиты. Это дает пользователям возможность использовать SecureAPlus совместно c другими антивирусными программами с защитой в режиме реального времени."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем с AVG при мен.Гледам имам процес ClamAV тоест това и е защитата в реално време и облаци щот ми се появиха фалшове с Norman и McAfee.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

SecureAPlus Premium   3.3.5 за 18 месеца

Изтеглете и инсталирайте SecureAPlus Freemium

Линк:http://www.secureaplus.com/Main/download_ty.php

Offline installer:http://www.secureaplus.com/Main/download_ty.php?opt=2

След инсталлирането,от иконата в трея,отидете в меню "About" и копирайте Вашият SecureAPlus ID

Посетете страницата за активация:https://secureaplus.secureage.com/sapportal/exclusive/upgrade

sap_3.png

Въведете SecureAPlus ID и кликнете на Validate SecureAPlus ID

След проверката създайте Premium акаунт,като не забравяте да се съгласите  с условията за ползване.

8138725A.png

След рестарт на компютъра проверете лиценза.
sap_2.png

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...