Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 7 часа, Belair написа:

Защо пиша това ли? Защото забелязвам явлението "форумен" или "фейсов" алкохолизъм, което иде да се яви като черешката на тортата. Напиваш се с имагинерни "апапи", напсуваш квото ти се псува и няма директни поражения. Най много некъф бан.  Което в реална обстановка, няма как да си позволиш, защото псуването може да ти струва живота.

Не 

Защото като ти се привиди сламка в чуждо око, забравяш за гредата в своето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Колко малко му трябва на човек ... усмивка, цел, радушност и най-вече добрина .... :) Човек трябва да се само-глези. ;) Да си създава малки радостни неща, а ако не може, то да ги намери около себе си. Хм ... отивам да почерпя котките ... :) 

Вчера евин наш стар клиент ме попита как съм. Аз ме казах че съм ом. Че съм в мир със себе си и вселената. Кажи ми как го постигна ме пита. По коя методика. Той е от тези които се търсят и не могат да се намерят. Спри с методиките му казах и се вслушай в себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Не 

Защото като ти се привиди сламка в чуждо око, забравяш за гредата в своето

Mиро ти ли си бе? Не забравям бе, как ше забравя... нали ти ще ми припомниш. Пък ако случайно няма, ще измислиш нещо... както и в случая де. Аз не обвинявам никой в нищо с онзи пост, само констатирам факти. Всеки си има глава да си решава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, M_C написа:

Голяма простотия е това. Да ми казват, кога да си пускам парното. Ще си го пускам когато си искам.

За разлика от централното електричество, централното парно е система с по-голяма инертност, т.е. по трудно се балансира потреблението. Скоростта на топлопредаването не е както при скоростта при електро предаването. ;) За да не е простотия, то въпросната система трябва да се усложни, но както се казва колкото по-сложна е една система, то тя е по-склонна да аварира. ;) Затова и към централното парно се подхожда планово. Друг е въпроса при какви условия трябва да се включва. Всичко зависи от как дадено жилище е направено, за да осигурява минимум 18 градуса в помещенията, за да не чувства дискомфорт човека в него. Едно е когато човек застоява при дадени климатични условия и друго е когато се движи. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Megumi написа:

Жената може да бъде привлечена само от мъж с по-висш ум от нейния

Откъде ти идват такива проблясъци :giggle1:

Не че го оспорвам

Може да си в правилна насока

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, emmi написа:

Спри с методиките му казах и се вслушай в себе си

Метода е елементарен: Разбери важните неща за теб. ;) Подреди ги в съответния приоритет и ги следвай. ;) 

Проблема на много хора е, че нямат изградени приоритети и все не могат да подредят важните за тях неща. Вътрешните им критерии са объркани. Трябва да осъзнаят кое зависи от тях и кое не. Не трябва да се съобразяват с форсмажорните обстоятелства, т.е. да сведат до минимум влиянието на въпросните и да се концентрират в момента, а не да се впуснат в някакви хипотези.

Трудно човек слуша себе си, а какво ли остава да чуе другия. ;) 

Време е за битовия ми живот. ;) Ту скиф на чаша вино ил бира ил безалкохолно ... ;) ил софра де ... :) 

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

чаша вино ил бира ил безалкохолно ... ;) ил софра де

ноу дизюнкции навърза сабале

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bornofash написа:

Откъде ти идват такива проблясъци :giggle1:

Не че го оспорвам

Може да си в правилна насока

Защото сама се убеждавам, че е така

Не бих си позволила да пиша клишета, на които не съм свидетел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Belair написа:

Защо пиша това ли? Защото забелязвам явлението "форумен" или "фейсов" алкохолизъм, което иде да се яви като черешката на тортата. Напиваш се с имагинерни "апапи", напсуваш квото ти се псува и няма директни поражения. Най много некъф бан.  Което в реална обстановка, няма как да си позволиш, защото псуването може да ти струва живота.

Винаги е имало този тип хора, някога се срещаха из кръчмите сега вършеят из форуми и фейсбук. Предпочита се виртуалното пространство защото е по безопасно, ако е в кръчма и започне да хейти на ред комшиите си по маса ще получи най малко някой задвратник ако е късметлия, докато във форума най много бан, избил си  е комплексите ще си направиш нов рег утре и спи спокоен. Хората са нещастни и за да се почувстват идея по малко нещастни правят всичко това, макар че след това се събуждат отново също толкова нещастни и всичко се повтаря отново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

Спри с методиките му казах и се вслушай в себе си

По принцип е тъй. Но има едно но. Щото винаги има едно но. Може и повече от едно, но не по малко.

Не може да се вслуша в себе си, който не е откровен пред себе си. 

Дори ако се погледна от страни не е достатъчно. Щото кой гледа отстрани. И така до края на света, дето го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пууу баси мецата голяма, толкоз ядене на риба и ето какво става, тазгодишния конкурс

без да искам си оплюх телефона като я видях

дрънди, твоята меца що не я запишеш догодина?

https://www.unilad.co.uk/animals/fat-bear-week-crowns-champion-and-shes-the-queen-of-chonk/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

За разлика от централното електричество, централното парно е система с по-голяма инертност, т.е. по трудно се балансира потреблението. Скоростта на топлопредаването не е както при скоростта при електро предаването. ;) За да не е простотия, то въпросната система трябва да се усложни, но както се казва колкото по-сложна е една система, то тя е по-склонна да аварира. ;) Затова и към централното парно се подхожда планово. Друг е въпроса при какви условия трябва да се включва. Всичко зависи от как дадено жилище е направено, за да осигурява минимум 18 градуса в помещенията, за да не чувства дискомфорт човека в него. Едно е когато човек застоява при дадени климатични условия и друго е когато се движи. ;) 

Това в България ли е само така? Тъкмо ще има матриал за крадене, ако има парно всеки ден. В БДЖ още ли се точи нафта? Едно време чаках машинста да си точи нафта, ЧуЕКА, за Астрата си и за други клиенти в гората на половин цена за туба нафта. Разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M_C написа:

Това в България ли е само така? Тъкмо ще има матриал за крадене, ако има парно всеки ден. В БДЖ още ли се точи нафта? Едно време чаках машинста да си точи нафта, ЧуЕКА, за Астрата си и за други клиенти в гората на половин цена за туба нафта. Разбира се. 

Не бяха само машинистите, а виждал ли си кво правеха шофьорите на икарусите и чавдарки :D

Всеки отдаде ли му се възможност краде като за последно, ден година храни, заложено ни е генетично кат народ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така

стъпих на твърда земя

тези сутрешни разходки по покривите адски огладняват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

така

стъпих на твърда земя

тези сутрешни разходки по покривите адски огладняват

Хапни си девойко - черпя грозде за десерт. Пак съм помагач на гроздобер.. :D

272f3c7f1649.jpg

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Богатир написа:

Хапни си девойко - черпя грозде за десерт. Пак съм помагач на гроздобер.. :D

друго си е човек да си хапне

веднага светът става в пъти по-хубаф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Богатир написа:

Пак съм помагач на гроздобер

А на мачкането? Няма ли да съзерцаваш белокраки девойки как танцуват в линовете, м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Megumi написа:

Жената може да бъде привлечена само от мъж с по-висш ум от нейния

това го разбирам като признание, че в едно семейство мъжът е по-умният
:giggle1:
аве знайх си ас, че съм ногу умен и за тва мъ командорат женурята у дома, штот ми завиждат на акъля

преди 9 часа, ДиоиД написа:

Всичко зависи от как дадено жилище е направено, за да осигурява минимум 18 градуса в помещенията, за да не чувства дискомфорт човека в него

аве Диманич, тая температура е нормална за работни помещения, където хората се движат
за работни помещения, които се ползват за офиси, кабинети и тънъ, температурата требе дъй 22
за домашен уют пъ ти требе 24
начи, при 18 ф къщи ас требе да съм с кожуха вътре ве

пп

опс, забрайх рикията
верно че с нея моеш да караш на 18 без кожух
:giggle1:

ай наздраве
:beer:

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат
A тoвa e диpeĸтнo нapyшaвaнe нa зaбpaнaтa нa ĸитaйcĸoтo пpaвитeлcтвo зa пoĸaзвaнe нa филми
 и изoбpaжeния зa Meчo Πyx.Teзи peпpecии зaпoчнaxa пpeз 2017 гoдинa
 cлeд ĸaтo ĸpитицитe cpaвниxa Cи Цзин Πин c Πyx oт филмa „Kpиcтoфъp Poбин“.

https://www.kaldata.com/it-новини/китай-премахна-от-своето-уеб-простран-320161.html

аве те и нашти политици са кът Мечо Пух...ненаситни  егоисти
ама никой не е спрял филмите на Пух ... баси китайците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

https://www.kaldata.com/it-новини/китай-премахна-от-своето-уеб-простран-320161.html

аве те и нашти политици са кът Мечо Пух...ненаситни  егоисти
ама никой не е спрял филмите на Пух ... баси китайците

Сменят мечо Пух с некоя панда и нямат проблем :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, коги минАха трийсе години бре? А кви времена бяха, ехххх...

Да пийм другарки и другари за бъдещето, ама да не забравяме и миналото. Щото човек без минало, няма и бъдеще.

И няма да са даваме, ей. Ше бъдем непоклатими.

2.jpg.e082acf3e1374c54d13bcb0af25981f8.jpg

Да бъде :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Да бъде 

Ще стане човек от тебе...

Така, да измисля някаква салатка аз...

4e3c0c1d1540.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, skalata_73 написа:

Ей, коги минАха трийсе години бре? А кви времена бяха, ехххх...

Да пийм другарки и другари за бъдещето, ама да не забравяме и миналото. Щото човек без минало, няма и бъдеще.

И няма да са даваме, ей. Ше бъдем непоклатими.

Да бъде :beer:

Бяха времена, можеше да надградим вместо да рушим ама късно моме за китка дет се казва. 

Щом си казал нека бъде  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Богатир написа:

Ще стане човек от тебе...

Аз 46 години не съм станал, от сега нататък...не мисля.

преди 19 минути, Богатир написа:

Така, да измисля някаква салатка аз...

Нъл днеска си брал грозге. Въри и с рикия и с вино даже.

Мно-о-го са разглезихте с тъс демокрация. Салатка... Имахме един комшия дето с един нарязан лимон, поръсен със захар изпиваше 1 литър ракия.

преди 17 минути, AAUUXX написа:

Бяха времена...

Ако та чуе Марио ша та заклейми като предател, ша иде на вълнолома на Шкорпиловци и ша скочи с главата надолу. Без каска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...