Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 32 минути, Бай Тошо написа:

Чалгата е най-слушаната музика в България.Мой познат направи първото чалга-радио в България, паралелно с това имаше и друга станция, по-което вървеше всичко , но не и чалга, ама тя едвам креташа и той я издършаше с парите , които идваха от чалга радиото, които никак не бяха малко.След него великият интелектуалец Кивор Кеворкян направи второто чалгата, и мисля, че първото в Софийския регион ,,Сигнал-плюс,, и бая пари направи от него.,Хората ги кефи тая музика. Какво лошо има?  Не убиваш не крадеш, никой не ощетяваш.Стига с това ориенталско мислене Бай Диоде;)

Особено посланието, което отправят към днешната младеж песните на турбо фолк дивите,  никого не ощетява. Ако изключим хумористичните текстове като например На  Геврека Дупката,  Ах Банана, Бете, купи ми Сателит,  другите чалга песни  са доста брутални. Музика, текст, видео, облекло, послание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M_C написа:

Особено посланието, което отправят към днешната младеж песните на турбо фолк дивите никого не ощетява. 

Хе, ти накъдето си тръгнал, бай Тошо оттам се връща.

Ся му четеш морал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Хе, ти накъдето си тръгнал, бай Тошо оттам се връща.

Ся му четеш морал

След седмица се чудих изобщо да ти чета ли клозетната проза и въобще да ти пиша ли нещо.  Чакай че забравих да пусна водата. Смърди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкто всяко забранено нещо и чалгата избухна в момента в който нишата се отвори. И много качествени музиканти засвириха чалга, особено фолк изпълнители. Те не казваха "там има пари", казваха "там има работа"... Затова и нещата не бива да се контролират със забрани. Щом се открие пролука в тях, вакуума се запълва с всевъзможна измет, подчовеци стават милионери за отрицателно време и... започват да налагат своите правила. Защото вече имат властта на парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото бе...дуоката. После се появи добрият маркетинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

"Хуморът е много смешно нещо"

Особено когато е на чушт г*с.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

"Хуморът е много смешно нещо"

Алън Уотс

"Хуморът е сериозно нещо. Не можем да караме хората да се смеят на глупости."

Георги Парцалев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Особено когато е на чушт г*с.

Какво е чужд, ако няма свой, от който да го различиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Trichocephalus написа:

Тъй .
Седмицата се е ориентирала към логичния си край и днес обявявам началото на виноправенето . А от какво се прави виното , което ще пия цяла зима ? От грозде . Тоест някои трябва да си набере 300 килца . 30 % от тях са на асмата ми в двора . Висят и чакат .
Снощи си пийнах две бирички и си легнах . Както си спях ме е озарило ПРОЗРЕНИЕ и със събуждането си вече бях решил , че след малко будя жена , дете и и куче ( женско) , товаря ги на колата и отиваме на Търново , като ще им кажа , че отиваме специално за Деня на Независомоста .
Но - в багажника , тайно от тях ще сложа известни количество щайги и чували в които ще се наберат от лозетото на дядото останалите 60 % от нужното ми количество грозде . Тоест ще съчетаем полезното с приятното . Работната ръка ще ни излезе безплатна . Мхм .
И ще останат едни 10% ( или 20 кг) , които ще бъдат закупени от едно парцелче , собственост на приятел , който гледа марково грозде за износ .
Планът е чудесен - мисля да пристъпя към изпълнението му .

Добро утро и честита Нива година :newspaper:
...

Отлично план! Да се приведе в изпълнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гз е като оправданието, всеки си го има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Belial_ написа:

Гз е като оправданието, всеки си го има.

Липсата на гз е несъвместима с живота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

Какво е чужд, ако няма свой, от който да го различиш ?

Мдаа, когато го усетиш на сопцтвен гръп после усещаш разликата с 'на чушт гръп'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа, когато го усетиш на сопцтвен гръп после усещаш разликата с 'на чушт гръп'.

Ако не го усещаш на собствен гръб, не можеш да го измислиш да е смешно на чужд гръб

Алън Уотс не е прост човек. Твърдението е многопластово

Идеята му е, че хуморът, като хумор, е много смешно нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минус по плюс е минус

Ето още един начин, с който можеш да усетиш нечий негативизъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

И не бъркайте понятия "хората ги кефи" с "направи бая пари" - това са две бая отдалечени една от друга планети.

Търсенето определя предлагането.Няма как да направиш пари от нещо, ако то няма търсене.Живеем в демократична държава, където всеки  сам свободно може да определи, кой канал на радиото или телевизора  иска да гледа.Това не ти е ,,бай Тошово,, време , където се натрапваше на сила на народа определен вид музика, определени изпълнители.Защото някой е решил, че това е пошло.Това бяха една тъпотиите на ония иначе хубави времена.И за мен футбола не  е спорт, а идиощина, единствения спорт, в който феновете рушат стадиони и се бият като варвари, но ,, Различни хора, различни идеали...,,  А.Константинов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи рязко на етажа ни стана много шумно... Все едно рязко се беше пренесъл абитуриентски бал в съседство. Музика толкова не се чуваше, колкото гласове, крясъци... Абе митинг! След поредни стряскащи крясъци отварям вратата, по-скоро да спасявам, ако някой/я го/я колят с тъп нож и на изтривалката ми, а и на останалите лист/а с текст: " аз съм новия ви съсед. Имам рожден ден тази вечер и от 22:00 до 01:00, ще е шумно. Моля, не викайте полиция, а ми се обадете на 0888..., да намалим децибелите. Извинявам се за неудобството!

Студено ми е, спи ми се и се опитва да ме боли гърло... А мисля и трябва основно почистване да спретна

Честита първа есен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Реджеп Иведик написа:

хуморът, като хумор, е много смешно нещо

Хумор и хумор не е едно и също нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Megumi написа:

Минус по плюс е минус

Ето още един начин, с който можеш да усетиш нечий негативизъм

Чак сега разбрах, защо не обичам умножението и делението.... :) Затова и ги събирам на едно място, и плюсовете, и минусите, и да се види какво ще се получи ... :), но преди това ги облагам с ДДС ... ;) Данък Добавено Съпротивление ... :) 

п.п. Мечтата на всеки е да има проводник с отрицателно съпротивление ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Извинявам се за неудобството!

Готин съсед ако не му стане навик...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако не го усещаш на собствен гръб, не можеш да го измислиш да е смешно на чужд гръб

Алън Уотс не е прост човек. Твърдението е многопластово

Идеята му е, че хуморът, като хумор, е много смешно нещо

Значи Парцалев е прост а?

Ако трябва да обясняваш някоя смешка или идея, еле па с многопластовост, значи тва не е никва смешка... нито идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Мечтата на всеки е да има проводник с отрицателно съпротивление

Напръй си кущата кат фризер до хапцилютната нула и си гутоф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

Чак сега разбрах, защо не обичам умножението и делението.... :) Затова и ги събирам на едно място, и плюсовете, и минусите, и да се види какво ще се получи ... :)

И какво се получава ? :biggrin:

Напръй си кущата кат фризер до хапцилютната нула и си гутоф.

А не може ли като фризер пълен със сладолед ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Belial_ написа:

Значи Парцалев е прост а?

Това ли казах ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...