Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 9 минути, emmi написа:

Баланса е важен

В края на месеца, ще вида салдото ... ;) Към момента 200 кг картофи, а за лютеница и прочие няма да споменавам ... :) Мина сезона ... и се ... моите резултати са скромни, щото нещо тая женска работа не ми спори. Ракия и тая година не съм правил ... мда ... нещо много, ама много ме мързи и все на готова бира посягам ... :) Та ще видим октомври ... когато обера гроздето ... нарочно по-късно го бера, за да не слагам захар ... и да си става как му е редно, нищо, че ще е по-малко, но със сигурност няколко литра вино ще източа ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Чшшш, подстрекатели...

Стегнете се, баси!

Толкова е яко розето! Локума, баницата и бахура... Депресията е за разни рокзвезда и плеймейтки.

Фурми и пасифлора!

Стига бе, хора!!!

Отказвам да споделям Уж в тема за Морски приключения...

Аз може да съм неосъзнат плеймейт... :speak:
Но на първо време може да поговорим за бахура.
ИзвинЕвам се - за Бахура!
ГолЕмо Б се пише - да се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ш'са депресирам кат настина. Да минава наведнъж. :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

Аз може да съм неосъзнат плеймейт... :speak:
Но на първо време може да поговорим за бахура.
ИзвинЕвам се - за Бахура!
ГолЕмо Б се пише - да се знае.

Ох,  Благодаря ти,  че чувството ти за хумор е ... на ниво ❤️

Не, че нещата, които споделяте не са важни, но аз лично, не съм в настроение да задълбавам "по темата".

Депресийката ми ... си я пазя за мен.

Тук ми се иска, да си мисля, че мога не само на думи, да си разпускам и да нямам поводи да се сдухвам, че реално ги имам достатъчно.

Мерси за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Ох,  Благодаря ти,  че чувството ти за хумор е ... на ниво ❤️

Не, че нещата, които споделяте не са важни, но аз лично, не съм в настроение да задълбавам "по темата".

Депресийката ми ... си я пазя за мен.

Тук ми се иска, да си мисля, че мога не само на думи, да си разпускам и да нямам поводи да се сдухвам, че реално ги имам достатъчно.

Мерси за вниманието!

Аз не моем та рАзбера - ти ся за Бахура ли говориш или за мензурката?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Belial_ написа:

Аз ш'са депресирам кат настина. Да минава наведнъж. :beer:

Гледай кво се случва в Русия, ако ни се случи и на нас тук ше се депресираме групово :cheers:

Ритуал срещу пиянството: Руски свещеници ръсиха светена вода от самолет

Цитат

Руски свещеници се отправиха към небето, за да благословят град Твер от въздуха. Духовниците поръсиха със светена вода жителите, за да ги предпазят от алкохолизъм и похот.

400 хиляди души живеят в град Твер, на около 180 километра от Москва. Според правителствена статистика градът е на 40-то място в класацията за най-трезв регион в Русия. Въпреки това, духовниците са решили да го избавят от греха.

https://nova.bg/news/view/2019/09/13/262534/ритуал-срещу-пиянството-руски-свещеници-ръсиха-светена-вода-от-самолет-видео/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

Аз не моем та рАзбера - ти ся за Бахура ли говориш или за мензурката?!?!

е за Баура де ..аз не се стремя да разбирам .. щото и мен не моат ме разбра :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе, почивните дни замислям да мейкна най-вкусният прасковено-нектаринен сладкиш и... Без да го споделя със снимка, щото се скарах брутално с брат ми, да ви го опиша.

И, днес ми стана много хубаво, когато една докторка-колежка, ми каза и засвидетелства отношението си по страхотен начин. Каза: Ако някога, някой се опита и ми обясни, че ТИ нещо лошо си казала за мен, ако ми повишиш тон, Мнението ми за теб ще си остане добро и аз няма да повярвам на нито дума!

После, аз й отговорих, че съм отчайващо наивна и адски се разочаровам, така като се превържа и държа на някой. Тогава тя даде пример. Съпругът й е починал. Но, никога не вярвала на приказки за Изневяра, докато не Го е видяла със собствените си очи. Стабилно си има мнение и Точка!

Беше трогателно, като оценка и признание, че вярва в мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мей написа:

е за Баура де ..аз не се стремя да разбирам .. щото и мен не моат ме разбра :lol6:

Факт е, обаче, че като се заговори за Бахура, всички жени стават едни такива румени, засмени и с приповдигнато настроение. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Факт е, обаче, че като се заговори за Бахура, всички жени стават едни такива румени, засмени и с приповдигнато настроение. :cheers:

чакай сега ти за кой Бахур говориш .. този дето се яде или за този дето пак са яде :giggle1: 

Наздраве :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

А, де! Толкова е очевидно, за какво е добре да се говори ;)

Освен за манджи и поркане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Аз обичам също бахур зимата за мезе си вземам :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мей написа:

чакай сега ти за кой Бахур говориш .. този дето се яде или за този дето пак са яде :giggle1: 

Ти, какво си сипа, моме? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Ти, какво си сипа, моме? :D

ми едно такова дето има жълтеникакъвоникакъв цвят на мирис го докарва нещо като кайсия .. ама 100% не е нафта 

но да не се потретвам това дето го пия няма нищо общо с Баура 

дай да ти сипя и на теб едно дето ме нарече моме 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мей написа:

И двете се ядат ама от едното не трябва да отхапваш, не че нещо ма ше се случи непоправима грешка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

И двете се ядат ама от едното не трябва да отхапваш, не че нещо ма ше се случи непоправима грешка :D

аа ясно като онзи продавач дето продава "Мед провив забременяване" :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мей написа:

ми едно такова дето има жълтеникакъвоникакъв цвят на мирис го докарва нещо като кайсия .. ама 100% не е нафта 

Аз щото...уф бе! След дюлевата най-обичам кайсиева! За първи път пробвах дюлевата в даааалечната '97 с протестите пред народното събрание... Хем за кауза, хем с вдъхновение, ех времена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, AAUUXX написа:

Ритуал срещу пиянството: Руски свещеници ръсиха светена вода от самолет

Сметай колко са били пияни.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Мей написа:

хм гадно си е .. давай направо на депресийката 

Ми нямам време. 

преди 38 минути, Maleficient написа:

Чшшш, подстрекатели...

Стегнете се, баси!

Толкова е яко розето! Локума, баницата и бахура... Депресията е за разни рокзвезда и плеймейтки.

Фурми и пасифлора!

Стига бе, хора!!!

Отказвам да споделям Уж в тема за Морски приключения...

На мен вече ми се доспа

преди 33 минути, algor написа:

.ай да не казвам кво и на ква цена...
Заеви!

Аналогично

Чакам Кирето да се докладва готов с новото вино

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://ibb.co/s2Xsr0Y

Тая мома я барнах в Тревизо.  Фонтанът на гърдите (Fontana delle tette) oт XVI век. В миналото от гърдите на фонтана са текли бяло и червено вино в продължение на три дни при избирането на нов градоначалник. Тази практика е преустановена през 1797 г. с упадъка на Венеция.

Това по темата за бахура. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Belial_ написа:

Сметай колко са били пияни.  :D

Нямат стигане, как са се сетили за подобна глупост и това не е за първа година този ритуал :D

преди 3 минути, Madonna написа:

Тая мома я барнах в Тревизо.  Фонтанът на гърдите (Fontana delle tette) oт XVI век. В миналото от гърдите на фонтана са текли бяло и червено вино в продължение на три дни при избирането на нов градоначалник. Тази практика е преустановена през 1797 г. с упадъка на Венеция.

Идеята им е много добра била, може би една масичка нямаше да е излишна да си нарежеш бахур  :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Madonna написа:

Хахаха, Мадонче, ти разби концепцията на сценария и сюжета, а който се осмели да доразвие какви и кои Бахур-и са увековечени и давали ...ракия, ще бъде запомнен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Madonna написа:

Понашия край на тва му се вика бумбар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Понашия край на тва му се вика бумбар.

Не съм го чувала, но аз бахур мразя...

Ти що с тоя ник? Да не съм изтървала нещо..някоя драма, туй онуй?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...