Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, darkterminal написа:

То и на Пърделей, така му извира :)

щях да кажа я гудай насам, но се усетих щипките отидоха зян след котешкото нашествие миталого лято.:D

преди 4 минути, darkterminal написа:

Малиии... С тоя маркоч, ку знайш от колко дълбоко мое се диша... Ше падне потапяне...

нацецелила съм правелния маркуч от раз, ..:biggrin:

преди 7 минути, darkterminal написа:

Тъс песен я има и на български... Притури се Планината и викат... Беше нашумяла о радиото през 90те години, мисля в изпълнение на Стефка Съботинова... Е, музиката и текста малко се различават, но идеята е такава...

Нали!!! Страхотно умопрозрение, винаги ми е било под носа ,но.. пусти дълъг нос

.ще те направим и теб Яго!

преди 9 минути, darkterminal написа:

Онемях ут тойзи смях :)

развя ти перчема , а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 21 минути, Trichocephalus написа:

Сайтът , който проверява ip-то ти в нета , дава точно тази информация , която му е достъпна . Нито повече нито по-малко .

Въпроса е в това, че в други форуми, когато пиша се вижда истинското айпи, а не това дето ми е с VPN.
За това питам, дали се вижда истинското айпи или е това през VPN, в този форум.
Дали се вижда, че съм в България, а не в Австрия?
От твоят отговор зависи дали да се консултирам със съфорумците за нуждата от VPN, при писане в нет пространството.
Благодаря!

пп

Не бях видял че поста е редактиран
Благодаря!

Редактирано от тoчкaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Уиш... написа:

щях да кажа я гудай насам, но се усетих щипките отидоха зян след котешкото нашествие миталого лято.:D

...

Бе... Щипки... С капака за простора под опашката и тфа е!

...

нацецелила съм правелния маркуч от раз, ..:biggrin:

...

Ф теп не съм се и съмнявал! Винаги си се прецтавяла на висота!

...

Нали!!! Страхотно умопрозрение, винаги ми е било под носа ,но.. пусти дълъг нос

.ще те направим и теб Яго!

...

Хе! Че то Санто Яго и е мъш на Баба Яга... То... Фсъшнос, забелязал съм, че фсе така става... Светците, вешпици ги зимат да и пият кръфчицата...

...

развя ти перчема , а

...

А есаул догадлив был,
Он сумел сон мой разгадать,
Ох, пропадёт, он говорил,
Твоя буйна голова.

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Trichocephalus написа:

Докладвах на жена ми по телефона току-що какво се е случило .
Отговорът приблизително гласеше : “ ето виждаш ли се - щом за един ден те оставихме , даже и котката се изнесе от теб “
Не точно с тези думи , смислово звучеше така .

Точно това си помислеф и ас. 

Сипи си. Ше ти трябва. 

преди 30 минути, Уиш... написа:

на кака црното дяволче,, иде ми са му гризна ушичките🤗

Всички спят сутрешна дрямка

Двете чабати са готови. Сиропа от сини сливи и ябълки е разлят по шишета, Д1 зубри, Д2 реже с резачката, Д2' боядиса металните колчета на парапета с протекта, сестра ми разчиства съседния двор от диф орех. Кипи усилен трут. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...
А есаул догадлив был,Он сумел сон мой разгадать,Ох, пропадёт, он говорил,Твоя буйна голова.

...

Молодец !
Наздраве

Sent from my iPhone using Tapatalk

Жени .....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Молодец !
Наздраве emoji484.png

Наздраве друже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Уиш... написа:

затворих тази пролет коприва в малки бурканчета , и съм ги забравила на балкона преди да замина.

От дядо си да знаеш,че при наличие на по-голямо количество коприва,за да си я съхраниш,само СУШЕНЕ на хладно място-разстлана.Като изсъхне си я слагаш в хартиени пликове и си готова.:) Как се приготвя няма да описвам,но си запазва вкусовите качества,след като я попариш в гореща вода-почти все едно е прясно набрана. пп Копривата не е компот!:no-no:

пп2 Добър ден на дечурлигата и всички видове морски и речни авантюристи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, darkterminal написа:

Бе... Щипки... С капака за простора под опашката и тфа е!

като го изпашеш  през дупарата викаш и простора барабарс щипките шсе разхвърчат:biggrin:

Ф теп не съм се и съмнявал! Винаги си се прецтавяла на висота!

задръш да си напацорча хубаво, кат онес риби , сещаш си нали:D

Хе! Че то Санто Яго и е мъш на Баба Яга... То... Фсъшнос, забелязал съм, че фсе така става... Светците, вешпици ги зимат да и пият кръфчицата...

тува за  балансът на Вселената, не съм го измислила ас:ass:

А есаул догадлив был,
Он сумел сон мой разгадать,
Ох, пропадёт, он говорил,
Твоя буйна голова.

...

тайзи вечер все в десятката целиш. Молодец!

пп хах, с Док сме те ръкоположили почти едновремено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, darkterminal написа:

Наздраве друже!

видиш ли в какъв матриархат живея ?  :lock:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Точно това си помислеф и ас. 

Сипи си. Ше ти трябва. 

Всички спят сутрешна дрямка

Двете чабати са готови. Сиропа от сини сливи и ябълки е разлят по шишета, Д1 зубри, Д2 реже с резачката, Д2' боядиса металните колчета на парапета с протекта, сестра ми разчиства съседния двор от диф орех. Кипи усилен трут. 

идилия ,

щастие в кибритена кутийка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

видиш ли в какъв матриархат живея ?  :lock:

Сигурен съм, че не си си оставил магарето в калта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Сигурен съм, че не си си оставил магарето в калта :)

хапят ме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, *_* написа:

От дядо си да знаеш,че при наличие на по-голямо количество коприва,за да си я съхраниш,само СУШЕНЕ на хладно място-разстлана.Като изсъхне си я слагаш в хартиени пликове и си готова.:) Как се приготвя няма да описвам,но си запазва вкусовите качества,след като я попариш в гореща вода-почти все едно е прясно набрана. пп Копривата не е компот!:no-no:

пп2 Добър ден на дечурлигата и всички видове морски и речни авантюристи.

знам, отраснала съм сред билкари.. но нямах техническа възможност. във физера сложих една част,  другата ми дожала да я хвърля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

като го изпашеш  през дупарата викаш и простора барабарс щипките шсе разхвърчат:biggrin:

...

А баш! Слет това за опашката и прес терасата, да си знае! Пък да видим после, ше куткудяка повече през посред ноща на летовниците... 

...

задръш да си напацорча хубаво, кат онес риби , сещаш си нали:D

...

Така де... На Карлсон сестра му, най и отива да се пацорчи :) Тази дума я измисли Кибритената Клечица... Тря да призная, че има удивителен талант за измисляне на думички!

...

тува за  балансът на Вселената, не съм го измислила ас:ass:

...

Мене ако пипташ, ф такъф случай е по-добре да си седи разбалансирана Вселената... Светците ф светите си обители, а вешпиците по техните си сборища... Пък ако без баланс въопще не бива, да се си балансират по домейни, света обител срещу вешпично сборище... Да си се знае и да има рет... Тук има спокойствие и почифка за хората, а там свирепстват ягити..

преди 12 минути, Уиш... написа:

...

тайзи вечер все в десятката целиш. Молодец!

Много си падам по руското кино ас... И седя и гледам, как генерала обеснява, как го научили през 30те години в Испания , да пие коняк и да замезва с лимон, поръсен са кафе... Оше от ся си знам, че като съмне отивам за кафе... Лимон и коняк си имам...

П.П. Думата "изпаше" я ползваше баба... Точно в такъв контекст с типичното ударение на буквата и! Някой ден ше ти разправям как и окосих астрите със сърпа... Това е една от малкото бели, за които ме е срам да разправям...

преди 13 минути, Trichocephalus написа:

хапят ме

...

Но настанет пора и проснется народ,
Разогнет он могучую спину
И на бар и царя, на попов и господ
Мы отыщем покрепче дубину.

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Уиш... написа:

знам, отраснала съм сред билкари.. но нямах техническа възможност. във физера сложих една част,  другата ми дожала да я хвърля.

То и аз за момент се зачудих:ohmy: и си викам: Точно пък Яга да не разбира от билки и отвари,няма логика:no-no:

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Отивам да са цамбурна

Приятно ти наборе,само внимавай да не се намокриш;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

Пак почваш първа...

Изтрито е.

Въпреки, че мислех друго да отговоря.

Оцени го и помисли защо ли точно така постъпих.

Първи път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, darkterminal написа:

А баш! Слет това за опашката и прес терасата, да си знае! Пък да видим после, ше куткудяка повече през посред ноща на летовниците..

тъй ама, кодките са хитри лисици. не ти идат на ръка разстояние, ами стоят на съседния дувар  и от там реват любовно.. затовя се налага да стреляш в тъмното с каквото имаш под ръка 

Така де... На Карлсон сестра му, най и отива да се пацорчи :) Тази дума я измисли Кибритената Клечица... Тря да призная, че има удивителен талант за измисляне на думички!

Късметлия си ти. Записвай й бисерите в големия тефтер, а ний ще преписваме от теп в малките тефтерчета. ( :

Мене ако пипташ, ф такъф случай е по-добре да си седи разбалансирана Вселената... Светците ф светите си обители, а вешпиците по техните си сборища... Пък ако без баланс въопще не бива, да се си балансират по домейни, света обител срещу вешпично сборище... Да си се знае и да има рет... Тук има спокойствие и почифка за хората, а там свирепстват ягити.

ххахах, да си седи разрошена Вселената ., ма не може както искаш ти. Пък и няма да е интересно по домейни.. макар че ,сигурно и през това ще преминем, по мои скромни наблюдения.

преди 28 минути, darkterminal написа:

Много си падам по руското кино ас... И седя и гледам, как генерала обеснява, как го научили през 30те години в Испания , да пие коняк и да замезва с лимон, поръсен са кафе... Оше от ся си знам, че като съмне отивам за кафе... Лимон и коняк си имам...

ако искаш, да угасями ламбите, да става по- бързо утре., пък ти ще докладваш резултата от експеримента

преди 30 минути, darkterminal написа:

П.П. Думата "изпаше" я ползваше баба... Точно в такъв контекст с типичното ударение на буквата и! Някой ден ше ти разправям как и окосих астрите със сърпа... Това е една от малкото бели, за които ме е срам да разправям...

много хубава дума, и аз я знам от бабет.

ооооо , за Дарко -Цветарко можелис да не разкажеш досега на скъпите си другарчега?!?! срамота

преди 27 минути, *_* написа:

То и аз за момент се зачудих:ohmy: и си викам: Точно пък Яга да не разбира от билки и отвари,няма логика:no-no:

Ягите са по мистериите, но като си я захапал тъс лотика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

тъй ама, кодките са хитри лисици. не ти идат на ръка разстояние, ами стоят на съседния дувар  и от там реват любовно.. затовя се налага да стреляш в тъмното с каквото имаш под ръка 

...

Виш ся... Кодките са лестни, сипваш валеряната пот призореца на три пресечки от теп... Те се сбират там да уталожват своите котешки страсти а ф тфа време ти си спиш с спокойно... Не така седи въпроста с плавуните начи... Щото и да я разлееш валеряната на три пресечки от теп, таш шсе съберят само кодкии, а плавуните не! Защото са мнго погли!

...

Късметлия си ти. Записвай й бисерите в големия тефтер, а ний ще преписваме от теп в малките тефтерчета. ( :

...

Записвам и потребявам в мяра и на място... Шсе учите от хот :)

...

ххахах, да си седи разрошена Вселената ., ма не може както искаш ти. Пък и няма да е интересно по домейни.. макар че ,сигурно и през това ще преминем, по мои скромни наблюдения.

...

Ми за чий буй муй на чувек сресана Фселена... Да си седи рошава и тфа е!

...

ако искаш, да угасями ламбите, да става по- бързо утре., пък ти ще докладваш резултата от експеримента

...

То при мен вече си е утре, сао някой тря да запали слънцето!

...

много хубава дума, и аз я знам от бабет.

...

Одлична дума!

...

ооооо , за Дарко -Цветарко можелис да не разкажеш досега на скъпите си другарчега?!?! срамота

Ми нали ти казвам... Страм е от нея... Не е юнашка, само калпазанска... Ма някой ден като се накумя, ше я пусна бонус с приключенията ми с чимшировия храст... Че те са от един терк...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, darkterminal написа:

Виш ся... Кодките са лестни, сипваш валеряната пот призореца на три пресечки от теп... Те се сбират там да уталожват своите котешки страсти а ф тфа време ти си спиш с спокойно... Не така седи въпроста с плавуните начи... Щото и да я разлееш валеряната на три пресечки от теп, таш шсе съберят само кодкии, а плавуните не! Защото са ...

Подвеждаш ме.Три преки са малко 

Ти я си представи котешкихор от 50 парччетаа, докъде ще се чува през нощта..

През девет баира трябва, старите хора са казали. аз докято отида да им сипя, пък докато се върна.. три дена и три нощи.: 0

Ми за чий буй муй на чувек сресана Фселена... Да си седи рошава и тфа е!

пххххх,мълчъ. като знам как скуби сресаното. 

То при мен вече си е утре, сао някой тря да запали слънцето!

Алиии, в игри и закачки най лети времето.

Ми нали ти казвам... Страм е от нея... Не е юнашка, само калпазанска... Ма някой ден като се накумя, ше я пусна бонус с приключенията ми с чимшировия храст... Че те са от един терк...

искаш да те пусна прет огледалото на Цонкова? .. само ти и то. ний ще затворим очи. : р

ееее ма значи ,смятай колко сме търпеливи.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Отивам да са цамбурна

Без каска никакво цамбурване! Безценна е, особено ако е със свастика.

пп. Тос твоя кораб няма ли да додеш да го извадиш от басейна, че пречи на децата?

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, skalata_73 написа:

Без каска никакво цамбурване! Безценна е, особено ако е със свастика.

Само да не се цамбурва в Германия или Австрия, че солено ще му излезе с тази каска със свастика. Въпреки, че краден символ и на изток значи късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...