Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Mediterranean написа:

Не съм ти дошла в къщата, да ти досаждам, не се вживявай толкова. 

Нали,точно така е. А знаеш ли колко има,които живота им зависи от форума?  По вживяването ще ги познаеш. :biggrin: Пък то и аз като не разбирам от музика,къде съм тръгнал да се обаждам:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mediterranean написа:

Кой е налагал? Аз тук предимно смешни гифчета давам. Пък и тук да не са деца на пет годинки, че аз да мога да им наложа нещо. 

Като те дразни какво пишат хората, не чети в темата. Това е тема точно за на който, каквото му е кеф. Прочети заглавието! И раздела, в който се намира. 

Пфффф...

преди 2 минути, Mediterranean написа:

Кой е налагал? Аз тук предимно смешни гифчета давам. Пък и тук да не са деца на пет годинки, че аз да мога да им наложа нещо. 

Като те дразни какво пишат хората, не чети в темата. Това е тема точно за на който, каквото му е кеф. Прочети заглавието! И раздела, в който се намира. 

Пфффф...

Ти! Налагаш и досаждаш!

Не е въпросът за деца или пред кого си решила да Налагаш, Пойнта е на Досадно!

Да, шибаният ни тривиален живот, с какво ядем и пием, може пък за теб да е досадно, но все в един момент, трябва да ти светне, че ни е по -интересно какъв сутиен си си купила, отколкото броя на изгледаните клипове с Джимин.

Дошла си в къщата на хора, които грам не ги грижа кой харесваш.

Така че, просто измисляй по-интересни анонси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не понасям Риана, но не защото е н****. Не съм расист. Шакира и Тупак не ги харесвам, щото ме дразнят. Италианския певец Махмуд е супер як с готини песни.

Явно други мразят и н**** и "жълтури". Всичко под общ знаменател. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти си адски зле!

Хайде върни се и ми отговори-дори му пиши, ако искаш, Джимин твА парче на Васко може ли го изпее? После заминавай за Корея,(има и рима)- вместо ми се пениш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай падат му перца от синигерче.

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773

Кво да го правиш. Душичка. :)

преди 13 минути, Maleficient написа:

Ти! Налагаш и досаждаш!

Дошла си в къщата на хора, които грам не ги грижа кой харесваш.

Така че, просто измисляй по-интересни анонси

И мен грам не ме е грижа за вашето ежедневие и не ви чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както отбелязах, не може ли изпее парчето на Васко, дори на корейски, не ми го фали!

Секи може пухчета посред бял ден да смърка .. баси клишето!

Без да звучи претенциозно, но тук стана тема с много ... чичковци пред пенсия и в самата пенсия. Редовно поучаващи и многознайни. Толкова отегчително...

Хайде като нямат на кой дома, аз да не съм длъжна да им асимилирам полюциите...

С малките изключения, естествено, и с моята вина на неразбиране на ултра-полезната им "мъдрост"- в кавички, щото мъдрост, ам друг път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Без да звучи претенциозно, но тук стана тема с много ... чичковци пред пенсия и в самата пенсия. Редовно поучаващи и многознайни. Толкова отегчително...

Хайде като нямат на кой дома, аз да не съм длъжна да им асимилирам полюциите...

Хах как ме разсмя сутрин рано,благодаря за което.Малеф,тази нощ ти бе себе си и писа точно поучаващо и претенциозно,но също така противоречиво,спрямо теб самата.Темата си е такава,каквато е,дори чичко звучи по-подмладяващо-от моя гледна точка.Пенсията е далече все още. Така е, на 53 за едни съм чичко,за други дядо,спор няма. Дори и снимка с лицето си съм слагал в тази тема. Мога и името да си напиша, не ми е проблем. Естествено,че е въпрос на личен избор,но хайде като си толкова ербап,направи като мен.Кажи си годините и си покажи лицето.Две истински неща,нищо повече. Както се казва:имаш ли топки да го направиш,или ще продължаваш да си слагаш измислени аватарчета,може би на жената която ти се иска да бъдеш. Ще го направиш ли? Според мен НЕ,защото от нещо се страхуваш,а така аннонимка скрита зад някакъв аватар е по-лесно. Ти си тази с претенциите и високите изисквания. Много по-лесно и истински е да знаеш на кого какво пишеш. Затова уважавах и все още уважавам  Васето,дано да реши отново да пише тук,защото беше с името и лицето си пред всички.Давай поне като съм започнал,да го напиша докрай с уговорката,че това си мое лично виждане и не целя да обиждам или засягам някой,с каквото и да било. Точно в 5 човека в този форум съм открил по нещо истинско,което ми е направило силно впечатление и точно с тези 5 ми е приятна комуникацията: Васето-истински отвсякъде, Набора-Реджеп Иведик,разбираме се с половин дума и мислим еднакво-разбира я литературата,Валки-Валкирия, умна,начетена и с много знания.Безкомпромисна.Изключителен събеседник за сериозни теми.От нея човек може да научи доста или да го насочи,стига да знае как да си го поиска , Уиш - умна,красива и талантлива художничка с невероятен потенциал.Лично съм и пожелал нещо и знам,че ще стане. Линката-Лин, майстор от класа в занаята си.Безупречно педантична,дисциплинирана и изпипва нещата докрай. И на нея каквото съм и пожелал,ще стане. Това са ми фаворитите,любимците,кой както иска да ги нарича.Разбире се,не омаловажавам другите потребители,но някак си са ми повече изкуствени,отколкото естествени. Има и такива,които за мен не съществуват. Това е Малеф,давай,ти си на ход,да те видя колко струваш като личност и доколко можеш да бъдеш истинска поне пред себе си. Покажи,че претенциите ти имат покритие. Хайде да те видя сега с какво ще се оправдаеш. Това е.

пп Поне да напиша добро утро на дечурлигата,а на дечурлигата дечурлигата- успешен втори учебен ден. От дядо чао.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви покажа ли техника с която можете да си извадите взаимно джигерите само с три пръста

преди 6 часа, :-) написа:

Owl,казано е: внимавай какво си пожелаваш:computer8:

Когато си перфектен колкото мен няма нужда да внимаваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среднощни скандали 5, в кината от 32 септември.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, едвам отлепих очи а тук изопшто не сте спали. Егати хората

Сънена чорлава баба Вешка с разноглед поглед

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хубава бъльгарска дума джигеря. Лесно запалимо вещество. 

Най гори от любов

преди 4 минути, Silvering написа:

Среднощни скандали 5, в кината от 32 септември.

Септември ще бъде май

"35-ти май - дата голяма,
цифра такава май в календара няма."

6-ти септември е новия Гергьовден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Бай Тошо написа:

То и мен ме чака път към София.Бях забравил неудобството да чакам вися по гари, да пътувам с влакове, еле пък самолети.Наздраве по-късно:beer:

ДУ! Ку .... от София ... :) Друго си е да си на 230 км. ... ;) Днес реанимирам ... мисия изпълнена. Утре на обратно.

Та, Наздраве с кафе! :newspaper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ДиоиД написа:

ДУ! Ку .... от София ... :) Друго си е да си на 230 км. ... ;) Днес реанимирам ... мисия изпълнена. Утре на обратно.

Та, Наздраве с кафе! :newspaper:

Столиците на която и да е било държава никога не са кефили.Нито за живот, нито за посещения.По дефолт цялата паплач е изсипана там.Мръсно трафик, бегай ,ако си умен никога няма да се забиеш там;)  Освен  по икономически причини.... ама трее са наистина мноо икономически:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Бай Тошо написа:

Столиците на която и да е било държава никога не са кефили.Нито за живот, нито за посещения.По дефолт цялата паплач е изсипана там.Мръсно трафик, бегай ,ако си умен никога няма да се забиеш там;)  Освен  по икономически причини.... ама трее са наистина мноо икономически:)

Не е точно така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората са толкова зли, колкото нещастни

Part 2

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

"35-ти май - дата голяма,

цифра такава май в календара няма."

Тогава ми е рождения ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, дръндю написа:

шшш, караш мъ да си спомням ученическите години, когато един съ чудеше:
"що качеството на звука  е различно на средни и ултракъси вълни, нали е все модулация"
и днес е тъй с цифровата модулация
пп
няма да обяснявам, но Аукса ако има желание, да обяснява

За качестовото на запис са много факторите, записа в студио, микрофони, обработка, носител на който се качва записа. Все е модулация ама отвора на честотната лента е от значение за качеството на звука. 

преди 9 часа, :-) написа:

Добра нощ на инсомнинците.:)

Премахваш ''пуканките'' напр.със  Sony Sound forge Pro и ако имаш устройство с 24bit/ 192kHz DAC си рипваш винилката на 24/,по-голям битрейт,по-голям обем,с минимална загуба на качество. Оригиналните матрични CD-та са 16-bit/44.1 по стандарт,но и те са DDD,ADD,AAD-според носителя ""майка""-цифра или аналог.Така че и при тях нещата са относителни.И т.н,т.н:)

Това да рипнеш винил никога не съм го разбирал и правил, ако ще слушаш плоча го прави на грамофон. Слушал съм такива рипове от любопитство и са много далеч от грамофонния звук. 

Качеството на CD е достатъчно 44.1kHz стерео са пре достатъчни, все пак човек чува до около 18kHz, всичко нагоре биха го чули, котки, кучета и някой минаващ на близо прилеп. 

Добро утро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ми се е схванал врата, че имам чувството, че тая нощ съм спала на кълбо :)

Може и така да е било :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Megumi написа:

Така ми се е схванал врата, че имам чувството, че тая нощ съм спала на кълбо :)

Може и така да е било :)

Що спиш на кълбо? Спи на диван -:), на легло :—)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M_C написа:

Що спиш на кълбо? Спи на диван -:), на легло :—)

Добра идея

Не се бях сетила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Megumi написа:

Хората са толкова зли, колкото нещастни

Каквото мислиш ... това и виждаш ....

Проводник си на злини явно ... но както и да е ...

Запомни: светът е шарен има и нещастни ... на които каквото и да им поднесеш все ще са недоволни ...

Така, е .... явно се чувстваш нещастна и затова виждаш зли и прочие неща ... ;) 

И единственото нещо което може да правиш е да се чудиш и да нямаш идея как да ги направиш щастливи ...

Елементарно е: Излъчвай щастие и да не ти пука, че те гледат злобно ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ДиоиД написа:

Каквото мислиш ... това и виждаш ....

Проводник си на злини явно ... но както и да е ...

Запомни: светът е шарен има и нещастни ... на които каквото и да им поднесеш все ще са недоволни ...

Така, е .... явно се чувстваш нещастна и затова виждаш зли и прочие неща ... ;) 

И единственото нещо което може да правиш е да се чудиш и да нямаш идея как да ги направиш щастливи ...

Елементарно е: Излъчвай щастие и да не ти пука, че те гледат злобно ... ;) 

Всеки, който вижда реалността е нещастен, така ли ?

Реторичен въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! :)

Когато те  разпознават веднага! :lol6:

a85jVKZ_700bwp.webp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Megumi написа:

Всеки, който вижда реалността е нещастен, така ли ?

Реторичен въпрос

Казвате едно и също с различни думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

На фустаня и тигеля

изгори на мене джигеря

Мислих че приключихме с френския

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване