Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Джугашвили написа:

Направих го, не става!!!

Сега опитай да сканираш за видими мрежи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Сега опитай да сканираш за видими мрежи

От къде да го направя това???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, bornofash написа:

Anyong

Anyong и на теб! 

Корейската пропаганда върши работа. 

Доволна 🐈 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Джугашвили написа:

Хиксечто на иконата си стои

Нали каза, че само твоят рутър не се вижда.
Десен клик по иконата при часовника и избери Troubleshoot problems > Wi-Fi адаптер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Нали каза, че само твоят рутър не се вижда.
Десен клик по иконата при часовника и избери Troubleshoot problems > Wi-Fi адаптер

Нищо не става!!! Няма нищо, утре ще го мисля!!! Благодаря за съдействието!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, дръндю написа:

благодаря, на английски са
ще чакам за български субки

Я виж тук

В повечето "плеари" има начин да добавиш субки ... нъл си веч Хасингъл и чичето го ползваш, тъ след малко "копане" мой и да си свалиш субки и хачиш същите, мой и да са на чужд язък и с чиче префотъ ... абе ... хм ... да тъ отфарям аз къ се търсят субки и къ се трънформирът на сигънски ... :) и поеле съ насаждат фъф вилма ... :) 

Май Дънди си подхванал моята - ох знам го, мъ ма мързи ... :) А калтофи моеж да белиш, Ъ ... :)

ДУ! Ку

Резултат с изображение за мистър бийн gif

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уеп! Първия почивен ден! Имаме доста работа! 

Добрютру! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй .
Седмицата се е ориентирала към логичния си край и днес обявявам началото на виноправенето . А от какво се прави виното , което ще пия цяла зима ? От грозде . Тоест някои трябва да си набере 300 килца . 30 % от тях са на асмата ми в двора . Висят и чакат .
Снощи си пийнах две бирички и си легнах . Както си спях ме е озарило ПРОЗРЕНИЕ и със събуждането си вече бях решил , че след малко будя жена , дете и и куче ( женско) , товаря ги на колата и отиваме на Търново , като ще им кажа , че отиваме специално за Деня на Независомоста .
Но - в багажника , тайно от тях ще сложа известни количество щайги и чували в които ще се наберат от лозетото на дядото останалите 60 % от нужното ми количество грозде . Тоест ще съчетаем полезното с приятното . Работната ръка ще ни излезе безплатна . Мхм .
И ще останат едни 10% ( или 20 кг) , които ще бъдат закупени от едно парцелче , собственост на приятел , който гледа марково грозде за износ .
Планът е чудесен - мисля да пристъпя към изпълнението му .

Добро утро и честита Нива година :newspaper:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Trichocephalus написа:

Работната ръка ще ни излезе безплатна .

Блазяти! :) Моятъ е в София. :)

Спекулант! :) Хм Хъъъъ ... :)

Аз днес ще празнувам пък, в знак на протест!!! :) Отивам до близкия град да взема провизии и се кецвам (простирам)  тук да протестирам.

Но първо, за накисването ша ми трябват агитационни материали ... мда .... та трябва да се отбия до местната печатница... добре, че някой е измислил тия неща де не се налага да ползваш хора ... :) Натискаш няколко копчета и хоп ... сам си ги отпечатваш ... :) 

п.п. Моята асма ще я обирам някъде Октомври. Приоритета ми е да си осигуря гориво....  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

Приоритета ми е да си осигуря гориво....  

Може ли от тази ракия дето я вариш, да я ползваш за гориво и да вариш още ракия. Перпетум мобиле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, barbuncela написа:

Но няма да ги срещнеш в дигиталното пространство!

Грешка - 'няма да' да се чете като не е сигурно, че ще

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Trichocephalus написа:

Тъй .
Седмицата се е ориентирала към логичния си край и днес обявявам началото на виноправенето . А от какво се прави виното , което ще пия цяла зима ? От грозде . Тоест някои трябва да си набере 300 килца . 30 % от тях са на асмата ми в двора . Висят и чакат .
Снощи си пийнах две бирички и си легнах . Както си спях ме е озарило ПРОЗРЕНИЕ и със събуждането си вече бях решил , че след малко будя жена , дете и и куче ( женско) , товаря ги на колата и отиваме на Търново , като ще им кажа , че отиваме специално за Деня на Независомоста .
Но - в багажника , тайно от тях ще сложа известни количество щайги и чували в които ще се наберат от лозетото на дядото останалите 60 % от нужното ми количество грозде . Тоест ще съчетаем полезното с приятното . Работната ръка ще ни излезе безплатна . Мхм .
И ще останат едни 10% ( или 20 кг) , които ще бъдат закупени от едно парцелче , собственост на приятел , който гледа марково грозде за износ .
Планът е чудесен - мисля да пристъпя към изпълнението му .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Хохохохо! Какъв прекрасен пъклен план! Баба Вешка потрива доволно ръчички. 

За днес съм замислила лепене на гнайс. Вчера взех малко торби лепилце /омаях един от продавачите да ми ги натовари и в колата/ и след малко започвам. Освен това забелязвам неправелни клони по овошките. Ще ги махна утре. Изопщооооо..... 

Моята работна тъкмо се е събудила. Те още не знаят че ги чака един забавен ден хъхъхъ

Честита Нова година! Колелото се завъртя! И ние имахме удоволствиуто да сме част от него. 

преди 6 минути, DarkEdge написа:

Паламуда е по десет кинта. Кожодери. Чакаме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M_C написа:

Той е промоутър на Пайнер. Работи като чалга звезда.

Какво лошо има в чалгата?България е ориенталска държава, като Гърция, Турция???  Нормално е да има гюбеци.Но не е нормално след това да има кютеци.Това вече е типичната балканска варващина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Реджеп Иведик написа:

Може ли от тази ракия дето я вариш, да я ползваш за гориво и да вариш още ракия. Перпетум мобиле

Може! Но е от трети род ... ;) До там ми стигат знанията ... хм .... знам, че има хора които правят от втори род, докато от първи род ... е ... хм .... ще почакаш докато стана Бог ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, DarkEdge написа:

Ейго на и ти са припозна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Бай Тошо написа:

България е ориенталска държава

Не е ориенталска .... просто ориенталското присъствие по тези земи е вече в повече ... ;) Затова и определени българи правят четиринадесета версия ... ;), но е под прикритие ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Ейго на и ти са припозна

Тцъ, коригирам грешно зададена хаксиома

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ДиоиД написа:

Не е ориенталска .... просто ориенталското присъствие по тези земи е вече в повече ... ;) Затова и определени българи правят четиринадесета версия ... ;), но е под прикритие ... ;) 

Чалгата е най-слушаната музика в България.Мой познат направи първото чалга-радио в България, паралелно с това имаше и друга станция, по-което вървеше всичко , но не и чалга, ама тя едвам креташа и той я издършаше с парите , които идваха от чалга радиото, които никак не бяха малко.След него великият интелектуалец Кивор Кеворкян направи второто чалгата, и мисля, че първото в Софийския регион ,,Сигнал-плюс,, и бая пари направи от него.Хората ги кефи тая музика.Какво лошо има? Не убиваш не крадеш, никой не ощетяваш.Стига с това ориенталско мислене Бай Диоде;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Поздрава е тематичен и тъжен, някак си, защото ме кара да бъда стъпил здраво в реалността, а именно знаейки,че ще бъда и следващите 365 дни на нивата, ебаси.

Честита Нива година и на теб!
Очаквам с интерес реколтата и се надявам да минеш постижението от миналата година.
В същото време съм наясно, че няма как да преминеш границата на съвършенството.
Но пък ти си способен.

Най-доброто предстои!
Стоя с чаша в ръка и очаквам винолееца да я напълни :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Бай Тошо написа:

Чалгата е най-слушаната музика в България.Мой познат направи първото чалга-радио в България, паралелно с това имаше и друга станция, по-което вървеше всичко , но не и чалга, ама тя едвам креташа и той я издършаше с парите , които идваха от чалга радиото, които никак не бяха малко.След него великият интелектуалец Кивор Кеворкян направи второто чалгата, и мисля, че първото в Софийския регион ,,Сигнал-плюс,, и бая пари направи от него.Хората ги кефи тая музика.Какво лошо има? Не убиваш не крадеш, никой не ощетяваш.Стига с това ориенталско мислене Бай Диоде;)

После са появи Митю Пайнера и ги удари в земята сичките! И Свети Милко. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Бай Тошо написа:

Чалгата

... е разтеглива понятие ... има и латино чалга и т.н. .... аз не говоря за ритъма, а за текстовете ... ;) Музиката си е музика, но в песните има и вокално изпълнение, което се забива в мозъка ... Като ти повторят "Оп са", "Оп са" ... и т.н. няколко десетки пъти няма начин да не ти въздейства това нещо в мозъка ти ... Това си е направо зомбиращо ... отгоре на това с волме на мах ...

Навремето в София когато бе на мода латино чалгата ги морех със "Ставай страна огромная..." ... :) Тук на село съм им подготвил Рамщайн ... ;) или що не Нина Хаген ... хм ... че тя има парчета с техните ритми ... :) а и нейния глас не е за подценяване ... :) 

Остави политиката ... ай Наздраве! :beer: и оп ся ... оп ся ... горе, горе на черешата ... :)   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Бай Тошо написа:

Познавам поне 7-8 души, които ги изправям пред теб и ги оставям да се разберете кой е направил първото чалка радио в Бг.
Този спор е нещо като оня с кокошката и яйцето.
И не бъркайте понятия "хората ги кефи" с "направи бая пари" - това са две бая отдалечени една от друга планети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...