Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Гост

Финиш на работното денонощие.

Лек и усмихнат ден :) 

много ме кефи Шанън Сосамон

tumblr_pjezprheyJ1y1kim6o2_400.gif3vC7WyI.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Уиш... написа:

...

Трябва ами, надявам се остжрожно да си вземеш белешка.. не да си нарисуваш такова с яйце.: р

...

Ей го!

...

ай ся, по- красиф.дяволчето в очите нали е същото (  ;

...

Тц... Моя поглет е вял, като на ленивец със запек... Наскоро разбрах, че тия гадове си живеят по клоните, но никога не пускат бомбата от високо... Слизат на земята и там одрусват крушата... И да ги пита човек защо, като и бес тфа ги мързи толкова... Истенска мистерия ти казвам...

...

абе Димчо си ти и тва е. разбираш ги пушаците.: Д

Така ... Най-разбирам от пушеси, мо како...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че се веселите. Чакай и аз да постна нещо весело...

на 25.01.2019 г. в 18:35, skalata_73 написа:

Г-н Карабойчев!

Моля Ви, никога Не променяйте възможността потребител сам да си ''лайква'' собствените мнения. Инак ще сте отговорен за няколко самоубийства и ще Ви тежи на съвестта.
А какво бихте могли да промените?... Ами например може да сложите и един бутон с виртуален вибратор! Кликаш-оножда те, кликаш-оножда те. Така ще направите живущите във форума освен щастливи и сексуално задоволени.

на 25.01.2019 г. в 23:26, haidukpikaso написа:

Обичай преди всичко себе си

%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%20%D0%BA%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, bornofash написа:

Това сега пълна глупост написа

Нищо вярно няма. Изобщо не я защитавам.

Нищо не разбираш.

Искрен съм, да не си помислиш, че те обиждам.

Всеки има право на собствено мнение, лошото е че недочуваме...развален телефон.
Някои хора, казват че има хора които чуват и четат тъй както дявола чете библията.
Едно пишеш, те  друго четат и пишат нещо дето никак не е на място.
Не се сърди, те така или иначе, никога няма да те разберат.
Разбирателство само на маса, ама и там стават  грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, darkterminal написа:

Ей го!

Тц... Моя поглет е вял, като на ленивец със запек... Наскоро разбрах, че тия гадове си живеят по клоните, но никога не пускат бомбата от високо... Слизат на земята и там одрусват крушата... И да ги пита човек защо, като и бес тфа ги мързи толкова... Истенска мистерия ти казвам...

хахах, ми щото са възпитани граждани на жунглата:biggrin:

наскоро четоф един труд за ленивеца. може да ти е инересно.

https://peatnekoga.com/issue-026/holdrege-essay-sloth/

виж, морето е невъзпитано. напълнила съм си синята чашка с бели.камъчета, и го гледам как ме дебне да ми ги крадне обратно

преди 53 минути, darkterminal написа:

затуй те кръщавам се с правилните имена ; р

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Megumi написа:

"- Писна ми да се прибираш пиян в 4 сутринта!

- Жено, не се сърди! Не се прибирам! Дойдох да взема акордеона!"

Аз помня лихие девеностъй. Някъде през декември, преди коледа,  отидохме да празнуваме на теферич. Обаче жена ми нямаше как да дойде и ми каза да занеса в къщи нещо зеленичко. Аз още пиех обаче. И там като запалихме огън, наизвадихме суджуци, трушии, сланини, ракии, ракии, ракии, вина, бири, и кой кото оружие има, законно и незаконно. Ракия трушия, ракия трушия и като извадихме пищовите, да видим кой по може да гърми. Гърмяхме, гърмяхме, патроните свършиха. Почнахме да фърляме камъни. Пяхме песни и са зъбихме на тирана. Женурята са прибраха по светло, а ний останахме да си дояваме и да си допиваме. Докато свърши горивото затъмняхме здраво. После ми са губи. На другия ден са събуждам виновен. Жената ме гледа особено. Бе викам виновен съм, забрайх да донеса зеленичко. Напихми са ей на вари ма пичи ма туйто. Тя са смей вика не си бре забравил, ела у антрето да видиш. Отивам аз, ко да гледам, цяло борче, ама от пода до таваня. Как съм го носил од гората до у къщи, пас загадка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз помня лихие девеностъй. Някъде през декември, преди коледа,  отидохме да празнуваме на теферич. Обаче жена ми нямаше как да дойде и ми каза да занеса в къщи нещо зеленичко. Аз още пиех обаче. И там като запалихме огън, наизвадихме суджуци, трушии, сланини, ракии, ракии, ракии, вина, бири, и кой кото оружие има, законно и незаконно. Ракия трушия, ракия трушия и като извадихме пищовите, да видим кой по може да гърми. Гърмяхме, гърмяхме, патроните свършиха. Почнахме да фърляме камъни. Пяхме песни и са зъбихме на тирана. Женурята са прибраха по светло, а ний останахме да си дояваме и да си допиваме. Докато свърши горивото затъмняхме здраво. После ми са губи. На другия ден са събуждам виновен. Жената ме гледа особено. Бе викам виновен съм, забрайх да донеса зеленичко. Напихми са ей на вари ма пичи ма туйто. Тя са смей вика не си бре забравил, ела у антрето да видиш. Отивам аз, ко да гледам, цяло борче, ама от пода до таваня. Как съм го носил од гората до у къщи, пас загадка.

Важното е, че си свършил работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз помня лихие девеностъй.

Хах наборе.Това ти преживяване ме върна и мен в по-младите години,когато лудувах по същия начин.Само че все още бях егрен и не му мислих много-много.После семейство,жена,синче-отговорности и уж ми дойде акъла в главата.Затова са измислили и се казва ''всичко с времето си'';) сега остават само хубавите спомени от младостта. И  вече го карам по-спокойно.Живея заради баба,да помагаме на младите с каквото можем и се радвам на внука-друго не ми трябва.

пп Наздраве,прохладна почивка на дечурлигата и на всички обитатели в ''морските приключения''. :beer:

пп2 Малко пресни спомени от Хърватска,които все още ми държат влага:)

croatia29.jpg.78b0bd1badc3ad0ff64fd7c312b3ae77.jpgcroatia3.thumb.jpg.d71a7ec3ff826f03f36088c4c4ed9858.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Уиш... написа:

хахах, ми щото са възпитани граждани на жунглата:biggrin:

...

Хъхъхъ... Начи, на Ягити най им убичам умопрозренията :) Ф повешето случаи са дубри... Умопрозренията де... Те Ягити няма как асса дубри...

...

виж, морето е невъзпитано. напълнила съм си синята чашка с бели.камъчета, и го гледам как ме дебне да ми ги крадне обратно

...

Морето Уишоууу, е като Арсен Люпен! Играе го крадецът-жентълмен... Се гледа да ти открадне нещо, да го оплете с косите си и да го замъкне надълбоко... Там където няма намиране... Ти си късметлийка Уишоууу, че се опитва само камъчетата да ти отмъкне... Внимавай... На мен ми отмъкна сърсето... И без море наоколо, някак си не съм цял... Се гледам да ми е под око, да го усещам как ми роши бодлите и как ме гъделичка по стъпалата... Ей така... Жентълменската... Бес усилие и уш бес да да влага нищо лично, успя да ми отмъкне мислите... Та за това ти казвам, дръж го под око калпазанина и внимавай с камъчетата...

...

затуй те кръщавам се с правилните имена ; р

Мхм... Купил съм ти пешкир... Шъ тъ дарувам като кръсница :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената в аптеката работеше супер бавно

преди 5 минути, darkterminal написа:

Те Ягити няма как асса дубри...

Зависи от шоколадовата бисквитка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Megumi написа:

Жената в аптеката работеше супер бавно

Зависи от шоколадовата бисквитка

Шакаладовата бицквицка сам сте сия изям :) Но мога да почерпя едно чурбче малиноф сладолет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Шакаладовата бицквицка сам сте сия изям :) Но мога да почерпя едно чурбче малиноф сладолет!

Няма да откажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Megumi написа:

Няма да откажа

Речено - сторено :) Ини сладуледени чурабки за момичето :)

61zFm1IiEiL._SX679_.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдее, шалом салам... или както там се казва. :D

п.п.  Със звук е по- хубаво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Радул написа:

Айдее, шалом салам... или както там се казва. :Dп.п.  Със звук е по- хубаво...

Как няма да се радват евреите като пак на Израел им дадоха 33 млрд долара от чичко Тръмп. :D

https://news.bg/world/sasht-i-izrael-s-10-godishna-voenna-sdelka-vashington-otpuska-usd38-mlrd.html

САЩ и Израел постигнаха окончателно споразумение за рекорден нов пакетот най-малко 38 милиарда долара американска военна помощ. Това разкриха източници, свързани с преговорите, цитирани от Ройтерс.

10-годишният договор се очаква да бъде подписан в рамките на следващите дни.

Американски преговарящи вярват, че новото предложение ще бъде увеличено от 3,5 милиарда долара до 3,7 милиарда долара на година.

Нетаняху настояваше за 4 милиарда долара на година.

Ключовото разногласие е искането на Вашингтон да се прекрати специална клауза, която позволява на Израел да харчи 26,3% от парите за военната си индустрия, а не за американски продукти.

https://chitanka.info/text/36512/11

Бумерангът на злото 

Волен Сидеров

Глава X
Днес Юдея се нарича САЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, acnekt написа:

Бумерангът на злото 

Волен Сидеров

Атака имат ли си комсомол ?

Кви глупости питам ся...

Дъртомол имат ли си, че да са запиша ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Начи, на Ягити най им убичам умопрозренията :) Ф повешето случаи са дубри... Умопрозренията де... Те Ягити няма как асса дубри...

добрите умопрозрения само добрите  Яги ги умеят.:ass:

Морето Уишоууу, е като Арсен Люпен! Играе го крадецът-жентълмен... Се гледа да ти открадне нещо, да го оплете с косите си и да го замъкне надълбоко... Там където няма намиране... Ти си късметлийка Уишоууу, че се опитва само камъчетата да ти отмъкне... Внимавай... На мен ми отмъкна сърсето... И без море наоколо, някак си не съм цял... Се гледам да ми е под око, да го усещам как ми роши бодлите и как ме гъделичка по стъпалата... Ей така... Жентълменската... Бес усилие и уш бес да да влага нищо лично, успя да ми отмъкне мислите... Та за това ти казвам, дръж го под око калпазанина и внимавай с камъчетата...

нали се сещаш че даваш този ценен съвет на най- шматестата част от ламята.:shy11: 

Мхм... Купил съм ти пешкир... Шъ тъ дарувам като кръсница :)

пешкир йощ пестемал.. да си брише рошавото  сутрин сънените очи : р

Речено - сторено :) Ини сладуледени чурабки за момичето :)

още един чихт от тези да ти се намира ? да си събирам там камъчетата, за по - сигурно :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поспахме

Презаредиха се батерюгите

Сега да скокваме и да продължаваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, emmi написа:

Поспахме

Презаредиха се батерюгите

Сега да скокваме и да продължаваме

ти продължавай, на мен морето ми взе силиците..оттук насетне само мързел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Как няма да се радват евреите като пак на Израел им дадоха 33 млрд долара от чичко Тръмп. :D

https://news.bg/world/sasht-i-izrael-s-10-godishna-voenna-sdelka-vashington-otpuska-usd38-mlrd.html

САЩ и Израел постигнаха окончателно споразумение за рекорден нов пакетот най-малко 38 милиарда долара американска военна помощ. Това разкриха източници, свързани с преговорите, цитирани от Ройтерс.

10-годишният договор се очаква да бъде подписан в рамките на следващите дни.

Американски преговарящи вярват, че новото предложение ще бъде увеличено от 3,5 милиарда долара до 3,7 милиарда долара на година.

Нетаняху настояваше за 4 милиарда долара на година.

Ключовото разногласие е искането на Вашингтон да се прекрати специална клауза, която позволява на Израел да харчи 26,3% от парите за военната си индустрия, а не за американски продукти.

https://chitanka.info/text/36512/11

Бумерангът на злото 

Волен Сидеров

Глава X
Днес Юдея се нарича САЩ

Това е само видимата част на айсберга в света на капитала. Реалния живот е много по-зловещ, нещо като DarkWeb
Наскоро си търсих забавление в тъмната мрежа и попаднах на ужасяващи неща.
Ако в реалния живот, имаш достатъчно средства за да обикаляш света, всичко това ще го видиш на живо.
Светът на капитала е нещо ужасяващо и страшно...глад, мизерия, насилие, убийства, садизъм, наркомания...
Дори най-зловещия филм на ужасите, не може да се сравни с реалността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Кви глупости питам ся...

Влече си те комсомолеца а? Кат за теб дъртомол де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Кви глупости питам ся...

Не приемаме комунисти в партия Атака и агенти на ДС. Пробвай в ДПС или ДОСТ там са повечето комунисти и агенти на ДС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...