Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

току-що, дръндю написа:

а за децата бивша баба и бивш татко няма
те точно това ми харесва в теб, че виждаш нещата в живота

Много ясно. Тя може да не ми е свекърва, но е баба на децата ми. Естествено че ще и помагам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, в тая държава са останали почти само циганор и мошенници.За тях дадената им дума е по малко стойностна и от лайно на пиле.За такива елементи винаги има оправдания, все някой друг им е виновен, Бойко, Станишев, икомиката, и безбожно нагли.Гледата в очите и си отрича думата.И това хора къде си израснал в една пръст с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Бай Тошо написа:

Баси, в тая държава са останали почти само циганор и мошенници.За тях дадената им дума е по малко стойностна и от лайно на пиле.За такива елементи винаги има оправдания, все някой друг им е виновен, Бойко, Станишев, икомиката, и безбожно нагли.Гледата в очите и си отрича думата.И това хора къде си израснал в една пръст с тях.

Не си прав, я им кажи да дойдат довечера  на барбекю и бира, да видиш дали няма да си държат на думата, ти кат ги търсиш за работа кво искаш, българина не обича да бачка, но много обича трапезните мероприятия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, АUX написа:

Не си прав, я им кажи да дойдат довечера  на барбекю и бира, да видиш дали няма да си държат на думата, ти кат ги търсиш за работа кво искаш, българина не обича да бачка, но много обича трапезните мероприятия. 

https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/09/18/ekshyn-v-detskata-gradina-maskirani-obraha-gotvachka.423278?fbclid=IwAR323TfLO2io965F_8mRbxG5VCie9JANBPbuG15tn_mEuDUaFD-ahjxZd1w

И да обира детски градини, борчета засадени пред блока, да краде от църквата, църквата да краде от българите, да си взима тоалетни хартии от хотела, да чупи на децата детските площади. Децата да си чупят детските площади.

Любимото ми.

Когато влезе в железарски магазин и му трябват 2 винта. Взима винта и си излиза. Какво ще ги тегли? Само 2 грама е. Полицията ако извикаш. Ще ти отговорят.

Ся за само за 50 лв кражба ни извика? Пиши жалба и това. Какво ни занимавате с глупости и дребни кражби?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Денков пак са го изтървали от специализираното заведение, подел е сериозна предизборна кампания :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, АUX написа:

Денков пак са го изтървали от специализираното заведение, подел е сериозна предизборна кампания :D

Кой е Денков?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, АUX написа:

Денков пак са го изтървали от специализираното заведение, подел е сериозна предизборна кампания 

Поне пише истината.

Гайтан Веждю кефи

преди 8 минути, M_C написа:

Кой е Денков?

Пише истината. 

Емо и Барби обаче го бройкат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте провинциалисти! Морето ви праща поздрави :vacation6:

Emmi да не гледа, че се депресира.. :D

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Реджеп Иведик написа:

Поне пише истината.

Гайтан Веждю кефи

Пише истината. 

Емо и Барби обаче го бройкат. 

За теб може и да е истина, но аз не си падам по клюкарене и клюкарски изтории! 

Няма значение кой е премиер подобно отношение е недопустимо, все пак са гласували не малък брой хора за този човек, усмивайки го по начина който го прави Денков усмива хората дали си гласа за този човек. Знам че няма как да разбереш всичко това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, АUX написа:

За теб може и да е истина, но аз не си падам по клюкарене и клюкарски изтории! 

Не само за мен. Въпрос на време е, това което пише Денков да влезе в учебниците. И ще влезе. Защото това е истината. 

Когато говорим за история и политика, това, дето наричаш клюкарски истории, се именува познание.

преди 7 минути, АUX написа:

Няма значение кой е премиер подобно отношение е недопустимо

Не знам какво и кого визираш, но в общия случай в демократично общество, не следва да се преследват форумни потребители поради факта, че се изказват срещу някой политик. 

Не само форумни потребители. Не следва да се преследват изобщо хората за изказвани от тях мнения по адрес на действията на кой да е политик, независимо колко хора са гласували за него.

Какво означава недопустимо отношение. Диктатура ли проповядваш, що ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

се изказват

Кой се изказва? Оня копипейстър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

Кой се изказва? Оня копипейстър?

Ама не може само аз и ти да пишем във форума. 

Само той ли е копи пейстър. И какво ако е копи пейстър. Истината няма ли значение ?

За да използва само материали, които отговарят на истината, значи не е глупав човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Реджеп Иведик написа:

Не знам какво и кого визираш, но в общия случай в демократично общество, не следва да се преследват форумни потребители поради факта, че се изказват срещу някой политик. 

Не само форумни потребители. Не следва да се преследват изобщо хората за изказвани от тях мнения по адрес на действията на кой да е политик, независимо колко хора са гласували за него.

Какво означава недопустимо отношение. Диктатура ли проповядваш, що ли ?

Всеки има право на мнение, но не да се подиграва изполвайки фотомонтаж над когото и да е! Няма значение политик или не, примерно за теб ще бъде ли ОК ако някой подобен плясне товя снимка - фотомонтаж с някви токчета и гол и започне да пише по товй адрес неща, чул ги на пейката пред блока или прочел ги във фейсбук. Бъркаш демокрацията с простотия! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Megumi написа:

За какво пак си говорите ? :beat:

Аргументум ад слабакум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аргументум ад слабакум

Аха. Разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, АUX написа:

Всеки има право на мнение, но не да се подиграва изполвайки фотомонтаж над когото и да е! Няма значение политик или не, примерно за теб ще бъде ли ОК ако някой подобен плясне товя снимка - фотомонтаж с някви токчета и гол и започне да пише по товй адрес неща, чук ги на пейката пред блока или прочел ги във фейсбук. Бъркаш демокрацията с простотия! 

Дай линк. Не ми хвърляй празни приказки в лицето. Ако ме провокираш се откажи, знам си урока, няма да те нагрубя. Няма и нужда. Сички знаят, че ненавиждам комунизъм и русофилство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Реджеп Иведик написа:

материали, които отговарят на истината

Можеш ли да определиш дали и колко отговарят на истината? И нали знаеш - една лъжа повторена 100 пъти става истина...
Да не говорим за това, че форумът е с техническа насоченост, я вследствие на неговия флуд, важните теми падат от панела.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

Аха. Разбрах

Докат стоплиш, бая цицини ми поникнаха

току-що, DarkEdge написа:

И нали знаеш - една лъжа повторена 100 пъти става истина...

Ами дай линк към поне една лъжа. Само той ли пише в политиката ?

Ами фейкометите и троловете. Опряли сме от Денков да се възмущаваме.

Аз пък го харесвам. Свестните у нас считат за луди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И к'во се жалваш - те са си твои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Не го мисли толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз пък го харесвам.

Носи си го вкъщи и си го чувай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Не го мисли толкова

Затъ, остана ли ми с ко да мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Затъ, остана ли ми с ко да мисля

Дай си главата да проверим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...