Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър Вечер на всички! Имам проблем с яркостта постоянно се намаля и се увеличава сама, без никаква причина.

Проверих дали ми е включена опцията "Automatic brightness adjustment", но не открих такава опция. Не мога да намеря решение къде ли не рових в настройките. На някакъв вирус ли се дължи това не знам ако може някой да помогне. 😀

Благодаря Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кое това? На телевизора, монитора, ОС? Пак ли с боб ще решаваме проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Raze написа:

На кое това? На телевизора, монитора, ОС? Пак ли с боб ще решаваме проблеми?

Да😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом "Да", значи е така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Щом "Да", значи е така!

Ако ще ми губите времето само, изтривайте темата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ти ни губиш нашето. На монитора може да се настройва яркостта през менюто. Ако някой бутон е повреден и е "заседнал", може да я увеличава автоматично. Това казва боба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво пич в момента ти ми губиш времето, това че си "Лига на легендите в виртуалния свят" не означава, че трябва да постъпваш по този начин. Ако беше нормален човек щеше, да ми кажеш къде се крие проблема а не да разтягаш локуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти казах, ама ти като нямаш акъл да вденеш, как да ти помогнем? Като си болен звъниш на доктора  по телефона и му казваш "болен съм, кажи ми какво ми има и какво да пия", без да те прегледа и без да знае за какво става въпрос ли, както къде и какво те боли? Форума си има правила, като не ги спазваш, сърди се на себе си! Ето прочети и това:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

Аз ти казах, ама ти като нямаш акъл да вденеш, как да ти помогнем? Като си болен звъниш на доктора  по телефона и му казваш "болен съм, кажи ми какво ми има и какво да пия", без да те прегледа и без да знае за какво става въпрос ли, както къде и какво те боли? Форума си има правила, като не ги спазваш, сърди се на себе си! Ето прочети и това:

Изтривайте темата и сори за изгубеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Jordan_Nz написа:

Изтривайте темата и сори за изгубеното време.

То бива човек да е инат, ама ти си криминално упорит. Никъде не уточни никакви подробности, за отделен монитор ли става дума, за монитора на лаптопа ли, за дисплея на телефона ли(такива като теб често не се интересуват дали са в правилния раздел), щорите на прозореца ли не можеш да спуснеш... Т.е. кой на кого губи времето? :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Jordan_Nz написа:

Добър Вечер на всички! Имам проблем с дисплея на лаптопа яркостта постоянно се намаля и се увеличава сама, без никаква причина.

Проверих дали ми е включена опцията "Automatic brightness adjustment", но не открих такава опция. Не мога да намеря решение къде ли не рових в настройките. На някакъв вирус ли се дължи това не знам ако може някой да помогне. 😀

Благодаря Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Jordan_Nz написа:

Добър Вечер на всички! Имам проблем с яркостта постоянно се намаля и се увеличава сама, без никаква причина.

Благодаря Предварително!

Аз виждам това в първия пост. Никъде не пише за дисплей на лаптоп! Яркостта променя ли се ако отваряш/затваряш капака? Има ли някаква индикация от ОС, когато яркостта се променя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Raze написа:

Аз виждам това в първия пост. Никъде не пише за дисплей на лаптоп! Яркостта променя ли се ако отваряш/затваряш капака? Има ли някаква индикация от ОС, когато яркостта се променя?

Не се променя като го отварям и затвярям. След като се промени яркосста не ми излиза никаква индикация. Проблема с яркостта се получава когато батерията на лаптопа не се зарежда изобщо. Проблема сигурно идва от батерията, тя е поне на 4-5 години. Издържа някъде около час два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си дали якорстта се променя - намалява, ако натовариш процесора или/и видеокартата? След като проблема го няма при включено зарядно, не най-вероятно, ами 100% е от батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Raze написа:

Пробвал ли си дали якорстта се променя - намалява, ако натовариш процесора или/и видеокартата? След като проблема го няма при включено зарядно, не най-вероятно, ами 100% е от батерията.

Пробвах да натоваря процесора и видео картата, но няма ефект. Яркостта не се променя, когато най-малко го очаквам тогава се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Jordan_Nz написа:

Проблема с яркостта се получава когато батерията на лаптопа не се зарежда изобщо. Проблема сигурно идва от батерията, тя е поне на 4-5 години. Издържа някъде около час два.

Да разбираме ли,че проблема го има само когато си на батерия?Ако е така,можеш през контрол панел, опции на захранването,после в допълнителни настройки,да провериш тези които са за икономия на батерията.Най-добре първо пробвай от там, с връщане на настройките по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По традиция винаги почва философстване и едва на 2 - 3 страница на темата евентуално се стига до марка и модел на устройството.

Продължавам с боба: Вероятно става въпрос за нещо старо над 5 години. LCD панел с лампи, които са се насветили. Хардуерен проблем с неособено приятна цифра за ремонт, ако може да се намери точния размер. В сервиза ще кажат. Или ползваш с външен монитор. То оттам се почва и с пробата за да е ясен проблемът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

По традиция винаги почва философстване и едва на 2 - 3 страница на темата евентуално се стига до марка и модел на устройството.

Продължавам с боба: Вероятно става въпрос за нещо старо над 5 години. LCD панел с лампи, които са се насветили. Хардуерен проблем с неособено приятна цифра за ремонт, ако може да се намери точния размер. В сервиза ще кажат. Или ползваш с външен монитор. То оттам се почва и с пробата за да е ясен проблемът.

Проблема се оправи заключвайте темата.🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв проблем как се е оправил? 

Не се отговаря с цитат. Не си отговорил и на въпросите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Димитър 59 написа:

Да разбираме ли,че проблема го има само когато си на батерия?Ако е така,можеш през контрол панел, опции на захранването,после в допълнителни настройки,да провериш тези които са за икономия на батерията.Най-добре първо пробвай от там, с връщане на настройките по подразбиране.

Много ти благодаря! Проблема се оправи🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...