Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Sinbad_ написа:

Изостанали са от модата, това беше известно ехеее кои години още в Холивуд, да правят крем от липосумкцираните си мазнини . 

Ма туй жените не са кат ората бе солдате. Преди време дочух случаен разговор между две кифли... (това е истина-случва се на русенското ''лайно'', докато пиех кафе )

Едната прави комплимент на другата, че непоследък много и било изпънато лицето. Оная и отговаря, че се мажела със...абе как да го кажа... Едно такова дето тече от чучур, ама не такъв от чешмата. Сещаш се. При което оная питащата ( явно залюпено девойче) се ококорва като настъпана жаба и я пита... "Ама откъде го взимаш"

-- От хлебозавода ма. Много си проста ( и отговори ''изпънатата'')

И те така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Sinbad_ написа:

И какво означава хващане на жартиер по сватби?  Аз не го знам май..

Това е някакъв американски обичай ... булката хвърля на зад букета ... и която от момите го хвани, значи до година ще се ожени .. а мъжът сваля един жартиер със зъби от булката и после го хвърля назад сред ергените и ... който го хвани, значи е следващия за женене ... ;) 

В колекцията си имам един ... :) Мъ ... не следващата година се ожених, а по-късно ... та брой го, че донякъде е вярно ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, skalata_73 написа:

Ма туй жените не са кат ората бе солдате. Преди време дочух случаен разговор между две кифли... (това е истина-случва се на русенското ''лайно'', докато пиех кафе )

Едната прави комплимент на другата, че непоследък много и било изпънато лицето. Оная и отговаря, че се мажела със...абе как да го кажа... Едно такова дето тече от чучур, ама не такъв от чешмата. Сещаш се. При което оная питащата ( явно залюпено девойче) се ококорва като настъпана жаба и я пита... "Ама откъде го взимаш"

-- От хлебозавода ма. Много си проста ( и отговори ''изпънатата'')

И те така...

Мдаам... а аз бях чел и за друга мода, да се прави клизма с  остатъците от сварено кафе... смятай...

Да се надяваме тази мода още не е дошла до съвременните " мъже"  ....:help:

преди 4 минути, ДиоиД написа:

Това е някакъв американски обичай ... булката хвърля на зад букета ... и която от момите го хвани, значи до година ще се ожени .. а мъжът сваля един жартиер със зъби от булката и после го хвърля назад сред ергените и ... който го хвани, значи е следващия за женене ... ;) 

В колекцията си имам един ... :) Мъ ... не следващата година се ожених, а по-късно ... та брой го, че донякъде е вярно ... :) 

Американски.. а аз мислех че е някакъв стар български сватбен обичай... :D  (макар че да, къде е имало жартиери едно време  ) 

Защото за чашата е нашенска един вид , и означава че булката е вече отваряна .. един вид публично оскърбление ( защото едва ли вече булките са запечатани, както си мечтае и серЖ )  

И следва суматоха, и дори бой обикновенно към оскърбителя :))))) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли не се прави в името на вечната младост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Побъркана шайка сте вие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хилоу

Как е положението? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Sinbad_ написа:

Ти научи ли коя е Албена ?  :biggrin:

албена вулева

вчера прочетох щела да  си купува робот за спалнята и  да си продава  колата за тая работа

и си викам да и драсна едно писмо у фейсбука  да ме земе мене и да си пази колата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, орбитална станция написа:

С къв се събереш, такъв станеш кво да правим 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, орбитална станция написа:

Стига де, малко ненормални, да..но чак побъркани.. твърдо нИе !

преди 1 минута, emmi написа:

Хилоу

Как е положението? 

Хайли лайкли положението е спиртосано донякъде.... 

П.С При мене има и доматен сок вмешан, ама да не чуе орбиталния все пак :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Madonna написа:

Ми кажи нещо интресно да почна де...

кажете на  коя тема 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, haidukpikaso написа:

бе то и един ляля много ама се пресели у вечността скоропостижно

Не мога да не ви покажа...
Необятни висини достигат разни злобни и гнусни коментари в една известна тема за богоизбрани.

🤮🤮🤮

• Харесва ми 6
  • Ядосан 3
  • Еха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Yvan Sergeеv написа:

албена вулева

вчера прочетох щела да  си купува робот за спалнята и  да си продава  колата за тая работа

и си викам да и драсна едно писмо у фейсбука  да ме земе мене и да си пази колата 

Пак не уцели..садис 2.. кат научиш, ела в нашта група да си играем :P  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Стига де, малко ненормални, да..но чак побъркани.. твърдо нИе !

Хайли лайкли положението е спиртосано донякъде.... 

П.С При мене има и доматен сок вмешан, ама да не чуе орбиталния все пак :biggrin:

Тук чаша вино

Емчето е доволно от денят, от себе си и от Вселената като цяло

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

Необятни висини достигат разни злобни и гнусни коментари в една известна тема за богоизбрани.

🤮🤮🤮

Успях да го видя днес когато любопитството ме вкара в тема където не влизам иначе....мдам... някои са просто непоправимо прости  и злобни същества до мозъка на костите си, но иначе с претенции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

🤮🤮🤮

Аз знам че кой копае гроб другиму сам пада в него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

Хилоу

Резултат с изображение за ало ало gif

:) 

Ми сещай се ... :) как е полу сержението ... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вадя фурмите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Тук чаша вино

Емчето е доволно от денят, от себе си и от Вселената като цяло

Браво... аз от себе си съм крайно недоволен напоследък, но се пращам по даволите когато това вземе да надделява  и продължавам по старому :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да го видя днес когато любопитството ме вкара в тема където не влизам иначе....мдам... някои са просто непоправимо прости  и злобни същества до мозъка на костите си, но иначе с претенции...

Много се зачудих дали да се занимавам да си губя времето да отбележа гениалността, но няма как да подмина....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Ми сещай се ... :) как е полу сержението ... :)  

Имаме ли неопходимия брой дупки? 

Браво... аз от себе си съм крайно недоволен напоследък

Е,! Хубава работа!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, algor написа:

🤮🤮🤮

Аз да те попитам-може ли да махнеш звездата или пинчето на ттази емата?Не за друго ама вече 2 пъти в бързината влизам в склада с Нафталина по инерция и ми се драйфа след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Аз знам че кой копае гроб другиму сам пада в него. 

По принцип е така, но чувството за безнаказаност и увереност в това, че всичко ти е позволено направо ме изумява и поне да имаше някакво покритие...в някакъв аспект...за нещо...
А то - нула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Много се зачудих дали да се занимавам да си губя времето да отбележа гениалността, но няма как да подмина....

Да ти дам малко фурми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 49 минути, орбитална станция написа:

дубре, че немаше ено време... немаше перушина по бельото, че штех да съ чудя кое къдей
баси...
да му мислат нескашните момченца как шъ са оправят ф таа джунгла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, орбитална станция написа:

Аз да те попитам-може ли да махнеш звездата или пинчето на темата?Не за друго ама вече 2 пъти в бързината влизам в склада с Нафталина по инерция и ми се драйфа след това.

На тази ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...