Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 20 минути, DarkEdge написа:

И с сърдце порасло...

и за кръст готово...

Само ти ме разбираш в този форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги моа съм резервно кул'ло

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

ногу смех таа заран
викам Машката кът кихне,  Иван Сергеев, да ѝ каже числото 234...буквичката "И"
:giggle1:
Маша, кихай до кът са появи Сергееф
:lol6:

Не може ли някое друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

катър сезон

преди 7 минути, Megumi написа:

Не може ли някое друго?

А, той Сергееф него ши слуша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръндю, не всеки път са ми забавни шегите, особено твоите

Някои тук ме бяха определили като лигла, заради това, което не ме трогна особено, но аз мисля, че на друго се дължи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ДиоиД написа:

абе в комерсиален френски свят живеем ... :) 

Свързано изображение

Абе френско и френско не е едно и също....    ;)  Рено наиш колко шампиони имат в автомобилния спорт? Сега, че правят Дачия, нали трябва да се вземат парите и на бедните, но тя си е чиста румънка;)    В крайна сметка по-добре палава французойка, от колкото скучен германец:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Megumi написа:

Не може ли някое друго?

мило дете, не съм искал да те засегна, а да те накарам да прочетеш предишни постове
Борнуту кихнал и енъ съфорумка му се предложи под формата на число
та понеже Сергеев все тъ закача, написах поста като еквивалент на уная кака, дето се самопредлага

преди 29 минути, Megumi написа:

Някои тук ме бяха определили като лигла, заради това, което не ме трогна особено, но аз мисля, че на друго се дължи

знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

написах поста като еквивалент на уная кака,  дето се самопредлага

mafs hm GIF by Married At First Sight Australia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

мило дете, не съм искал да те засегна, а да те накарам да прочетеш предишни постове
Борнуту кихнал и енъ съфорумка му се предложи под формата на число
та понеже Сергеев все тъ закача, написах поста като еквивалент на уная кака, дето се самопредлага

Да де, аз го схванах това още, докато четох безкрайно интересните и смислени постове

Не си ме засегнал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

четох безкрайно интересните и смислени постове

нали!
много интересно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

нали!
много интересно

Сподели кой филм гледа снощи, за да си в тон

И кой искаш да го озвучава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

Сподели кой филм гледа снощи, за да си в тон

И кой искаш да го озвучава

По-добре да се запише във вечерно училище. Да научи българския език, защото няма нито една дума написана правилно. Нито словоред, нито граматика. Да не говорим и правопис. От едно изречение с пет думи. Петте думи са написани и изписани грешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

По-добре да се запише във вечерно училище. Да научи българския език, защото няма нито една дума написана правилно. Нито словоред, нито граматика. Да не говорим и правопис. 

Сериозен ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Да не говорим и правопис.

Пише се, да не говорим за правопис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Пише се, да не говорим за правопис.

Добре, не говори за правопис. 

Аз какво да направя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

нз

Като е нз, какво се включваш? Сякаш на теб ти пиша. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Реджеп Иведик написа:

Честито петък 13ти !

Внимавай някоя брюнетка да не ти мине пътя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Бай Тошо написа:

В крайна сметка по-добре палава французойка, от колкото скучен германец:)

А .... туа моем да спорим ... палава инталианка пред разглезена французойка .... и груба германка ... ;) :) 

Румънкътъ е .... убава работа с убаф фасон, мъ циганска ръптъ ... ;) Рускинята пъ я гледаш да не е произведена петък ил понеделник ... :) а сръбкинята навремето взимаш само ако е била произведена в сряда ... :) и т.н. и прочие .... американкъта харчи кът за световно, а японкъта е теснъ ...  българкътъ пъ все е нещо спрямо модата в днешно време къ китайката, а китайкътъ ... пф ... до вчеръ са возиха на колельо ... къ афтумбил ки пет лефа ... :) 

Зъ туй най убавия афтумобиль е служебния ... ;) караш къ си знаеш, а шефъ да я обслужва къ се счупи ... :) 

Та извод: Важното е да избереш прафилния шеф де има и "скучна" германка и палава италианкъ ... ;) се ... хм за англичънкътъ ... хм ... ай дъ нъ съ прафим на аристрократи ... ;) Сега разбрах защо няма арапкъ ... :) и какво е да пъркираш къ бедуин на сред площада ... :)  пръцдом пустинятъ ... :) Те не са професионалисти, а ценители ... :) 

преди 58 минути, DarkEdge написа:

То и моето ауту има резерну кул'ло мъ по-добре да не гу пулзувам ... ;) т.е. да не стигаме до там ... ;) 

Ремомтна ти дейност е в унисон със Шумахер, хм дъ не сте роднини, ъ ... :) или братя по съдба ...

п.п. Леко възстановяване! Успех!

преди 46 минути, Megumi написа:

Се ... хм ... от време на време си проявявала някаква форма на глезене, но не съм видял да се лигавиш ... ;) 

Ние дъртаците от време на време се шегуваме не до там уместно, но ни на йота не проявяваме вид антипатия и проявяваме към теб ...

Чудно ми става що ни се връзваш ... и се ... не нъ възприемай кът някакви корифеи и прочие ... ;) Далеч сме от мисълта, че ставаме за ментори ... ;) В повечето случаи гледаме на нещата от към хумора и се опитваме да разсейваме получилото се натягане между младите ... Що ли съ джинкът, а не се вземат и прочие ... абе ... мислим Ви доброто бе деца ... не Ви хокаме ...

Ай, че къ дърт академик де не знае къде му е играчката са отплеснах в вид сериозност ... :)

Прощавай и сполай!  

преди 25 минути, Реджеп Иведик написа:

Честито петък 13ти !

Дъ ти отперим един гъпрос ... къ си го мислил едно време времето и датникъ що мана тринадесетия месец и разбърка циклите на жената, а?! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Megumi написа:

Внимавай някоя брюнетка да не ти мине пътя

Да си изгуба акъла, дет го немам и да стана за резил на стари години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

Се ... хм ... от време на време си проявявала някаква форма на глезене, но не съм видял да се лигавиш ... ;) 

Ние дъртаците от време на време се шегуваме не до там уместно, но ни на йота не проявяваме вид антипатия и проявяваме към теб ...

Чудно ми става що ни се връзваш ... и се ... не нъ възприемай кът някакви корифеи и прочие ... ;) Далеч сме от мисълта, че ставаме за ментори ... ;) В повечето случаи гледаме на нещата от към хумора и се опитваме да разсейваме получилото се натягане между младите ... Що ли съ джинкът, а не се вземат и прочие ... абе ... мислим Ви доброто бе деца ... не Ви хокаме ...

Ай, че къ дърт академик де не знае къде му е играчката са отплеснах в вид сериозност ... :)

Прощавай и сполай!  

То да се "връзваш", не винаги означава, че си се вързал :biggrin:

Само казвам какво ми беше дошло първо на ум, след като го прочетох

току-що, Реджеп Иведик написа:

Да си изгуба акъла, дет го немам и да стана за резил на стари години...

Затова.... Внимавай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

Затова.... Внимавай!

Ами ти, ами ти, ами ти, некой детко брюнетко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

По-добре да се запише във вечерно училище. Да научи българския език, защото няма нито една дума написана правилно. Нито словоред, нито граматика. Да не говорим и правопис. От едно изречение с пет думи. Петте думи са написани и изписани грешно

иам завършен четвърти клас
верно, че три пъти ма връщаха у първи клас,
штот не съм знаел буквите, ама вече мога да чета...ъ-ъ-ъ...тъй де, ако пишете бавно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Megumi написа:

Само казвам какво ми беше дошло първо на ум, след като го прочетох

Ааааа недей тъй ... ний сме стъри ора и сме дукъчлифи ... :) Вземаме нещътъ на вътре, ако некое хубаво младо ни нахока ... :) 

Караш ни да се чувстваме виновни ... хм ... а ний нъл сме отговорни, тъ съ фръзфаме и ей ... почфаме да съ извиняфаме ... ;)  ай аз малко кътил, мъ Дънди е со чуфствително сърце ... ;) не му прафи некфи емоционални сътресения моля ... къ береш ядофе с меня... хм ... къ обърня аз другата страна на мотикътъ ... хм ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...