Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nik4o0

Търся филм но не му знам заглавието!

Препоръчан отговор

Здравейте търся филм на който не му знам заглавието нито помня катьори или година

имам блед спомен че го гледах 2009/2010 година но не съм сигурен може изобщо да не е от тези две години .

Филма е малко объркващ дане кажа доста жанра е ужас/мистерия..

Филма се разказва за една двойка мъж и жена движат се с кола по американско шосе нещо тексаски път път с едно по сочна лента и отстрани пясък типични американски  извънградски пътища беше нощ и докато караха видяха преобърната катастрофирала кола и част от нея гореше до нея беше мъж и беше покрит с кръв и те спряха да го качат след това ето тука става мистерията че дефакто този мъж от катастрофата е  мъжът кой качи мъжа от катастрофата през останалото време спираха по някакви мотели бензиностанции и там имаше мистерия спомням си че имаше и убийство . 

Съжелявам за бедното инфо но само това имам като спомен и го търся от години този филм ако някой има представа как се казва моляви пишете ще бъда много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...