Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Madonna написа:

Абе кво става тука? Днес да не е ден на сентенциите? Почувствах се много обогатена, четейки житейската, клиширана мъдрост, която се лее тук. :)

Направо ми идва да почна да рецитирам латински сентенции и аз. 

П.С. Иначе как сте, какво правите? Кефите ли се на слънцето? А то на вас?

Така е. Покрай моите изказвания и въпроси, винаги почва да се лее клиширана мъдрост като дъжд на Екватора

Иначе, да, кефя се на слънцето, сигурно и то ми се кефи, но след малко като си сготвя и се наям, ще ми се изкефи още повече, надявам се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Madonna написа:

Абе кво става тука? Днес да не е ден на сентенциите? Почувствах се много обогатена, четейки житейската, клиширана мъдрост, която се лее тук. :)

Граби докат е промоцията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Megumi написа:

но след малко като си сготвя и се наям, ще ми се изкефи още повече, надявам се

Само не ми показвай, ако ще ядеш гъби, че ще одрайфам лаптопа :speak:

преди 2 минути, Belhor написа:

Граби докат е промоцията. :)

Записах си вече няколко :writealetter:

преди 2 минути, Maleficient написа:

Мистър Аксел ❤️

IMG_20191020_095433.jpg

Ех, че хубав Аксел...:05:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Madonna написа:

Записах си вече няколко :writealetter:

Ех, че хубав Аксел...:05:

Tи нямаш ли си куче или мъжът ти не дава  че посягаш на чуждо :D :D :D

Ako имаш куче като дете или тинейджър е нормално и в реда на нещата, но ако си жена след 30-те и нямаш мъж а куче или котка е показателно.

Ако пък имаш мъж и куче но нямаш деца, автоматично се превръщате  в семейство с дете куче, виждал съм и този филм, красота :D

Ako имате мъж, деца, куче и котка, това е чудесно, направо си е за оскар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Madonna написа:

Не, не, няма да ти показвам това с гъбите, тогава :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки път, когато жена отказва среща с готин мъж, някъде по света се ражда коте или куче, което ще живее при нея след като навърши 40 години...

Или пък:

Всеки път когато жена не откаже на готин мъж, който, обаче не е за нея, някъде един психиатър започва кариерата си.

:getout: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важи и за мъже също които отказват на готини жени  или пък не откажат но не са за тях!
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Танер Заит Расим написа:

Важи и за мъже също които отказват на готини жени  или пък не откажат но не са за тях!
:lol6:

Гледай кво е хубаво времето на вън, разходи се, удари една ракия може и да намериш някоя девойка дето е на същата вълна като теб. Тука с глупостите дето цяла сутрин пишеш няма да поженеш успех, на вън също разбира се ако не промениш подхода си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пари да му даваш на умния човек, той пак няма как да измисли начин да подразни друг. И това е щото е умен.

:мрънкащ си под носа в далечината емот:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bornofash написа:

И пари да му даваш на умния човек, той пак няма как да измисли начин да подразни друг. И това е щото е умен.

Бе ти му дай пари, пък да видим. Бая сериозно влияние имат върху мозъчната дейност, тия ... знаци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

Зависи от ,,закачката,,   Не всеки носи на майтап, и определен вид майтап.Особенно,ако е с еротични намеци, повечето жени се обиждат, особенно публично, ако я бъзваш така.Харесай си друга, и умната.;)

Синко, след кратко експертно наблюдение, вехтият Джугашвили стигна до следния екзистенциален извод!!! И двамата с колегата ти ще си умрете девствени!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, algor написа:

Чайниците били на мода, моля ти се...
Ай джас!

ся се сетих, че щерката говореше за некакъф порцеланоф чайник съ чупил, та щяла да си купува ноф
ама не ги разбирам аз тези неща
за мен чайник е онуй тенекиеното  с чурката...тъй де, не оная а другата
ама аз съм забравил вече кво е чай
кафето ми идва по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аксел е мега як. 

По едно време имах две деца, две морски свинчета, един заек, един котарак и един мъж

После реших че всичката тази живост която щъка из къщи и постоянно иска да яде ми идва в повече и върнах едната на развъдника. С две деца, две морски свинчета, един заек и един котарак ми стана много по-спокойно. И разходите за храна чувствително намаляха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Belhor написа:

Бе ти му дай пари, пък да видим. Бая сериозно влияние имат върху мозъчната дейност, тия ... знаци.

Пари е образно казано и олицетворяват мотивация

Може просто за социален експеримент да го направи

Важното е че може, стига да поиска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bornofash написа:

Е да. Кога не става въпрос за пари, сички сме от мъдрец нагоре! И ум,ум, ум... ум да ти зайде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добреее, за обяд хапваме салатка от бейби спанак, ягоди, авокадо, синьо сирене, бадеми и лек дресинг. 

За десертче : бонбони линд с манго 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е за следобедна дрямка май.. :D

Мъж бърза да се прибере навреме за бокса по телевизията. Прави си огромна салата, вади от хладилника умряла от студ ракия, реже на тънко луканка, разполага се във фотьойла и... мачът свършва с нокаут в тридесетата секунда.
Жена му се обажда от кухнята:
- Сега разбираш ли на мен какво ми е, а?😆

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, emmi написа:

После реших че всичката тази живост която щъка из къщи ми идва в повече и върнах едната на развъдника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

Идеята беше добра, но каква я мислихме а тя каква стана, рано или не ако някой си е сипал нещо наздраве :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

Ехоууу! Постъпих човеколюбиво! Не го изхвърлих навън. Върнах го от където го бях взела. Горката му майчица от време на време ми се оплаква ама..... Който си има деца - да си ги гледа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, bornofash написа:

Само да отбележа нещо, защото те смятам за Умен, и дори да дразниш някого/я, вероятно си има причина.

Например, си има едни граници, до които може да се понася, странност, инфантилност, неразбиране на отсрещния (да не напиша "глупост"), и като се премине, дори и умният човек решава, че чрез дразнене, този клет събеседник ще се ... усети, засрами, поне за миг поне ще прескочи мнение-дразнещо без да отвърне, и може пък да стане Чудо, и при следващ диалог да се обсъжда нещо/някой, харесван и от двамата... Ама, това съвсем хипотетично ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Ехоууу! Постъпих човеколюбиво! Не го изхвърлих навън. Върнах го от където го бях взела. Горката му майчица от време на време ми се оплаква ама..... Който си има деца - да си ги гледа

Така се прави като даде дефект в гаранционен срок, но на теб не ти е залипсвал мъж като чета какви работи вършиш не ти се опира никва работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Богатир написа:

Време е за следобедна дрямка май.. :D

Мъж бърза да се прибере навреме за бокса по телевизията. Прави си огромна салата, вади от хладилника умряла от студ ракия, реже на тънко луканка, разполага се във фотьойла и... мачът свършва с нокаут в тридесетата секунда.
Жена му се обажда от кухнята:
- Сега разбираш ли на мен какво ми е, а?😆

Пак е по- добре от мач на национала- свършва ти и салатата и ракията и всичко... а ония продължават да ги бият!!! Ай стига бе, умрело не се рита чак толкова. Баси извратеняците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...