Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Много се изморих днес аз... всичко ме боли и мечтая, ако може да отскоча на СПА...

На автопилот ще сготвя останалото от джулана и може би ще си легна да ми почиват старите кокали по-раничко.

Зяпам иначе NG...знам, знам, не е патриотично, ама на трети март обещавам да съм по-признателна, че и до Шипка да отскоча

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

трябва да има една държавна, а не една камара от...ади, да не се пофтарям

Финансирането не е на бройка бре 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Дали не попаднах в някакъв икономически форум, пълен с доценти и научни сътрудници първа степен...?!?! :cantbelieve:

Простете мен, дебила, че се опитвам да се приобщя към интелигенцията 😶

Какво не разбираш?

Питай, ше ти обяснят!

Аз нямам кола, данъци и осигуровки въобще не ми се смятат...но могат да въведат данък-хигиена, за пътниците в градския транспорт и да се дават безплатно сапунчета на нямащите...

;)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, АUX написа:

Финансирането не е на бройка бре 

ами колко пари требе за подръжка на ена, а колко требе за подръжка на три държавни талавизии
начи, говорим ено и също на различен език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

ами колко пари требе за подръжка на ена, а колко требе за подръжка на три държавни талавизии
начи, говорим ено и също на различен език

Ако с парите за една поддържаш три защо не, не е трудно да си направиш телевизия дори ти можеш, стига да има кой да я гледа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

трябва да има една държавна, а не една камара от...ади, да не се пофтарям

Не бъркай брой Тв с брой канали в нея.

Държавната ТВ е една, ако ще вътре и 99 канала да има.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, algor написа:

Не бъркай брой Тв с брой канали в нея.

Държавната ТВ е една, ако ще вътре и 99 канала да има.

аве, бая парици шъ требе за  99 канала да са издържат, па ако ще и полвин талавизия да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Какво не разбираш?

Питай, ше ти обяснят!

Аз нямам кола, данъци и осигуровки въобще не ми се смятат...но могат да въведат данък-хигиена, за пътниците в градския транспорт и да се дават безплатно сапунчета на нямащите...

;)

Не мога да питам още - аз съм чирак и докато не мина изпита за калфа ще си трая, ще нося чепиците на началниците, ще мета и мия пода и ще изпълнявам всички останали чирашки дейности безропотно.

току-що, дръндю написа:

аве, бая парици шъ требе за  99 канала да са издържат, па ако ще и полвин талавизия да е

Вместо да ми опонираш, чети какво ти пиша.
Обществената държавна ТВ е една, а продукцията за 4-те канала (или колкото са) се създават от едни и същи хора (които взимат една заплата, а не 4), студията са едни и същи за всички програми, предавателите са едни и същи, режисьорите са едни и същи и прочие и прочие.

Дано така е по-ясно.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, algor написа:

Не мога да питам още - аз съм чирак и докато не мина изпита за калфа ще си трая

а тъй
заставай кротко ф ъгъла и недей да съ месиш на инталагенцията кът мен
ехей, четвърто отделение имам завършено
ногу съм умин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

а тъй
заставай кротко ф ъгъла и недей да съ месиш на инталагенцията кът мен
ехей, четвърто отделение имам завършено
ногу съм умин

Слушам! spacer.png

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

65 милона са субсидията на бнт (може да бъркам точната цифра), десетократно са повече похарчени за интеграция на циганите, без да има смисъл в това, без да има интегрирал се, откраднато, пито- платено. Не е проблема в бнт и парите за телевизията. Проблема е в управлението на бнт и средствата но не разбирам от това и е само лично мнение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, algor написа:

а продукцията за 4-те канала (или колкото са) се създават от едни и същи хора

това може и да е така днес както казваш
вероятно се заблуждавам, щото едно време
помня, че едната беше благоевградска, а другата като че ли беше варненска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, algor написа:

Не мога да питам още - аз съм чирак и докато не мина изпита за калфа ще си трая, ще нося чепиците на началниците, ще мета и мия пода и ще изпълнявам всички останали чирашки дейности безропотно.

Аз ще сменя караула, ама малко да си почина... 

На сичкото отгоре една тюркоазено синя блуза, която грам не бих предположила, че пуска, ми напрай прането...с цвят на униформите на авиацията ни... Та, айде отначало :(

Наздраве с ликьорчето, отново, много е приятно

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, АUX написа:

десетократно са повече похарчени за интеграция на циганите,

може и да е вярно, но аз не съм усетил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, АUX написа:

Проблема е в управлението на бнт и средствата но не разбирам от това и е само лично мнение. 

Основния проблем на БНТ е един и той се състои в това, че лобито на частните ТВ у нас прокараха закона във вид, че не позволява на БНТ повече от определени минути рекламно време на час (примерно 3), докато частниците прибират пари десетократно повече.
Това, както се сещате, убива конкуренцията още преди старта и рекламодателите щат не щат прехвърлят големите си бюджети към частните канали.

Пример: ако Иван получава максимума от 1000 лева държавна заплата, а Стоян получава за същата дейност 10 000 лева максимум като частник, кой ще живее по-добре, ще има повече придобивки, ще ходи повече на почивки и т.н.?
Примера е тъп, ама чист и прост кат мене.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

може и да е вярно, но аз не съм усетил

Ето за това говоря, а защо никой не пита защо се е случило така, а се търси проблем във финансирането на бнт, трябва ли да го има или не. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

това може и да е така днес както казваш
вероятно се заблуждавам, щото едно време
помня, че едната беше благоевградска, а другата като че ли беше варненска

Регионалните ТВ центрове са Варна, Благоевград, Пловдив, Русе и София - всички са звена към БНТ, тоест техните екипи освен регионалната програма, която създават, правят и репортажи за БНТ по различни тематики, сабития и интересни случки от политическия и обществен живот в региона.

пп. За да не се чудиш - от 87-ма година насам имам над 15 години в тая ТВ, стотици ефири от страната и чужбина, три пъти съм писал концепции за тоя и оня и са ми предлагали също три пъти...разни работи.
Но, видно от биографията ми, съм отказвал същите разни работи.

ппп. И едното ми образование (може да се каже "образУвание") се нарича "ТВ техника и технологии" и в частност "Тв продуцентство и мениджмънт".
Не, че е важно, ама ти казвам, за да не се чудиш отде знам всичко това.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф, прибрах се и аз. Умирам да бачкам на празници...но стига ми тая награда, да каже нявга народа...умря сиромах за правда, за правда и за свобода...

Тъй де..

Чудя се дали да не си сипя  ми сипят.

• Харесване 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Основния проблем на БНТ е един и той се състои в това, че лобито на частните ТВ у нас прокараха закона във вид, че не позволява на БНТ повече от определени минути рекламно време на час (примерно 3), докато частниците прибират пари десетократно повече.
Това, както се сещате, убива конкуренцията още преди старта и рекламодателите щат не щат прехвърлят големите си бюджети към частните канали.

Пример: ако Иван получава максимума от 1000 лева държавна заплата, а Стоян получава за същата дейност 10 000 лева максимум като частник, кой ще живее по-добре, ще има повече придобивки, ще ходи повече на почивки и т.н.?
Примера е тъп, ама чист и прост кат мене.

Разбирам те, тоест дори да има по - качествена програма и предавания, повече гледаемост, няма да има значение зареди ограниченото време за реклама, това е глупаво и който го е измилил не е го е мислил много дълго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, АUX написа:

който го е измилил не е го е мислил много дълго. 

въпрос на интереси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

въпрос на интереси

И това е вярно, но и неразбирането е не по малък фактор, няма такъв дето да не иска да печели, но като не знае как е проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Madonna написа:

Чудя се дали да не си сипя  ми сипят.

оня дет го пратих в ъгъла дън са крий, ами да ти сипе
нъл обичаш червено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Maleficient написа:

Аз ще сменя караула, ама малко да си почина... 

На сичкото отгоре една тюркоазено синя блуза, която грам не бих предположила, че пуска, ми напрай прането...с цвят на униформите на авиацията ни... Та, айде отначало :(

Наздраве с ликьорчето, отново, много е приятно

Че к`во не и харесваш на авиацията?!?!
Освен заплатите, де :topsecret2:

Наздраве! 🍷

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, АUX написа:

И това е вярно, но и неразбирането е не по малък фактор, няма такъв дето да не иска да печели, но като не знае как е проблем. 

това е най-големият проблем на образованието
учат ги как да работят, а не се преподава, как да печелят от труда си
като че ли създават роби в училищата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Синдрома Том Соер. 

Това работи само при мъжете.

Жените не се връзваме на такива приказки. 

Та, съседа в четири и половина се появи с личната си резачка и черницата остана на чукан. Сега имам черница по земята. Разчитих една трета с резачката. Утре останалите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
    • от Anita Hristova Trifonova
      Зимно море  19 януари 2020  видео актуално вил
    • от Анита Христова Трифонова
      Море, жестоко се обичаме - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Плевен 2019 лято фонтаните клипче -А.Х.Т. sekirata cekupama
      Нашето лято - авторово поезия А.Х.Т sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...