Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с телевизор toshiba 22l1333g,ходих на почивка и изключих телевизора,след като се върнах го включих в контакта и не тръгна,диода за зелено и червено също не свети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включен ли е телевизора в контакта? В контакта има ли напрежение, не се проверява с пръст, а с мултицет или фазомер!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете,но не съм малоумен,има напрежение,и антената и махната,просто го изключих,след седмица като се прибрах,го включих и не тръгна,както съм писал и диода също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гаранция ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го изключи преди да тръгнеш извади ли му кабела за антената? Възможно е ако е на каблена или външна анетена някоя гръмотевица да го е изпекла. Пробвай и в друг контакт за всеки случай. Провери кабела отзад дали не се е извадил/разхлабил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Том Самоел написа:

Извинете,но не съм малоумен,има напрежение,и антената и махната,просто го изключих,след седмица като се прибрах,го включих и не тръгна,както съм писал и диода също

Никой не твърди обратното, нали разбирате че няма как да знам кой какво ще направи, именно за това обяснявам. Ако имате достатъчно познания, отворете телевизора и вижте предпазителя дали е здрав, макар че за да изгори има причина и тя в повечето случай не е добра. Възможен е  проблем в захранването, ако нямате достатъчно познания да установите къде е той носите в сервиз за диагностика и ремонт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батериите на дистанционното как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е в гаранция,антената я извадих именно заради евентуални гръмотевици,кабела е свързан директно за платката с букса и е наред,отворих го,но всичко изглежда наред,няма надути или прекъснати кондензатори,предпазител не видях никъде,захранването не знам как да го замеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или го занеси в сервиз или си вземи нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Том Самоел написа:

Не е в гаранция,антената я извадих именно заради евентуални гръмотевици,кабела е свързан директно за платката с букса и е наред,отворих го,но всичко изглежда наред,няма надути или прекъснати кондензатори,предпазител не видях никъде,захранването не знам как да го замеря

От тук може да свалите схемата, има два бушона 3A, пак казвам ако има прекъснал предпазител вероятно има щета по захранването и възстановяването на бушона може да доведе до по- голяма щета върху него, ако не знаете какво правите го занесете в сервиз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...