Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, petie1 написа:

Аа не баси якия виц

Напомня ми на този

Блондинка къпе детето си и го полива с чирпака. Мъжът се прибира и заварва, бебето да крещи. Той съотвено пита жената

- Абе, какво става тука? Защото бебето реве?

-Къпя го?

- Що го поливаш с тоя чирпак?

-Що ? Що, ела ти бръкни в тая вряла вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M_C написа:

Не.

Как се нарича жена, която ходи много по мъже?

Сексулна палавница

Извинявам се на всички вегани, но вица е такъв

Как се нарича дебел веган?

Био контейнер

казва се бавна

ако беше обратното нямаше да ходи по тях а да е пред  тях 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M_C написа:

Напомня ми на този

Блондинка къпе детето си и го полива с чирпака. Мъжът се прибира и заварва, бебето да крещи. Той съотвено пита жената

Абе, какво става тука? Защото бебето реве?

Къпя го?

Що го поливаш с тоя чирпак?

Що, ела ти бръкни в тая вряла вода.

То тая направо го сварила туй бебе..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M_C написа:

Блондинка къпе детето си и го полива с чирпака.

прочетох го къпе дупето си и го полива с чирпака 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Omelette du Fromage написа:

казва се бавна

ако беше обратното нямаше да ходи по тях а да е пред  тях 

Да е в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен лека ви нощ и чао. 

И да поздравите Дюманич-а, че не го мернах тос пияница и има го мисля дали е добре.

И си вържете и вие по ено конче на... За всеки случай. Да не ва мисля и вас дали сте живи и здрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, АUX написа:

Все е модулация ама отвора на честотната лента е от значение за качеството на звука. 

Само допълвам и подтискането на шумовете,чрез различните стандарти на Dolby Lab.-за аудио B,C,S, за кинозвук,многоканалните са други.

преди 13 часа, АUX написа:

Това да рипнеш винил никога не съм го разбирал и правил, ако ще слушаш плоча го прави на грамофон. Слушал съм такива рипове от любопитство и са много далеч от грамофонния звук. 

Така е,винилката си е винилка,но и риповете стават,стига да се пипнат както трябва- обработва се поне с две програми и грамофон с хубава доза разбира се.

пп Минавам транзит,добра нощ на дечурлигата и инсомнианците. Черпя с едни фолк мотиви и заминавам.От дядката чао Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко ве нямам време за реване :D (еле па за Котката и Чипса)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Овчарчето Калитко написа:

Споко ве нямам време за реване :D (еле па за Котката и Чипса)

Тъй тъй трябва да размахваш гегата подир овцете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mediterranean написа:

Хитрейшио, ти ли си бре?

Дебело маце

fat mood GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои неща няма да се променят и след години :D

преди 2 часа, Лин написа:

Еххх, сериозен бе. Знаех си, че няма да ме забравиш 🤗

Ти по принцип си незабравима, знам за няколко, които ще им държиш мокро с години :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро !

Инверсия. Ни лъх не дъхва над полени, както е казал поета. Ама инверсия. Няколко градуса по топъл е горе топлия въздух. И се усеща чак в най горната част на баира, щото добринския баир е по висок от нашия. Начи толкова е тихо, че студения въздух се е напълнил между кривненския и добринския баир. На 53 години съм, за първи път виждам такъв покой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Реджеп Иведик написа:

На 53 години съм, за първи път виждам такъв покой. 

Наборе, за 'сяко нещо има първи път... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъни ми бившата ми свекърва и ми реве. Нямало кой да я закара до града в петък, а е на зъболекар от 11ч.. Ще я закарам разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, :-) написа:

Само допълвам и подтискането на шумовете,чрез различните стандарти на Dolby Lab.-за аудио B,C,S, за кинозвук,многоканалните са други.

Така е,винилката си е винилка,но и риповете стават,стига да се пипнат както трябва- обработва се поне с две програми и грамофон с хубава доза разбира се.

пп Минавам транзит,добра нощ на дечурлигата и инсомнианците. Черпя с едни фолк мотиви и заминавам.От дядката чао Ви.

Dolby B, C, S не променя честотния отвор, при запис на Dolby се повдигат високите след 1kHz честоти като компеснация, след просвирване на Dolby същите се подтискат и от там идва шумоподтискането. Многоканалните като Dolby Pro Logic са декодери и с цел от стерео да се получи 5.1 звучене. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, АUX написа:

начи, имаше тук един потребител дет алактрониката ни я разбираше, та мнозина съ бъзикаха с него
един друк пъ съ представи за гений в тая област, та съ чуда,
дали да не отворим тема, дето да съ разъсняват основни нештица...ъ-ъ-ъ...тъй де, да знаят как съ крадне жица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

начи, имаше тук един потребител дет алактрониката ни я разбираше, та мнозина съ бъзикаха с него
един друк пъ съ представи за гений в тая област, та съ чуда,
дали да не отворим тема, дето да съ разъсняват основни нештица...ъ-ъ-ъ...тъй де, да знаят как съ крадне жица

Отвори тема, но повечето не искат да учат каквото и да е, а да получат готов отговор на проблема. Идва пита защо не му свири уредбата и не го интересува защо се е стигнало до там, а иска кратък отговор какво да прави и дали ще му е изгодно. Форума е IT не аудио и няма да има дискусия в това отношение в такава тема. Освен това с интернет сега е лесно и всичко което иска някой да научи е на един клик, някога като затърсим нещо се обръщаха книги, списания докато го намерим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, emmi написа:

Ще я закарам разбира се.

Баба Вешка добродушка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, АUX написа:

. Форума е IT не аудио

не само аудио
имаше един, дека му обяснявах, как работи широчинно импулсния модулатор (ШИМ), в електронен волтметър
и Беемвето (мир на праха му) го заяде, че циганин му обяснява прости неща
та начи, не знам дали е нужна такава тема, ама при толкова много информация в нета, да пита за такива неща във форум...
немам думи
:no-no:
или пъ ония в здравния раздел...всички съ прайм на доктори...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как се мисли логически никой не пита.

Стоя айляк, няма кой да посъветвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, DarkEdge написа:

Баба Вешка добродушка

Тъжно е когато опреш до бившата си снаха за помощ при положение че синът и живее с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

не само аудио
имаше един, дека му обяснявах, как работи широчинно импулсния модулатор (ШИМ), в електронен волтметър
и Беемвето (мир на праха му) го заяде, че циганин му обяснява прости неща
та начи, не знам дали е нужна такава тема, ама при толкова много информация в нета, да пита за такива неща във форум...
немам думи
:no-no:
или пъ ония в здравния раздел...всички съ прайм на доктори...баси

Някой ги мързи да потърсят из нета, други не знаят какво да търсят и правят тема за да питат. 

Не си обяснявам как човек с някакъв здравен проблем решава да пише тема вместо да иде на доктор, освен че си губи времето може да попадне на някой дето съвсем да го обърка със съвети и самолечение. 

Направи тема, но съм почти сигурен че няма да се ползва както си я представяш и отново ще се питат елементарни неща в отделни теми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, emmi написа:

Тъжно е когато опреш до бившата си снаха за помощ при положение че синът и живее с нея

а за децата бивша баба и бивш татко няма
те точно това ми харесва в теб, че виждаш нещата в живота

пп

баси подмазвача дет съм

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...