Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Дадох на мой приятел да ползва старата ми 5ца и сега е забравил как е пас кода на телефона и не мога да го отключа! Пробвах с itunes,но след като влезна в рековъри мода и пробвам да го ресторна и след около 10 мин ми излиза грешка на която пише,че не може да се свърже с сървъра а интернет си имам.Моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще си забрави Passcode? Май телефона е намерен/краден и се опитвате да го ползвате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

Как ще си забрави Passcode? Май телефона е намерен/краден и се опитвате да го ползвате. 

Телефона е лично мой! Купувал съм го за 300лв преди години,но след като го ползва той си остана в шкафа и сега е забравил паса а телефона ми трябва!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емилио Радостинов написа:

Телефона е лично мой! Купувал съм го за 300лв преди години,но след като го ползва той си остана в шкафа и сега е забравил паса а телефона ми трябва!!!

300лв втора употреба, нови струваха около 1000лв като с последна цена бяха около 600лв. Както и да е, носите в сервиз ще решат проблема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емилио Радостинов написа:

Аве кво му се обясняваш. Секи ден е на черешата.

Пробвай горния метод би трябвало да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...