Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Гост

преди 1 минута, Madonna написа:

Е за мен си е тревожно да спра тичането за неопределено време..признавам си... :huh: но съм се претоварила явно..

случват се тези неща, но те моля като човек
не пиши по този начин, че ми влияеш на психиката
тревогата се предаде и на мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Madonna написа:

Няма го док да ти обясни колоритно..но няма да дам, просто са ми смешни вече как се чудят от кой да изкарат едни 4000 лв.

Костите на пръстите на краката... 

Е, в крайна сметка вика.. и с ортопедични стелки става... :getout: 

Напрежението при тичане ми отива където не трябва просто.. ма не е болка за умиране...просто ще си почина малко от тичането..принудително 

Бе, я, беееее.... Това да не му е тетрис? Ти доста тренира напоследък. Просто трябва да си починеш и да намалиш километрите

Аз съм с пренатоварени лакти, не заради йогата - заради резачката, и си ходя с конското мазило в чантата и правя щадящи практики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Omelette du Fromage написа:

почувствахте ли да ви е по-леко на душата 

Я Атака бе младежо! Ко ти бърка как се чуфстфаме! От нази нема да вземете глас! Вси сте ми мискини и гледате келепира, а не българския народ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Omelette du Fromage написа:

аз мисля че е мускулна треска  ти никога не си тичала 21 километра на куп май 

Ма не ме мисли мен.. гледай там вселената, менделей и наноботите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях седнала да пиша едно заключение преди вечеря. Мислех да продйлжа но нещо ме домързя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

Пристигнал ми е подаръка от афганистан

Какъв е? Какъв е? Нали не е някоя бормашина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Именно за това  му казвах, че не е глупав, а се прави на такъв без да е забавно никаак даже, но не последва мисъл от негова страна в тази посока. 

Имам теория защо се случва това не само с Сергеев, а и други, в началото помагат из темите, дават каквото могат като знания след известно време решават, че са стари пушки и че заслужават повече от другите, чувстват се пренебрегнати от форума по една или друга причина, леко завиждат на други потребители и се стига до това изчаткване което е абсолютно нарично и напук на всичко и всички. За всички тези или поне за тези които ще прочетет това ще им кажа, че не е важна оценката която те самите са си дали за себе си в това което вършат, дали тук, дали в реалния живот няма значение, важна е оценката на околните. 

теорията ти куца

прав си че заслужам да управлям поне държавата

не завиждам на никого  щото съм духовен човек с много мъдрост

не е важна оценката на околните щото

човека е неблагодарно  животно

не правя нещо без да го желая

защото никой не ми е  длъжен

и не съм длъжен на никого

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Именно за това  му казвах, че не е глупав, а се прави на такъв без да е забавно никаак даже, но не последва мисъл от негова страна в тази посока. 

Имам теория защо се случва това не само с Сергеев, а и други, в началото помагат из темите, дават каквото могат като знания след известно време решават, че са стари пушки и че заслужават повече от другите, чувстват се пренебрегнати от форума по една или друга причина, леко завиждат на други потребители и се стига до това изчаткване което е абсолютно нарично и напук на всичко и всички. За всички тези или поне за тези които ще прочетет това ще им кажа, че не е важна оценката която те самите са си дали за себе си в това което вършат, дали тук, дали в реалния живот няма значение, важна е оценката на околните. 

Щом не само аз мисля по този начин, спокойно ще гледам в бъдещето. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

случват се тези неща, но те моля като човек
не пиши по този начин, че ми влияеш на психиката
тревогата се предаде и на мен

Ох, чуек.. аз не мога да пиша иначе.. ма ок де.. ще ти пазя крехката душевност вече.

преди 3 минути, emmi написа:

Бе, я, беееее.... Това да не му е тетрис? Ти доста тренира напоследък. Просто трябва да си починеш и да намалиш километрите

Аз съм с пренатоварени лакти, не заради йогата - заради резачката, и си ходя с конското мазило в чантата и правя щадящи практики

Права си. Ма тва мазило ще взема и аз да го тествам - много положителни отзиви за него има.

Кажи за подаръка дее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=akYrh-WYqEU

Демокрация е сега ... кой какво ще гледа ... :) 

До утре! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Вси сте ми мискини и гледате келепира, а не българския народ!!!!

не е верно аз  съп патриот

душата  давам  на народа

преди 4 минути, Madonna написа:

Ма не ме мисли мен.. гледай там вселената, менделей и наноботите

чух че се оплакваш

половината от проблема ти е от  токовете с остър връх .  си мисля

на тялото му е нужно време  не става от днес за  утре

а преди тва 20 години да си ходила с тесни обуща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Madonna написа:

Ох, чуек.. аз не мога да пиша иначе.. ма ок де.. ще ти пазя крехката душевност вече.

заради тази подигравка, някой ден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Omelette du Fromage написа:

теорията ти куца

прав си че заслужам да управлям поне държавата

не завиждам на никого  щото съм духовен човек с много мъдрост

не е важна оценката на околните щото

човека е неблагодарно  животно

не правя нещо без да го желая

защото никой не ми е  длъжен

и не съм длъжен на никого

Опитваш се да ме убедиш в нещо което не е вярно, ако е така както твърдиш защо не пишеш из техническия раздел и не вземаш участие в смилените теми на форума, а се занимаваш с откровенна простотия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.10.2019 г. в 8:31, Silvering написа:

Много ми липсва тоя човек.

Как мога да помогна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

заради тази подигравка, някой ден...

айде сега пак подигравка..

кво подигравателно видя в крехка душевност..

Не мое всяка дума да я възприемаш като подигравка.. начи ако ти кажа мангал не е подигравка, ма ако кажа, че имаш крехка душвеност - е?!

Не разбирам, честно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Опитваш се да ме убедиш в нещо което не е вярно, ако е така както твърдиш защо не пишеш из техническия раздел и не вземаш участие в смилените теми на форума, а се занимаваш с откровенна простотия. 

едно време участваше, сега не знам защо не го прави, ама и там се случваше да ги ръси понякога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Maleficient написа:

Какъв е? Какъв е? Нали не е някоя бормашина...

Не ве. Той такива неща няма да ми подари. Пишмане. Ама не онова за ядене ами някакъв голям шал от козя вълна. Един приятел ходи там от време на време

преди 8 минути, Madonna написа:

Права си. Ма тва мазило ще взема и аз да го тествам - много положителни отзиви за него има.

Кажи за подаръка дее.

Отиваш във ветеринарницата, казваш какво те боли и те ще ти назначат мазило. Щот са различни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Omelette du Fromage написа:

не е верно аз  съп патриот

Ни на йота не съм видял във Вашето поведение до момента младежо ...

Първо дефинирайте какво е патриот и какво би правил, за да изтъкне своята патриотизъм.

Спекулирате с въпросния, и де факто подхождате като един турчин ... т.е. не искате да бъдете европееец, а си гърбите с изостанала духовна цивилизация ...

Помеслете поне малко ... Вие де факто не осъзнавате, че изпълнявате чужди директиви, които са нарочно заложени в Вашия мозък ...

Мда .... не знаете какво е да си патриот и все закачате всякакви дефойки, а не да сте Левски! ;) 

п.п. Може би се правите на Христо Ботев, а?! Но и за него не стафате, защото не можете да умрете за България без да имате потекло ... ;) 

Ех ... зелено ... :) Нито ставаш за шпоп, ни за последовател на Зиг Хайл ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Madonna написа:

начи ако ти кажа мангал не е подигравка, ма ако кажа, че имаш крехка душвеност - е?!

много е важен начина по който поднасяш нещата
ама не си малка и тези неща ги знаеш
виж, ако Машката го беше написала, нямаше да се обидя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

едно време участваше, сега не знам защо не го прави, ама и там се случваше да ги ръси понякога

Не говоря за времто когато пишеше глупости в тези теми, той изчатка генерално тук от година и половина - две насам. Преди това време имах предвид. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Madonna написа:

...

Кажи за подаръка дее.

Чакай ти кажа за мойто крак, къде съм му чупила петата преди години и по миналата година есента точно, рязко като се поду. Около глезена, не можех да го свия и да стъпвам, без нищо да съм го травмирал или натоварвала. И, отивам на травматолог, съдов, при личната и последната ми плесва: тендовагенит! Аз се чудя, щото съм го чувала само за ръце. Нооо не било така и като се разчетох, се оказа, че в "изхабяването" на сухожилията е проблема... Сега мисля да пия колаген, а тогава ми мина с Oxipain, ако те боли де ... И така. Ше свиркам за отзивите от Колагена ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, GTI написа:

Как мога да помогна?

Симка къде се загуби, минавай от време на време за по едно здрасти насам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Madonna написа:

Не разбирам, честно...

Нито се изненадвам, нито се нервя, нито правя опити да разберим, какво и да е ... :whist: Леко ги лъзвам по надолнището и си ги местя от едната пазва в другата :wub:

Пробвай да подскачаш на въже. В началото, ще ти дойде зор, че си е доста по-натоварващо от търчането, ама като свикнеш, ще видиш, какъв е кеф :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

много е важен начина по който поднасяш нещата
ама не си малка и тези неща ги знаеш
виж, ако Машката го беше написала, нямаше да се обидя

Ох.. няма разлика в поднасянето ми на нещата тук от 15 г. насам...

Разликата е в твоето възприятие.. 

Начи, почна ли да мисля и да се съобразявам кой би реагирал обидено на думите ми..то по-добре да спра да пиша..щото няма да съм аз. 

преди 2 минути, Maleficient написа:

Чакай ти кажа за мойто крак, къде съм му чупила петата преди години и по миналата година есента точно, рязко като се поду. Около глезена, не можех да го свия и да стъпвам, без нищо да съм го травмирал или натоварвала. И, отивам на травматолог, съдов, при личната и последната ми плесва: тендовагенит! Аз се чудя, щото съм го чувала само за ръце. Нооо не било така и като се разчетох, се оказа, че в "изхабяването" на сухожилията е проблема... Сега мисля да пия колаген, а тогава ми мина с Oxipain, ако те боли де ... И така. Ше свиркам за отзивите от Колагена ;)

А, тва с тендовагинита на петата го ядох през 2009-та. И ходих няколко месеца на терапия с игли...адски ме болеше тоя тендовагинит. И ми казваха да не вдигам тежко..и да не товаря крака си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...