Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Закона за махалото. 

Единствения начин махалото да не те засегне е да отвърнеш на злото с добро.

Прекъсва се причинно следствената верига, която движи махалото и то умира.

Простотии. При мен не работи. И повечето не знаят и не искат добро. Но и при двата случая и при поискана помощ,  и при непоискана помощ не действа. 

Винаги идва при мен злото.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, .Alex&Vanko. написа:

Аз имам няколко вечни бана.

Това звучи крайно любопитно. Като събирането на безкрайности в математиката.

преди 1 минута, .Alex&Vanko. написа:

Явно не е злопаметен и така трябва.

Е, той може и да не е, ама не трябва ли да те даде за назидание? Хората имат нужда винаги да заемат страна и на доброто винаги да се противопоставя лошото. Помага им да не полудеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, .Alex&Vanko. написа:

Аз имам няколко вечни бана. Явно не е злопаметен и така трябва.

Тука не е  сайт за запознанства а сбирка на анонимните. Файда никаква! Нито знаеш кой те уважава нито кой е уважаван.

шшш а ти мен уважаваш ли ме аа :lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, .Alex&Vanko. написа:

Тука комуникацията е сбъркана.

Мей се държи днес, сякаш има ПМС. Трябва да нарочи нещо извън себе си за дразнещо, за да не гледа това в нея, което я дразни.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, AAUUXX написа:

Мислиш, че ще си вечно млад ли? Интересното в случая е, че хора като Дарк се помнят вечно, защото е дал мнооого от себе си, помогнал е със знанията си на не един или двама , ти с какво можеш да се похвалиш, освен с комплекси и простотия? 

Някой ден всеки от нас ще е на памперси (ако доживеем разбира се). И тогава най- важното за нас ще е,  да има кой да ги сменя.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

тя,ами. друто такова космато кюфте не познавам.😃

Ма, мноу ренесанс, мноу чудо, ве!? 

Пролчето щот по-капризничка по-ерегантна го дава

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, .Alex&Vanko. написа:

Тука не е  сайт за запознанства а сбирка на анонимните. Файда никаква! Нито знаеш кой те уважава нито кой е уважаван.

В сайта за запознанатва как разбираш кой те уважава, щом си покаже сисите значи те уважава ли? Няма значение дали е анонимен или не, човек е длъжен да уважава събеседника си ако е достатъчно възпитан разбира се. 

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, мен написа:

Мей се държи днес, сякаш има ПМС. Трябва да нарочи нещо извън себе си за дразнещо, за да не гледа това в нея, което я дразни.

ела да ме провериш am-am  :lol6:

упс забравих да допълня .. стига да ти стиска 

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

човек е длъжен да уважава събеседника

Една от големите заблуди пред хората е, че нещо ТРЯБВА. Нищо не трябва. Длъжността е някакво бреме. Нормалните хора просто уважават или НЕ уважават. Това са като забраните. На невъзпитаните им забраняваш да хвърлят боклуци по улиците, а на останалите нищо не им забраняваш, защото няма смисъл. И ако някой е длъжен да прави нещо, значи не му идва от вътре.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Богатир написа:

А така :cheers: приказка на място!

h-1.jpg

ха, познай дали не се огледах за мойта делва, хахахахаха

• Харесване 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мей написа:

ела да ме провериш am-am  :lol6:

Ти си прозрачна. Нямам интерес към персоната ти. Покажи нови емоции, ако искаш да ти проверявам кръвното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, мен написа:

Една от големите заблуди пред хората е, че нещо ТРЯБВА. Нищо не трябва. Длъжността е някакво бреме. Нормалните хора просто уважават или НЕ уважават. Това са като забраните. На невъзпитаните им забраняваш да хвърлят боклуци по улиците, а на останалите нищо не им забраняваш, защото няма смисъл. И ако някой е длъжен да прави нещо, значи не му идва от вътре.

Добре, Сократе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Добре, Сократе

Добре, Чичолина, ще заповядам в твоя пети клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважението към непознати е по дефолт, докато не те опровергаят.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си прозрачна. Нямам интерес към персоната ти. Покажи нови емоции, ако искаш да ти проверявам кръвното.

колко прозрачна според теб мога да бъда .. 

а интерес преди малко имаше ,но не е взаимно пич .. не си ми нито на сърце нито в категорията ..емоциите сама си ги творя , а кръвното си ме е на 6 

та .. не си интересен ...мъчиш се с някакви заблудени писания да се включиш ма си ми ясен кат бял ден 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Уважението към непознати е по дефолт, докато не те опровергаят.

Уважението е форма на възхищение. Да имаш респект към непознати не е проява на добро възпитание, а по-скоро неадекватност как да се държиш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, emmi написа:

Чи не е ли рано за гроздето, бре, джанъм!? 

Тая година всичко узрява по рано от обикновено. А и осите го нападат - по добре да го обера.

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мен написа:

Добре, Чичолина, ще заповядам в твоя пети клас.

Майка ти Чичолина не е тук. Аз съм @acnekt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Тая година всичко узрява по рано от обикновено. А и осите го нападат - по добре да го обера.

Булгар или Памид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мен написа:

Не споделям това разбиране за живота което имаш. От вътре не може да ти дойде нищо, всички се раждат с 0 обноски, какви ще придобие в последстивие зависи от родителите и обществото при които израства. 

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Наоколо няма ли други лозя? На село осите нападат късното грозде, когато нямат друга храна.

преди 1 минута, acnekt написа:

Майка ти Чичолина не е тук. Аз съм @acnekt

Ми падам ти на нивото. С глупавите си говоря глупаво, а с умните... не си говоря. Трябва да си го сложиш в подписа. Позволявам ти да ме цитираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважението е форма на възхищение. Да имаш респект към непознати не е проява на добро възпитание, а по-скоро неадекватност как да се държиш.

Тезата ти е доста простовата, но мен лично ме вълнува нещо друго. Ти еднакво значение ли придаваш на думите "респект" и "уважение"? Питам защото уважението не е форма на възхищение, а си е уважение.

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Не споделям това разбиране за живота което имаш. От вътре не може да ти дойде нищо, всички се раждат с 0 обноски, какви ще придобие в последстивие зависи от родителите и обществото при които израства. 

Прочетох го преди години, не е моя оригинална мисъл. Но в основата на стреса е представата, че нещата трябва и то трябва по определен начин. А много неща могат да се случат и другояче и от това да не произлизат трагедии. Примерно разликата между това да бъдеш отличник и това да бъдеш пълен отличник. Всички знаем, че трябва да учим, но не е ли прекалено висока цената, когато сложим това "трябва" и там, където е откровено излишно?

А морала, като обществен договор, ... той твърде често обслужва чужди интереси, а не лични, и затова хората не го следват, когато имат условия да не го следват. Звучи хубаво, но всъщност е загуба на самоличност. Утопия е. Само звучи хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, emmi написа:

Ма, мноу ренесанс, мноу чудо, ве!? 

Пролчето щот по-капризничка по-ерегантна го дава

ерегатна:lol6:

днес ми идва пак на гости, но явно беше претоварила праграмата и въоще не атрази храната.. малко гуш гуш и бяк.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наоколо няма ли други лозя? На село осите нападат късното грозде, когато нямат друга храна.

Ми падам ти на нивото. С глупавите си говоря глупаво, а с умните... не си говоря. Трябва да си го сложиш в подписа. Позволявам ти да ме цитираш.

по добре да не говориш според мен ..аз може и да съм глупава според твоя мироглед ама нИщЪ да ми падаш на нивото нито и под нивото .. добре си ми беше и без теб 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...