Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozic

Предаване на живо от Ютуб към Фейсбук

Препоръчан отговор

Здравейте.

От време на време ми се налага да излъчвам на живо някое събитие във Фейсбук, но срещам няколко проблема:

1. Качеството е отвратително. Без значение дали излъчвам през страница или личния ми профил, качеството на видеото е ужасно.
2. Когато приключа с живото предаване, видеоклипът не се запазва в телефона. Ако искам да си запазя видеото, трябва да го сваля от Фейсбук и качеството се разваля още повече. Преди, когато излъчвах видео на живо, след това и в телефона ми се запазваше видеото с нормално качество, тоест все едно съм снимал видео без да предавам на живо. Така видеото хем се споделяше във Фейсбук с лошо качество, хем се запаметяваше в телефона с отлично качество. Не знам защо, но от известно време не се запаметява в телефона видеото.
3. След приключване на живото предаване, понякога споделеното видео във Фейсбук насича. Говорът върви нормално, но има проблеми с картината.

Казаха ми, че може да се предава на живо от Ютуб във Фейсбук по следните начини:

1. Правя живо предаване в Ютуб и споделям линка към предаването във Фейсбук.
2. Има някакви приложение, което позволявало живо предаване от Ютуб да се излъчва във Фейсбук.

Не съм пробвал нито един от двата начина, защото и не знам как се правят.

Това се правило, защото Ютуб предаването на живо било с по-добро качество от Фейсбук и по-малко бъгаво. Като цяло ми е нужно да предавам на живо във Фейсбук с добро качество и видеото да се запазва в телефона, защото сега използвам два телефона /един за живото предаване и един да снимам видео/ и не е никак удобно. Това с Ютуб ми харесва като идея, защото видеото се разпространява успоредно и на още едно място, ако наистина този вариант работи.

Телефонът ми е с Андроид 8.0.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...