Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Ама моляви се каквии гениии, някой ако ни види ще каже че изстрелваме в калдата космически совалки за НАСА :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Belhor написа:

Вероятно и никой гений не е дразнител

Едва ли

Според мен да си гений и да си природно интелигентен има разлика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно добро начало на деня с Шакира, където всеки ще се убеди колко е чаровна, умна, сексапилна и слага всички жълти аматьори в задния си джоб от раз.
И 50 чайника срещу нея да търчат 20 години, не могат да я стигнат, просто защото травеститите не са на почит никъде, извън пределите и в дебрите на местата, където властват перверзията и наркотиците...

Да допълним картинката с още нещо:

Чайниците били на мода, моля ти се...
Ай джас!

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Абсолютно грешно твърдение! Защото следвайки правилото "Всяко правило има изключене", следва, че има гении дразнители, има и гении, коитто не са дразнители!

Има една камара правила, които нямат изключения. Никакви изключения!

Освен това ти извади думи от контекста на изказването ми, за да обявиш твърдението ми за "абсолютно грешно".  Казах: "Вероятно и никой гений не е дразнител"! Вероятно!  Което би направило твърдението ми и Вероятно грешно, но в никакъв случай Абсолютно грешно. Не ли? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който няма акъл има ръце ;)

Не се натискайте да сте гениии, нали знаете господ дава едно друго взима, понякога прост но щастлив е много повече от гений и нещастен.

Важно е да сме живи и здрави, кво ви интересува IQ-то на останалите?

Ама вижте ако се сравните с някое полицайче ще го биете по гениалност, така че не се отчайвайте !

:D :D :D :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Megumi написа:

Едва ли

Според мен да си гений и да си природно интелигентен има разлика

Всички хора (изключвайки тези с увреждания) се раждат еднакво интелигентни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Belhor написа:

Всички хора (изключвайки тези с увреждания) се раждат еднакво интелигентни.

А тогава защо някои имат повече разсъдък от други ?

Сигурно други фактори влияят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи някой от града и го сложи в село, и му гледай гениалността ;):D :D весело  :D ще е :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Megumi написа:

Сигурно други фактори влияят

Семейство, улица, училище, държава, религия... та дори и климат. Хиляди фактори влияят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

газирани бамбонки?
ено време, кога бех млат и убаф
имаше ени пакетчета  с лимонада на прах
начи кът си близнех от него и устата ми се пенеше 

Да не е лимонтузу дет си ял :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, AAUUXX написа:

Да не е лимонтузу дет си ял :biggrin:

Не. Казваха се "Ехо"... разтваря се във вода и става лимонада.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Не. Казваха се "Ехо"... разтваря се във вода и става лимонада.

Това нещо съм го пропуснал да опитам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Танер Заит Расим написа:

Вземи някой от града и го сложи в село, и му гледай гениалността ;):D :D весело  :D ще е :D

Човек се приспособява към всякакви житейски ситуации.Кажи сега отказа ли се от Barbuncela?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, franchesko написа:

Човек се приспособява към всякакви житейски ситуации.Кажи сега отказа ли се от Barbuncela?:D

Не, но човек се приспособява към всякакви житейски ситуации и без Барбунцела :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Танер Заит Расим написа:

Не, но човек се приспособява към всякакви житейски ситуации и без Барбунцела :D

Може жената да си търси някой по улегнал мъж, а може да е тотално разочарована от мъжете и нищо да не си търси.Обаче тия неща са ,,двупосочно движение,,  Ако само от едната страна има напъни, а от другата страна,няма дори и сигнал за интерес,най-добре е човек да спре да се излага, и то на време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, franchesko написа:

Може жената да си търси някой по улегнал мъж, а може да е тотално разочарована от мъжете и нищо да не си търси.Обаче тия неща са ,,двупосочно движение,,  Ако само от едната страна има напъни, а от другата страна,няма дори и сигнал за интерес,най-добре е човек да спре да се излага, и то на време.

Че аз не и се налагам, само от време на време пускам някоя идиотска закачка, повярвай ако въобще не и харесва избухва и почва да наказва и да бълва огън и гняв, идват и на помощ и други съюзници от нейната гилдия на модератори и глобални модератори и я обгрижват  и следват санкции за мен, мисля че от известно време сме в мир и любов,след като пожертвах активността и точките събрани за 9 години в това да я закачам, не е да не съм го изпитал :D

Ама ако много ти е любопитно можеш да я попиташ :Д

@barbuncela

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, M_C написа:

Във фейсбук гледам някаква над 50 чифта обувки е снимала.

Ако пуснеш тема във "Всичко останало" може и един Херкулес да пише. Тогава вече, всичко ще ти се изясни за жените ;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Silvering написа:

Ми не съм християнин :)

И, като не си християнин, не ползваш куриерски фирми, като малък не са те учили да споделяш гумените си мечета и царевични пръчици? Тъжно...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе кво става тука? Днес да не е ден на сентенциите? Почувствах се много обогатена, четейки житейската, клиширана мъдрост, която се лее тук. :)

Направо ми идва да почна да рецитирам латински сентенции и аз. 

П.С. Иначе как сте, какво правите? Кефите ли се на слънцето? А то на вас?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Танер Заит Расим написа:

Че аз не и се налагам, само от време на време пускам някоя идиотска закачка, повярвай ако въобще не и харесва избухва и почва да наказва и да бълва огън и гняв, идват и на помощ и други съюзници от нейната гилдия на модератори и глобални модератори и я обгрижват  и следват санкции за мен, мисля че от известно време сме в мир и любов :D

Ама ако много ти е любопитно можеш да я попиташ :Д

@barbuncela

Зависи от ,,закачката,,   Не всеки носи на майтап, и определен вид майтап.Особенно,ако е с еротични намеци, повечето жени се обиждат, особенно публично, ако я бъзваш така.Харесай си друга, и умната.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, darkterminal написа:

Ей така съм от зарантъ... Започнах 6 без 10 с кафе с ром... От тогава редувам само Куба Либре с Мохито и Бирки и вече и ас не знам къде съм...

....

Скалата е виновен... Упущих сиряла... Ей Мокр, да спреш да окаш за шяло и и нешяло у хорумя, че се сресиргам!

Ами, освен следващия път- още утре или по-натам през седмицата- да си заредя работното шкафче/барче и да приемам смело и дръзновено действителността !

Едно леко мрън само... Покрай непушеното във всяка секунда нещо ми се яде. От вчера сигурно съм изяла килограм-два ябълки, и няма да изброявам останалите неща, но през половин час...както и да е

Днес наспали се, по-рано излязохме на разходка, и вече така ще правя почивните дни, че няма други кучета-мацки, които да го изкушават... Даже за малко ми позира ❤️

След малко снимки, че малко да поизтрия... за да кача

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, franchesko написа:

Зависи от ,,закачката,,   Не всеки носи на майтап, и определен вид майтап.Особенно,ако е с еротични намеци, повечето жени се обиждат, особенно публично, ако я бъзваш така.Харесай си друга, и умната.;)

Форумната любов си е друга боза ;)

Ммм не, харесва си ми, не може ли да си я харесвам тихо и кротко без да искам същото?

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...