Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 18 минути, дръндю написа:

ней верно
Сергеев и Танер са влюбени във всички жени във форума и всички са влюбени в тях

Танер каза, че минава на другия бряг. Разочаровал се е от жените. Жена не иска да види вече. Камо ли да пипне. Били подли и зли. Жените.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, _Belial_ написа:

плащам няколко пъти

И мен малко ме дразни, че има пътен данък и винетка, но какво??? Мислиш ли, че в гората карам с някаква регистрация, а???

Всичките тези неща за някакви двойни или бля бля данъци са предизборни трикове ... ;) 

Примерно мен по ме интересува "Пакета мобилност" ... хм ... Той ще е добре за шофьорите, но не и на транспортните ни фирми ...

Принципа в цяла Европа е един: Дребния бизнес да се премахне!

Целта на статията е точно това: Да те подразни .... ;) Да изразяваш своето недоволство и т.н. Даже не отворих другия сайт който се цитира в статията ...

По-добре да кажа "Наздраве"! :beer: (Определено имам нужда от това) или пък да се опитам да помогна на Другаря Сталин независимо, че темата е за развлечение и т.н. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, АUX написа:

Измислят какви ли не глупости, макар че не е като да не е имало данък за телевизор някога. 

по същество, това е такса за доставяне на медия
дали ще е радиоточка, телевизия, интернет, това няма значение, ако са държавна собственост
според мен, държавната телевизия трябва да е само една програма от която да научаваш за събития и промени в държавата
как така се навъдиха толкова държавни телевизионни програми...ами това са работни места за "моя човек"
няма логика да се издържат една камара олигфрени в държавна медия,
но има едно но, "ние сме с вас, които сте на власт"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ДиоиД написа:

И мен малко ме дразни, че има пътен данък и винетка, но какво???

И не само. Плащаш и акциз и ДДС върху горивото за тази кола. Реално погледнато плащаш 4 данъка "автомобил" под различни наименования. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Megumi написа:

Много е трудно да уцелиш правилната дозировка

Въпроса е към обекта който мислиш за любим да е колкото може по-голяма дозировката и да се види ... или ще умре или ще е взаимна ... ;) 

преди 35 минути, bornofash написа:

Излиза че любовта за всекиго е различна и е глупаво изобщо да се опитваш да я опишеш или разбереш

Не, тя е една и съща, просто дозата трябва да е на максимум ... ;) Ей туй е въпроса: От къде в себе си да намеря достатъчната доза Любов ...

преди 10 минути, M_C написа:

Танер каза, че минава на другия бряг. Разочаровал се е от жените. Жена не иска да види вече. Камо ли да пипне. Били подли и зли. Жените.

Сега остава и Сергеoff да мини на другия бряг и да викаме горчиво на новите млади от трети пол ... :) Се ... хм ... те да се разбират помежду си кой ще е активен и кой пасивен или какъв ще е графика за размяна на пола ... :)

• Харесване 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

дали ще е радиоточка, телевизия, интернет, това няма значение, ако са държавна собственост
според мен, държавната телевизия трябва да е само една програма от която да научаваш за събития и промени в държавата
как така се навъдиха толкова държавни телевизионни програми...ами това са работни места за "моя човек"

Ma нека има и 20 държавни телевизии и те да са платени. Но да са платени както частните, платени канали- искаш да гледаш, плащаш- не искаш, не плащаш. И не гледаш разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, _Belial_ написа:

Ma нека има и 20 държавни телевизии и те да са платени. Но да са платени както частните, платени канали- искаш да гледаш, плащаш- не искаш, не плащаш. И не гледаш разбира се.

много ми е интересно, кой ще плаща за да гледа олигофрени...как седът и си гълчат глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, bornofash написа:

Излиза че любовта за всекиго е различна и е глупаво изобщо да се опитваш да я опишеш или разбереш

Любовта е чувство, не е теорема че да се мъчиш да я разбираш.

току-що, дръндю написа:

много ми е интересно, кой ще плаща за да гледа олигофрени...как седът и си гълчат глупости

Който плаща и сега за такива неща бе. Други олигофрени, които адски се кефят и възбуждат като видят по ТВ някой по- тъп от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Луд за връзване написа:

Ми аз съм.  Кой да е? 

Здравейте, Бандата... 

Хелоу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

Само бнт получава държавна финансова субсидия, другите се финансират от реклама и телевизиони проекти. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

И не само. Плащаш и акциз и ДДС върху горивото за тази кола. Реално погледнато плащаш 4 данъка "автомобил" под различни наименования. :)

То за всяко нещо е така .... Не ми се играе да извеждам как се калкулира цена на нещо ... по-добре разгледай някоя сметка за ел. енергия ...

Тук на село ме питат как един нов играч в горивата (вече усвоил играта с лекарствата (легалната дрога)) си прави калкулацията на бензина и нафтата при положение, че ги взима от една фирма която преработва нефт в Бургас ... ;) 

Отговорих им лесно: На Ешлеме!

Та и тъй ще е и с телевизорите ... ще гледаме на ешлеме ил бартер ... и пак ще намерим колая ... абе сиромах чиляк жив дявол ... ;) 

п.п. Когато си прокарвах "Сателитна телевизия" ме питаха "За един или колко телевизора" ... и друго: На мен не ми хареса, че спряха аналоговата телевизия, но какво ... Кой гледа в днешно време ефирна телевизия, а???

Ако е мислен такъв закон за повече телевизори, то именно за въпросните "раздавачи на телевизия" се отнася, а не за крайния потребител ... ;) Тук спирам, защото си има начини да печелиш без това да го декларираш като приход .... ;) Спомни си данък "Уикенд" ... ;) и защо в един момент някои колите се пишат 7+1 или лекотоварни... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, дръндю написа:

по същество: от една страна манго, а от другата директора, та директора да хваща четката и боядисва кораба от другата страна ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Луд за връзване написа:

:*:grimace:

Миси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, АUX написа:

Само бнт получава държавна финансова субсидия, другите се финансират от реклама и телевизиони проекти. 

за коя бнт става въпрос, щот са много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

за коя бнт става въпрос, щот са много

Вероятно за всички бнт 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Луд за връзване написа:
преди 1 час, Megumi написа:

Миси

Биби

Това вече не знам на какъв език е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, АUX написа:

Вероятно за всички бнт 

начи ще плащаме за всички олигофрени, от всички бенетета, по земните кълбета...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

начи ще плащаме за всички олигофрени, от всички бенетета, по земните кълбета...баси

Казваш по добре е да няма национална телевизия ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали не попаднах в някакъв икономически форум, пълен с доценти и научни сътрудници първа степен...?!?! :cantbelieve:

Простете мен, дебила, че се опитвам да се приобщя към интелигенцията 😶

• Харесване 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, АUX написа:

Казваш по добре е да няма национална телевизия ли? 

трябва да има една държавна, а не една камара от...ади, да не се пофтарям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Дали не попаднах в някакъв икономически форум, пълен с доценти и научни сътрудници първа степен...?!?! :cantbelieve:

Простете мен, дебила, че се опитвам да се приобщя към интелигенцията 😶

Видял ли си българин дет да не разбира от всичко :D

• Харесване 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Простете мен, дебила, че се опитвам да се приобщя към интелигенцията

Бре ти си началника. От тебе няма по интелигенция

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
    • от Anita Hristova Trifonova
      Зимно море  19 януари 2020  видео актуално вил
    • от Анита Христова Трифонова
      Море, жестоко се обичаме - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Плевен 2019 лято фонтаните клипче -А.Х.Т. sekirata cekupama
      Нашето лято - авторово поезия А.Х.Т sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...