Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Нема такава държава...     Тръгвам днес  на обяд към Дунава, карам си нормално с ограниченията.Бам дупка, пръска се гумата.11 години съм шофьор, два пъти съм пукал за тези 11 години гума, и то се в дупки и се в българия.Цял изгубен ден пропилян в смяна на гуми и работеща гумаджийница в събота след 13:30ч.  Плащаш си винетки плащаш си данъци , и днес още 105 кинта вътре за нова гума, и цял пропилян ден и нерви.Наздраве, то нес освен да са напия, то деня е у кофата, а и настроението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как па я уцели тая дупка посред бял ден бе Франки? Да немаше некви забележителности по пътя или покрай него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док, е Човекът на деня!! Отличник!

Аз... съм до кривата ...джанка...

Подреждах гардероби с дрехи. Намерих си супер яки пижами, за които бях забравила. Няколко яки блузи на Безценното, които ми стават на мен, на него са му умалели, а ги е носил по веднъж. Предоставих пет големи торби за нуждаещи се...

Купих си Амарето! За първи път пия и много ми харесва... Полях малко и джуланчето, което се пече в момента. Детето пожела ориз със зеленчуци, че е тръгнал с приятел на фитнес и вече храната трябвала да бъде по много... След малко ще посвърша още малко домашни неща

Наздраве! 

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ракия и вино нямам, но черпя с един кадър на един от най-красивите плажове на света ( в Топ 10 е )

Тази светлосиня вода била такава, заради дъното-изцяло ослано от бели камъчета и заради отражението...

9654169M.jpg

А сега отивам и аз да се почерпя. Мисля да послушам абито и да нагостя моето и на Кукон тумбачета с вкусна рибка.

Лека ви вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, _Belial_ написа:

Как па я уцели тая дупка посред бял ден бе Франки? Да немаше некви забележителности по пътя или покрай него.

Къ е минавал по искърското е гледал от де Дядо Йоцо е гледал ... :) ... то по тоя из кър много дупки ... и черепи ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, _Belial_ написа:

Хеви метъл майна, сигурно си го слушал това.. :super:

Снощи от толкова чалга тук почнах да почернявам и да ме избива на кючек баси :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Уиш... написа:

ще ми мине,

онзи ден ме болеше почти физически от липсата на  думи, прелестно дълбоки и звънливи  както в никой друг език по света, а днес ми липсва  соленото синьо, и  врявата на врабчетата  от дървото под старата камбанария

И есента си има своя чар. Не може да и се отрече

Пък и след *ей толкова малко време* лятото ще дойде пак :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

И есента си има своя чар. Не може да и се отрече

Пък и след *ей толкова малко време* лятото ще дойде пак :*

Най-много деца се раждат през есента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M_C написа:

Ми .... то през зимата друго не може да се прави .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, АUX написа:

Хеви метъл майна, сигурно си го слушал това.. :super:

Снощи от толкова чалга тук почнах да почернявам и да ме избива на кючек баси :cheers: 

Dream Evil с Gus G! Китарния Бог на планетата в момента. Гус е артистичен псевдоним, името му е Костас Карамитрудис- грък от Солун. :)  Този, дългокосия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, M_C написа:

Не съм забелязала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

разко ми  се наложи да скоча в чорапите, от което фонтанелата ми се отвари за депресивни състояния. 

Така обичам есента!
Вървя под жълтите дървета -
ръцете ми берат цветя,
ушите ми берат щурчета.

Дай та бацне бати и ще ти мине spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Belial_ написа:

Dream Evil с Gus G! Китарния Бог на планетата в момента. Гус е артистичен псевдоним, името му е Костас Карамитрудис- грък от Солун. :)  Този, дългокосия.

Голям е няма спор, някъде бях чел че свири с Ози ама не съм засичал общи произведения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

Снощи рязко на етажа ни стана много шумно... Все едно рязко се беше пренесъл абитуриентски бал в съседство. Музика толкова не се чуваше, колкото гласове, крясъци... Абе митинг! След поредни стряскащи крясъци отварям вратата, по-скоро да спасявам, ако някой/я го/я колят с тъп нож и на изтривалката ми, а и на останалите лист/а с текст: " аз съм новия ви съсед. Имам рожден ден тази вечер и от 22:00 до 01:00, ще е шумно. Моля, не викайте полиция, а ми се обадете на 0888..., да намалим децибелите. Извинявам се за неудобството!

Студено ми е, спи ми се и се опитва да ме боли гърло... А мисля и трябва основно почистване да спретна

Честита първа есен!

Що не си намериш някой?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, АUX написа:

Голям е няма спор, някъде бях чел че свири с Ози ама не съм засичал общи произведения. 

Да. Но вече не. Сега е соло и май поддържа неговата си група Firewind. Той е свирил и в други групи. За кратко даже в Arch Enemy.  Гус свири мисля в последните 2 албума на Ози, но те не добиха популярност. Ози пък реши да сбъдне мечтата на феновете си и да се събере отново със Зак Уайлд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Madonna написа:

Аз пък  се лакирах. Тъмно синьо.

В унисон с небето?

преди 45 минути, Maleficient написа:

Док, е Човекът на деня!! Отличник!

Ей ся ше изгрее онаа с гнайса и ше го отвее... 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

В унисон с небето?

И с дрехите, които си приготвих за утре..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Megumi написа:

Не съм забелязала

Е, не си ги раждала ти - затова.... ;) 

току-що, Madonna написа:

И с дрехите, които си приготвих за утре..

Синя мантичка за лозе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, _Belial_ написа:

Да. Но вече не. Сега е соло и май поддържа неговата си група Firewind. Той е свирил и в други групи. За кратко даже в Arch Enemy.  Гус свири мисля в последните 2 албума на Ози, но те не добиха популярност. Ози пък реши да сбъдне мечтата на феновете си и да се събере отново със Зак Уайлд.

Сега ще вида Gus дали има някой нов албум или са само сингли. 

Fearless му е последния албум, не съм го слушал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, DarkEdge написа:

Е, не си ги раждала ти - затова.... ;)

Със сигурност не съм :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, DarkEdge написа:

Ей ся ше изгрее онаа с гнайса и ше го отвее... 🤣

Оная с големото дупи и малката глава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Със сигурност не съм :biggrin:

Ми .... внимавай какво ще правиш през зимата, за да не попаднеш в статистиката .... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

Ми .... внимавай какво ще правиш през зимата, за да не попаднеш в статистиката .... ;) 

Много ми е рано за бебешунки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...