Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Излизат до хлебарницата и обратно 

Аз мога да му дам много ценни съвети от моя богат житейски опит, безплатно при това!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизат до хлебарницата и обратно 

Ами от там се почва.

Вие от кревата ли почвате :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Танер Заит Расим написа:

Нали знаеш не показвай че си епииийй, че някой ще завижда.

Айде оставям ти лилките да им се радваш

Благодаря!!! Като се върнеш, ще си ги намериш тук, чисти и неопетнени!!! Едва ли е толкова трудно да ги опази человек!!!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Аз мога да му дам много ценни съвети от моя богат житейски опит, безплатно при това!!!

И да му ги дадеш няма полза, докат той тук пише глупости из форума, гаджето му кой знае какво прави, сещам се за нещо ама е само предположение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Джугашвили написа:

Ako свалиш някоя надута кокона от тук ще уважа съветите ти ама до тогава ти подарявам и BG MAMMMMA също!

преди 2 минути, Джугашвили написа:

Благодаря!!! Като се върнеш, ще си ги намериш тук, чисти и неопетнени!!! Едва ли е толкова трудно да ги опази человек!!!

Ахахаха това си го бива.

Но имам фийдбек за някои че са големи мръсници тук!

Само се правят на света вода ненапита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Танер Заит Расим написа:

Ами от там се почва.

Зависи от обстоятелството :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

И да му ги дадеш няма полза, докат той тук пише глупости из форума, гаджето му кой знае какво прави, сещам се за нещо ама е само предположение. 

Още нямам гадже, ако имам много ще ми е до вас

В очакване съм на втори паметник в Дубай :)

След BGMAMMA не знам какво да ви подаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още нямам гадже

Ето това ти е проблема, търсиш решение на не подходящото място, опитай довечера в някоя бирария или клуб и сподели резултата след това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пхахахах...

Теза: " Шведската тройка е перфектния начин, да разочароваш две жени едновременно."

Коментар: " Мечтай си. Всяка втора жена е с главоболие."

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от там се почва.

Виж сега да ти дам един съвет!!! Докато работата не е станала сериозна, правиш и шопинг терапия и я водиш в Кауфланд!!! Задължително трябва да е голям магазин, за да има по-голям избор и повече неща за купуване!!! Другото нещо което е задължително е, да си без автомобил!!! Пълниш две-три чанти с продукти - основно за мезета и салати, две каси бира (под всяка мишница по една), връчваш и ги и тръгвате към дома!!! По пътя естествено ти като водещ във вашата връзка,ще вървиш няколко метра пред нея и ще я припираш да върви и носи по-бързо!!! Можеш също така да се правиш че говориш по телефона някакъв много важен разговор, за да се чувства привилегирована!!! И таз схема я прилагаш на всички кандидатки за твоето сърце!!! Която издържи изпита и оцелее по пътя, тя е твоето момиче!!!

ЗАБЕЛЕЖКА: Разстоянието от вас до магазина трябва да е минимум 1 километър!!! По-малко не се брои!!!

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това ти е проблема, търсиш решение на не подходящото място, опитай довечера в някоя бирария или клуб и сподели резултата след това. 

Пич не търся нищо тук, иначе съм попадал и тук на няколко попадения, ама са големи мръсници и ми се отщя.

Ако за Барбуто ме бъзикате това си е на майтап ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Абе да отива директно в някой бардак, какво ще се церемони!!! Къде го пращаш и ти!!!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега да ти дам един съвет!!! Докато работата не е станала сериозна, правиш и шопинг терапия и я водиш в Кауфланд!!! Задължително трябва да е голям магазин, за да има по-голям избор и повече неща за купуване!!! Другото нещо което е задължително е, да си без автомобил!!! Пълниш две-три чанти с продукти - основно за мезета и салати, две каси бира (под всяка мишница по една), връчваш и ги и тръгвате към дома!!! По пътя естествено ти като водещ във вашата връзка,ще вървиш няколко метра пред нея и ще я припираш да върви и носи по-бързо!!! Можеш също така да се правиш че говориш по телефона някакъв много важен разговор, за да се чувства привилегирована!!! И таз схема я прилагаш на всички кандидатки за твоето сърце!!! Която издържи изпита и оцелее по пътя, тя е твоето момиче!!!

ЗАБЕЛЕЖКА: Разстоянието от вас до магазина трябва да е минимум 1 километър!!! По-малко не се брои!!!

Ти така как не си умрялот глад и още съществуваш бре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джугашвили написа:

Абе да отива директно в някой бардак, какво ще се церемони!!! Къде го пращаш и ти!!!

Не го фърляй в дълбокото без опит :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Танер Заит Расим написа:

Пич не търся нищо тук, иначе съм попадал и тук на няколко попадения, ама са големи мръсници и ми се отщя.

Сподели с нас, кои са мръсниците и ги подай на вехтия Джугашвили!!! Директно тръгвам с подлогата напред!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Сподели с нас, кои са мръсниците и ги подай на вехтия Джугашвили!!! Директно тръгвам с подлогата напред!!!

Срам ги е да си кажат, ама аз джентълмен, нема издавам....

За това ти ги подарявам да си ги обследваш и проучваш индивидуално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те бъзикам, съвсем серионо ти казвам всичко. Ако ти се отщяват мръсници няма сила която да ти помогне с каквото и да е в тази посока. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Не те бъзикам, съвсем серионо ти казвам всичко. Ако ти се отщяват мръсници няма сила която да ти помогне с каквото и да е в тази посока. 

Искам ама да си е моя само, не съм толкова отврен да деля с още съфорумници :D

Съвсем сериозно ти казвам няма истински жени вече, а термина който ми се ще да кажа, ще последват санкции за мен, за това ще си замълча, хайде отивам на пристанището да се насладя на залеза.

:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Танер Заит Расим написа:

Няма да я купуваш че да е твоя, пуснеш ли тука гаджето го забрави, Сергеев кат покаже гардероба с ракия и гориш :D

преди 4 минути, Танер Заит Расим написа:

Съвсем сериозно ти казвам няма истински жени вече, а термина който ми се ще да кажа, ще последват санкции за мен, за това ще си замълча, хайде отивам на пристанището да се насладя на залеза.

Съвсем сериозно какво разбираш под истински жени, че го търсиш ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Няма да я купуваш че да е твоя, пуснеш ли тука гаджето го забрави, Сергеев кат покаже гардероба с ракия и гориш :D

Ахахаха, аз си падам по синеоки брюнетки  вегетариантки имам вкус за жени и знам къде как да пипам, и за протокола не съм девствен, знам колко е хубаво да си играеш нечие "котенце" 

Ама с тия форумни Мадони, колкото и да казваш че съм некадърен и ти немаш да вкараш някоя в леглото от тук :D

Дочувал съм че се е стигало до виртуални игрички от слухове между юзъри и юзърки, ама аз не си падам по виртуалното бре  мъчно ми е за истинските неща..

Романтика, еротика, емоции, чувства, тръпка, изкра..

Днес всичко е изкуствено :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавате да се дракате. Друга работа нямате ли си? 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Танер Заит Расим написа:

Мед ми капе на сърцето, че има такива люде като теб!!! Дано стават все повече, че да може Джуганчето да се възползува от отхвърлените и изоставени парясници!!! За утешение става дума!!! Да не си помислиш нещо друго!!!

Ахахаха, аз си падам по синеоки брюнетки  вегетариантки имам вкус за жени и знам къде как да пипам, и за протокола не съм девствен, знам колко е хубаво да си играеш нечие "котенце" 

Нямаш никакъв вкус!!! Нали знаеш че вегетарианките не слагат месо в устата си!!! От цялата работа губещият си ти!!! Женшини дето постят и вегетарианки не ти трябват!!!

преди 4 минути, emmi написа:

Продължавате да се дракате. Друга работа нямате ли си? 

Няма такова нещо, само даваме безценни съвети и напътстваме младите комсомолци в живота!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Танер Заит Расим написа:

Ама с тия форумни Мадони, колкото и да казваш че съм некадърен и ти немаш да вкараш някоя в леглото от тук :D

Не търся да вкаравам никоя в леглото, във форума съм с друга цел и тя е една, да бъда полезен със знанията си, за другото си падам по класиченските начини. 

Дочувал съм че се е стигало до виртуални игрички от слухове между юзъри и юзърки, ама аз не си падам по виртуалното бре  мъчно ми е за истинските неща..

Няма лошо щом това се харесва на някой, какво лошо има? 

Днес всичко е изкуствено :D

Такова е каквото си го направиш баце 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мед ми капе на сърцето, че има такива люде като теб!!! Дано стават все повече, че да може Джуганчето да се възползува от отхвърлените и изоставени парясници!!! За утешение става дума!!! Да не си помислиш нещо друго!!!

Италианската дума за завой  няма утеха има пожар не гаснещ, и един пожарникар, малко е , иска си тази италианка цял отряд, ти неможеш се справиш с чуждото което е общо ако ме разбираш кво ти говоря :D

Не търся да вкаравам никоя в леглото, във форума съм с друга цел и тя е една, да бъда полезен със знанията си, за другото си падам по класиченските начини. 

Няма лошо щом тоя се харесва на някой, какво лошо има? 

Такова е каквото си го направиш баце 

Подкрепям, прав си.

Относно полезността не ме карай да ти пратя тема в която ще ти се отще да си полезен.

Явно още не те е наругал по западно европейски начин някой български арбайтер с българско истинско потекло .

Изкушавш ме да ти пратя. 

За да видиш колко сериджии има, ни админи ни модове.

Как беше клиента винаги е прав нали :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледамм. Специалист до специалист! Мамоооо!:lol6:

Stressed Elaine Benes GIF by HULU

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...