Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Гост

преди 11 часа, ДиоиД написа:

Резултат с изображение за подаръци снимка

А слушали сте през годината, а?! :) 

С цървените батушки потропва дедо Мраз,
дечица-веселушки, шейна за лук и праз.

Припев: (2)
Подаръци ще няма за всички но какво
за Новата година тропнете си хоро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Проблема не е, че знаят турски или пък изповядват исляма, то май не е чист и някак си е омешан с християнството, а във втълпяването от определени хора на определени други хора, че трябва да имат турско  самосъзнание....

И това е така, но във всяка държава си има закони за интеграция.Както тука,ако искаш да станеш поданик трябва да владееш минимум ниво две на местния език,не трябва да си запоследните 5 години да си криминално проявен,и ако стане война ти си длъжен да се биеш за тая страна, и най-важното ,,Да се откажеш от другата си националност,която по дефолт ти е родната,, тоест това е горе-долу равносилно като да си смениш името.На,който не му изнася прав му път.Така и Бай Тошо, е казал ,,Който иска да живее в България ,трябва да носи едно прекрасно българско име,, това е положението.Като не ти изнася се изнасяш.Бай Тошо им е предоставил избор.Това да не е Хитлер,даги е товарил като евреите във вагоните и директно газовите камери.Защото на нас, и на по-младото поколение, които въобще не са наясно с нещата как се били,постоянно ни се вменява вина за това решения на тогавашния министър председател.И историята измениха догановците.От турско робство на османско присъствие.Приятелю,  ,,Време разделно,,  може и да си гледал, но тая книга съм сигурен,че не си я чел.https://m.helikon.bg/173522-Разорението-на-тракийските-българи-през-1913-г..html    

Препоръчвам ти я горещо, както и на всички родени след 1989г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Не, много добре ги вижда нещата. Мрази да се бута контекста.

Привет наборе. Има ли смисъл, да по познавам от първия път,кой е измислил right click-a?;)

преди 7 часа, Уиш... написа:

Лаамм

Ами да, хубав почерк.Дори е ясно изразен и върху пясъка. Особено ми прави впечатление буквата Е. :)  Дъговидната последователност на думите,изписани около камъчетата е симетрична,спрямо тях. По-задълбоченият анализ-чисто графологически ще си го запазя за себе си. От дядо имаш само похвала,макар и малкото писание,което си споделила на снимката.

пп Добър вечер на дечурлигата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За трети път чета в програмата на телевизията за откраднат живот.

Спи ли полицията?Ма то т'ва сега полиция ли е,едно време каква милиция имаше-манибеги...

Т'ва дет' викат-биещото сърце на Партията.

Да оставим,че на девети се отвисях с хляб и сол на улицата.Нищо,баце.

Нит' активни бойци,нит' пасивни.А,видях двама пасивни,ма не бЕха бойци.:help:

Наздраве.:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес беше по-малко уморителен работен ден ... за един клет държавен служител 

Толкова е приятно да се прибереш, да си направиш сандвич със сиренце, червена чушка и кашкавалче, да поизмиеш някоя друга чиния, докато се запича сандвича, да си го хапнеш и да си сипеш чашка розе...

Наздраве!

Животът е прекрасен

Майчето Манолова вече не ни била Омбудсман :( а аз случайно днес го разбрах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, мики маус написа:

.А,видях двама пасивни,ма не бЕха бойци.:help:

ъхъ, били са западно европейски  настроени от време оно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Уиш... написа:

Лаамм

1347393164_.thumb.jpg.ac6233334591d8aa85d0758ba4376b77.jpg

451019469_.thumb.jpg.c492cd065854cf611ec9f3ec26634859.jpg

Ехаааа :*

преди 7 часа, ДиоиД написа:

Тогава не ти трябва да му обръщаш на дефицита внимание ... ;) 

Може и да се живее и с малкото сълзи ... ;) Не винаги повечето е по-хубаво ... ;) 

п.п. Когато заговори човек за дефицит се разбира, че нещо не му достига, т.е. липсва и т.н. и някак си подсъзнателно, че го желае това което му е "малко". ... В противен случаи се счита, че човек се изказва манипулативно, т.е. изказа ти бе манипулативен и за да разбера дали е неволен или умишлен използвах оксиморон ... ;) 

Ама и ти си голяма глезорана ... :) Опитваш вид кокетство ли?! :) 

Ай малко съблазън ... :) 

Резултат с изображение за шоколадова торта снимка

Да ти е сладко до "Горчиво" ... :) 

Разбира се, че беше неволен

Не за всичко са необходими толкова много разсъждения, дори и думите ти по принцип да са верни. Малко по-лежерно

Иначе тортичка та е супер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изморих се 

Емот изморена баба Вешка

преди 8 часа, Уиш... написа:

Лаамм

451019469_.thumb.jpg.c492cd065854cf611ec9f3ec26634859.jpg

Не че нешто ама къде са камичитата на ролвинта сарцице? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първата снимка е цяло

Яги-чките да си донесат, или да си ги върнат от подлата "вълна" която ги е отнесла

:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Днес беше по-малко уморителен работен ден ... за един клет държавен служител 

Толкова е приятно да се прибереш, да си направиш сандвич със сиренце, червена чушка и кашкавалче, да поизмиеш някоя друга чиния, докато се запича сандвича, да си го хапнеш и да си сипеш чашка розе...

Наздраве!

Животът е прекрасен

Майчето Манолова вече не ни била Омбудсман :( а аз случайно днес го разбрах...

На бюрото не можеш ли да си направиш сандвич? Да измиеш чинийте, чашките? И в паузата едно розе да пийнеш? 

Аз ако бях държавен служител щях да си направя една хубава шопска салата с малко биричка. Пържени картофки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

ъхъ, били са западно европейски  настроени от време оно

Пасивни пушачи ве... нвидимия. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Maleficient написа:

На първата снимка е цяло

Яги-чките да си донесат, или да си ги върнат от подлата "вълна" която ги е отнесла

:clown:

Ма, се тъй става, начи.... 

Начииии, сушените домати са идеялни за мезе за виното ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bornofash написа:

Чистих шкафа с потпрафките и сега кихам през 3,5 мин.

Наздраве! Че като се киха, така се казвало и ...число 742- тъй като никога не си и намеквал да поркаш нещо

Може ли теб да те питам (последно-и понеже ми става досадно по-скоро ще се откажа да пиша)- защо ми се пречкат реклами и едва успявам да поствам мнения?

от числото се пада буквичката М-ъ :) знам, че има и други, но ти си реши Кой/коя с М-ъ, си мисли за теб, освен Мила Кунис :D

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ДиоиД написа:

така, че с бодра морна бира в ръка напред ... :) 

Извинявай, че чак сега ти казвам наздраве, но тука дните са дълги, а почивките кратки.Е тва в бира да знаеш, верно половин литър струва колко 2 литра в бегето, ама и вкуса е друг

3795ACEC-C053-49DA-8A05-A0863867D552.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Наздраве! Че като се киха, така се казвало и ...число 742- тъй като никога не си и намеквал да поркаш нещо

Може ли теб да те питам (последно-и понеже ми става досадно по-скоро ще се откажа да пиша)- защо ми се пречкат реклами и едва успявам да поствам мнения?

от числото се пада буквичката М-ъ :) знам, че има и други, но ти си реши Кой/коя с М-ъ, си мисли за теб, освен Мила Кунис :D

Градския ми е твоя човек. Монтираш един adguard и си гледаш девствен интервет без грам рекламка

преди 17 минути, bornofash написа:

Чистих шкафа с потпрафките и сега кихам през 3,5 мин.

Проверява сроковете на годност? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Maleficient написа:

Защо - не мога да ти кажа

Мога да ти кажа аз какво бих направил

Бих си сменил браузъра с някой, който има вграден блокер на реклами. Като brave или kiwi.

Или ако ползваш firefox направо си слагаш ublock origin от техния магазин за добавки

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Градския ми е твоя човек

Той нефелен - у болнисата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Той нефелен - у болнисата

Ай, не ми се превземай сега. Нефелен бил... глезотии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ма отстреля ф бързината

Гледам кино ся и много ми шумити :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bornofash написа:

ащо - не мога да ти кажа

Бих си сменил браузъра с някой, който има вграден блокер на реклами. Като brave или kiwi.

Или ако ползваш firefox направо си слагаш ublock origin

Правилно казваш:) Понеже се заговорихте за андроиди и дроиди,та и аз да се изкажа,без да си натрапвам мнението разбира се.Дядо предлага един универсален убиец на реклами,специално за Android;)  Поне и от мен да има нещо по въпроса

https://blokada.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, bornofash написа:

Защо - не мога да ти кажа

Или ако ползваш firefox направо си слагаш ublock origin от техния магазин за добавки

Тенкю, но защо до сега нямах подобен проблем?

На телефона ми е Хром. От компютър е през два различни компа...

Абе, ясно, по-добре да спра да влизам и пиша-... Ултра-радост за редовни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

Проверява сроковете на годност?

Ми... чудих се дали да ги хвърлям старите

Изхвърлих босилек от 2016 година

преди 5 минути, :-) написа:

Правилно казваш:) Понеже се заговорихте за андроиди и дроиди,та и аз да се изкажа,без да си натрапвам мнението разбира се.Дядо предлага един универсален убиец на раклами,специално за Android;)  Поне и от мен да има нещо по въпроса

https://blokada.org/

Това няма ли да остави празни пространства в приложенията, където би трябвало да са рекламите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Ми... чудих се дали да ги хвърлям старите

Веднага ти правим профил от това

Не си правил спагети със сос болонезе или други ястия с доматен сос, на които се слага босилек... Ама са важни други, така че Босилек смело изхвърляй. Джоджен, чубрица, риган, дивисил, пушен червен пипер, ( ако няма пресни копър и магданоз)

Хаха  Сарагоса бенд от 1984 по БНТ-то новогодишно... Няма да казвам колко мъъъничка съм била, а други са били в погледа на родителите си и Ташкент :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

ран босилек. Като бях малък, една година в двора баба и дядо бяха посяли една фитария босилек. И му викаха ран босилек, ран босилек, и аз де да знам, че си правят майтап, за да минава времето.

Дълго време после си мислех, че му се вика ранбосилек. Рамбо Силек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...