Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Гост

ас таа поща не съм я давал на микромеките
ф задачата са пита от декъ я знаат

Цитат
Проучване на удовлетвореността на взаимоотношенията с клиенти и партньори (CPE)
от:
„CEECMG“ (CEECMG@e-mail.microsoft.com)

дата: 21.08.2019 10:32
до:
(*****@abv.bg)

Благодарим ви, че посетихте IDC Workplace на бъдещето събитие

Лого на заглавката на Microsoft
Трима колеги, седнали на масата и гледат компютър

Уважаеми клиенти и партньори,

Всяка година Microsoft провежда проучване на удовлетвореността на взаимоотношенията с клиенти и партньори (CPE) - това е голямо проучване, което ни помага да поддържаме връзка с това как се чувствате относно нашата компания и екипите, които работят с вас.

Като вземете това проучване и ни предоставите вашите откровени отзиви, ще ни помогнете да разберем какво върви добре и какво можем да направим по-добре. Вашето мнение е от съществено значение, за да ни помогнем да дадем възможност на всеки човек и всяка организация на планетата да постигнем повече.

Ние осъзнаваме, че получавате много заявки за анкети в наши дни и може да бъдете поканени да участвате в нашето проучване два пъти годишно. Ако получите тази през следващите няколко седмици, бихме искали да ви помолим да отделите време, за да я попълните. Ще отнеме около 3 минути. Ако току-що сте получили такъв и сте го попълнили, благодаря!

Поканата за анкета ще бъде изпратена от Microsoft Feedback с линк към онлайн проучване на удовлетвореността на клиентите. Ако използвате спам филтър, моля, коригирайте настройките, за да разрешите имейл от домейна @ e-mail.microsoft.com.

Вие сте важни за нас и ние ценим вашето време и ценна обратна връзка! Вие се ангажирате, че резултатите от проучването ще бъдат използвани в нашите усилия, за да отговорим по-добре на вашите нужди.

Благодаря предварително, 
Microsoft Multicountry

Отмяна на абонамента | Декларация за поверителност
Microsoft Corporation 
One Microsoft Way 
Redmond, WA 98052
MicrosoftFooterLogo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, ,.. написа:

ас таа поща не съм я давал на микромеките
ф задачата са пита от декъ я знаат

Направили са асоциация с пощата ти в abv или е просто спам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, AAUUXX написа:

Нямам думи, нито е да не обърнеш внимание, нито да обърнеш, защото и се дава повод за следваща порция простотия. Колко хора писахме за това и отношение само преди няколко дни и не си взе поука, дори не се замисли над това което сме казали/написали. 

Вярваш ли наистина? Наивен си ако очакваш резултат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хилоу от Пушево

15663839812476409892332381131838.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, barbuncela написа:

Вярваш ли наистина? Наивен си ако очакваш резултат!

Наистина вярвах, ако на мен направи някой забележка за каквото и да е било най малкото ще се замисля над това което е предизвикало забележката и ще се старая да не я повтарям същата грешка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сряда .
Житейски факт : Нито една интересна история не започва с думите:
“Направих в неделя сутрин айрян и мекици…”

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, emmi написа:

Хилоу от Пушево

Хи, аз стигам зимата! :lol6:Купих евтино по 2 лева бяла шипка и ги сложих да втасват!

преди 5 часа, AAUUXX написа:

Наистина вярвах, ако на мен направи някой забележка за каквото и да е било най малкото ще се замисля над това което е предизвикало забележката и ще се старая да не я повтарям същата. 

Наистина вярваш....

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Наистина вярвах, ако на мен направи някой забележка за каквото и да е било най малкото ще се замисля над това което е предизвикало забележката и ще се старая да не я повтарям същата грешка. 

Защото си интелигентен и разумен човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Сряда .
Житейски факт : Нито една интересна история не започва с думите:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Бе, да, беееее.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Е...аз ядох два дена, айрян с мекици!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, barbuncela написа:

Хи, аз стигам зимата! :lol6:Купих евтино по 2 лева бяла шипка и ги сложих да втасват!

Наистина вярвах....

Повечето от нас грешат, защото общуват тъй както е общувал в повече от времето си в семейството и си мисли че това или този отсреща е като в семейството. Като мен самия. С моите възгледи. Досега така съм говорил, така е правилно. Никой не ми е правил забележка. Значи е вярно. Но истината е , че друго семейство, друго разбиране. С бебето говориш на бебешки, на кучето с команди резки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Повечето от нас грешат, защото общуват тъй както е общувал в повече от времето си в семейството и си мисли че това или този отсреща е като в семейството. Като мен самия. Досега така съм говорил, така е правилно. Но истината е , че друго семейство, друго разбиране. С бебето говориш на бебешки, на кучето с команди резки...

Ама защо ви трябва изобщо да се занимавате!? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Не се занимавам. Нали ме изгониха. 😀

Сега си търся друг адрес за лазаруване. Или там както се вика. Да си продавам цветята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Не може да не се занимаваш, хубаво е да им се казва на хора които грешат, че са сгрешили. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

Ихаа, намерих си.

Бронебойна ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето моята носия. Готов съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

Наистина вярвах....

Време е

Аз вччера нацепих сини сливи и ги сложих на слънце да съхнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тая каска няма начин морските прключения да са наистина приключения 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не може да не се занимаваш, хубаво е да им се казва на хора които грешат, че са сгрешили. 

Да, но когато става дума за човек който разбира, човек който случайно е сгрешил и ще се коригира и т.н. А в случая тя търси конфликт умишлено, с езика който използува, с разни лафове, от времето на баба ми защото иначе малко и обръщат внимание, колкото повече се говори за нея, толкова повече и храните егото. Тя иска да е на първа страница! Това не го ли разбрахте! И на елхата със самолайкване и с всеки друг начин! Толкова! 

Не ми се говори повече за нея, ама ти отговорих понеже напоследък се занимавате с нея, като да е царицата на форумът! Игнорирайте я, и нека си беснее! До някъде де, че има наказателно поле!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, barbuncela написа:

Да, но когато става дума за човек който разбира, човек който случайно е сгрешил и ще се коригира и т.н. А в случая тя търси конфликт умишлено, с езика който използува, с разни лафове, от времето на баба ми защото иначе малко и обръщат внимание, колкото повече се говори за нея, толкова повече и храните егото. Тя иска да е на първа страница! Това не го ли разбрахте! И на елхата със самолайкване и с всеки друг начин! Толкова! 

Не ми се говори повече за нея, ама ти отговорих понеже напоследък се занимавате с нея, като да е царицата на форумът! Игнорирайте я, и нека си беснее! До някъде де, че има наказателно поле!

Кралица-друг път. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДЕСЕТ!!! страници ... няма как да прочета :(

не може ли някой доброволец да прави summary  в началото на деня- като :рапорт, оперативка ...

хем да е информативно, хем актуално

Сега, ако изпусна някоя промоция, инфо или сватба... олялите се да пишат ще са виновни!

А, и между другото Думата на Деня е : Виновни, Виновна, Виновен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

ДЕСЕТ!!! страници ... няма как да прочета :(

не може ли някой доброволец да прави summary  в началото на деня- като :рапорт, оперативка ...

хем да е информативно, хем актуално

Сега, ако изпусна някоя промоция, инфо или сватба... олялите се да пишат ще са виновни!

А, и между другото Думата на Деня е : Виновни, Виновна, Виновен

Няма оженили се, Скалата си намери каска, Реджеп не се е бил с комунисти скоро, пернишкия левент не му върза нищо, ни на тоя бряг, ни на другия. Друго интересно не се сещам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Няма оженили се, Скалата си намери каска, Реджеп не се е бил с комунисти скоро, пернишкия левент не му върза нищо, ни на тоя бряг, ни на другия. Друго интересно не се сещам

много кратко- и за каската е от последната страница, което сама видях ... даже не спомена за сливите, които са сложени да се сушат

Несериозна работа :huh: айде за останалите девет страници добре, че имам въображение, от мен да мине...

Само Плавников да е разказал нещо интересно и да съм го пропуснала, ВИЕ ще сте Виновни!

Замислям сега на заплата, понеже ... загрижени орица ... много се тревожат, че съм фен на вафлите "Боровец" понеже съм бедна и нямам кинти за по-скъпи, да си накупя яко и най-различни вафли, и така да изкарам месеца на вафли :wub: Николов, ако знае някаква промоция, да свирка, ако ми дойдат байгън, ше му пратя излишъка по Еконт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...