Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 час, acnekt написа:

Виждам, че са премахнали линка. Ето сега гледам на този и  от 1 час няма проблеми.

Всички събития на Apple ми излизат с апликация в Apple TV и си ги гледам там от години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добър ден, уважаеми мили и не толкова уважаеми и мили хора...
Пиша ви, седнала на една пейка в близкия парк, отпиваща розе ( почерпка от рожден ден) и размишляваща, колко прав е бил авторът,който се е сетил, че живота е шампанско/розе и сълзи! Вчера си на "турбото", искащ да ... отсечеш поне две тикви, а днес пиеш розе и не ти дреме на "ивицата Газа"-кръговрат.
Смисъл-нихт!
Но това не пречи да кажа: Наздраве!
И, като сме зле, така да сме- грузинска наздравица

Ами .... ЧРД тогава от мен с биричка в ръка :beer:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, algor написа:

Всички събития на Apple ми излизат с апликация в Apple TV и си ги гледам там от години.

Все още не съм си купил. Но следващия месец планирам. Как се казва апликацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много му се чудя на това tv , честно - да взема ли да си направя едно подаръче ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Trichocephalus написа:

Много му се чудя на това tv emoji342.png, честно - да взема ли да си направя едно подаръче ?

Да след като съм доволен от google chrome cast  се чудя дали да си взема.

https://store.google.com/product/chromecast

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Все още не съм си купил. Но следващия месец планирам. Как се казва апликацията?

За ивентите ли?
Apple Events

преди 18 минути, Trichocephalus написа:

Много му се чудя на това tv emoji342.png, честно - да взема ли да си направя едно подаръче ?

Няма да съжаляваш и за миг дори.

преди 13 минути, acnekt написа:

Да след като съм доволен от google chrome cast  се чудя дали да си взема.

https://store.google.com/product/chromecast

Ние имаме и двете и не си пречат, а напротив 🍷

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О здравейте аванатюристи, Васко ще ми липсва че нема кого да бъзикам , владетел на 7 те морета, Ауксис здравейте, също и на другите бандити здравейте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, petie1 написа:

О здравейте аванатюристи, Васко ще ми липсва че нема кого да бъзикам , владетел на 7 те морета, Ауксис здравейте, също и на другите бандити здравейте

Здрасти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Здрасти

Здрасти как е? Без Васко тук много тихо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Ами .... ЧРД тогава от мен с биричка в ръка :beer:

Каквото-такова, ама неочаквано най-сладко! Влиза колежката и носи. Фъстъчки, крекерчета, и розе... Обяснява от къде и кой. Благодаря. Излиза след пет минути и се връща с още чаша розе... Рожденичката изрично и я пратила за мен- опитвам самоирония, че как няма на известната алкохоличка да не прати- не бе не, никой не бил останал, а няма го хвърлят розето, я!

И имах един от онези моменти екзистенциални да Избирам- избрах Без цигари! Мисля това е оптималния избор.

Имам чувството, че е ... петък :( дали да не си Зема болничен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _Belial_ написа:

Никой в БГ не работи без гаранция пич. Абсолютно никой. Пак си говориш ей така... Разбира се, ако искаш да ти бъде извършена услуга със твои материали и очакваш извършителя да поеме гаранция за крайния продукт, лекинко си се объркал в желанията си. Такава гаранция никой и никъде няма да ти даде.

Не съм идиот да искам гаранция за нещо построено с мои материяли.Аз дори не разбирам от строителни материяли и не знам какво и колко да взема.Обадих се на няколко фирми първите които ми излезнаха в Гугъл и единствените които имат данни в интернет.Директно си казаха по телефона ,,писмена гаранция не даваме,, Никои не работел без гаранция...  дрън дрън... и тоя твой колега сигурно и той не работи без гаранция.19 календара съм живял в България, през това време съм правил некви неща там и ми е ясно как клиента не е клиент, а някаква наивна  балама.Точно като тия тримата къде са му набрулили на тоя една чанта пари без нищо черно на бяло.Всички се раждаме рибки, в последствие, едни се развиват като по-малки рибки,други като по-големи.Балък значи на турски риба междудругото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Mediterranean написа:

Здравейте, пухкавото мац мац е тук🐱

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Trichocephalus написа:

така и така шъ прайш подаръци, поне ги раздавай нарет, кът почнеш ут сигънту на форума...
:giggle1:
разбира се, че се шегувам, но си мисля, че сборът от малките радости в живота ни правят щастливи, та няма да сгрешиш да си направиш подаръчето
:)
начи, прочетох в една тема, че Диманича е на 78, та си викам, чей бая по-дрът ут мен, ама не съй оплакал от пишонката си...щастливец
:D
викам да ви пожелая събалян ено големо Добро утро и нека вий бистра мисълта и радостен деня

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за добÑо ÑÑÑо в ÑÑÑда

аве, гледам Алгор лайкнал нещо си и си викам, чек да видя 
ами енъ стара тема, ама съм пропуснал да отбележа, че ми харесва некво изказване, та  го лайкнах, да не остана назад де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

Здравейте, пухкавото мац мац е тук🐱

Шакира и Тупак ли ке плюеме или Джимин ке лайкваме ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

времей да съ излиза за баници, айрян и бозъ
за мен айрян, за мецъ боза
кът казах баници, тоа Николоф, дек са загуби?
хубава игра съ беше заформила, ама съ развали нешто, заради некои съфорумци дек не фдянаха чей  само игра
а наскоро, нешто, никой са не сешта за нови игри и забавления у темата
аве ногу на сериозно са зимате вей
викам неска да готвя манджа, амъ съ пита ф задачата ква дъй
секи ден това е най-трудния въпрос
ней да бъдеш или не, а кво да готвим днес...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

ней да бъдеш или не, а кво да готвим днес

Ти го правиш от гевезелък. Не забравяй, че ако за някои въпросът е чер или червен хайвер,  за милиони по света той е "как да се сдобия с нещо за ядене"!
Ай здравейте от МБАЛ "Канев"

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Ти го правиш от гевезелък. Не забравяй, че ако за някои въпросът е чер или червен хайвер,  за милиони по света той е "как да се сдобия с нещо за ядене"!

А! Ти ко прайш тука, ве?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачих са на ена мрежичка...
Ти кафета пиЕш ли?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Megumi написа:

но - мяу

Достатъчно е да постоя някаде на едно място точно десет минути и първата котка ме надушва и пристига да ми прави компания. Днес на втората минута цъфна едни дебел котарак и идвайки към мен вече ми говореше.

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Закачих са на ена мрежичка...
Ти кафета пиЕш ли?

чи как ве

като е с хубави хора пия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утроооооооо

Невероятно се вълнувам, когато открия ново нечувано до сега ... мисля че музиката е от някакво друго измерение и за мен е повече от вълшебство и сакрално да мога да се потопя и да живея в подобна приказка... Новичкото ми - сладичко... The name 'Ghostly Kisses' was inspired from reading William Faulkner's poem ..."Brush my lips with little ghostly kisses"– William Faulkner

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...