Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Танер Заит Расим написа:

Обичам да си ви нареждам и ми е убаво ;)

Никаква прошка!!! Не бъди слабохарактерен!!! Бъди истински мъж и им покажи, че петел командва в тази къща!!! Аз ще ти пазя гърба и ако видя че изпитваш някакви затруднения, ще ти подсказвам, с моя безценен житейски опит!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Танер Заит Расим написа:

Какво значение има красотата при грозна душа, така като те гледам и на теб ти текат лигите по мадамата, успех, ама така кто те гледам си много информиран за нея.

Да ти каже на теб отрварителен и в женски род, да те видим какъв джентълмен си.

Обичам да си ви нареждам и ми е убаво ;)

Текат ми разбира се! Много често даже. :)   Да не ти прозвучи като оплакване, а по- скоро като отговор на един от въпросите ти...

Иначе... нареждаш единствено себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Скъпи, бих искала да ми подаряваш цветя не само за Св. Валентин и за Осми март

- Скъпа, и аз бих искал да си вещица само на Хелоуин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M_C написа:

ти па къде отиде? Не бе, нещо кат свадбарска пуцаница- да вдигнем малко шум, че кума заспа в супата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Maleficient написа:

И, като не си християнин, не ползваш куриерски фирми, като малък не са те учили да споделяш гумените си мечета и царевични пръчици? Тъжно...

Ми мен винаги ме биеха и ми ги взимаха. Та за тва съм егоист ся сигурно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е*аам ти и кръвното. Винцето е страхотно :cheers:

Купих си карловска луканка на Бони и мисля да пийна две чашки ..

Айде бре :cheers:

Поздрав за дамите във форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам да отварям работа на триещия, молбата ми е да пишете на Калинчо пак да ми изтрие профила :D
Иначе ви се отваря мега работа, ама така като ви гледам ви аресва и на вас.

Така има work.

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Богатир написа:

Е*аам ти и кръвното. Винцето е страхотно :cheers:

Купих си карловска луканка на Бони и мисля да пийна две чашки ..

Айде бре :cheers:

Затвори скритото съдържание

Поздрав за дамите във форума!

Наздраве!!! :pancake2::emoji_objects-145::emoji_objects-139::drums2::guitar11::beer11::drunk::cheers:

П.П. Няма емоджи с халба бира!!! Срамота!!! Това е повод за нова революция!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джугашвили написа:

Няма емоджи с халба бира!!! Срамота!!! Това е повод за нова революция!!!

Има бре, как така няма :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Танер Заит Расим написа:

Обичам да отварям работа на триещия, молбата ми е да пишете на Калинчо пак да ми изтрие профила :D
Иначе ви се отваря мега работа, ама така като ви гледам ви аресва и на вас.

Така има work.

:D

Дори и най-заклетите феминистки са наясно, че работата с теб е удоволствие!!! Дали си го признават, това е отделен въпрос!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво не и харесвате на Шакира, ама има хубаво дупи.

Е, не е като на Дже Ло, ама всички не може да са перфектни :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Има бре, как така няма :beer:

:beer:

Аха, сега я видях!!! Отлагаме революцията!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве :cheers:

Стига с таз Шакира бре, нашите българки са по убави!

преди 1 минута, Джугашвили написа:

Отлагаме революцията!!!

Винаги готов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Богатир написа:

Наздраве :cheers:

Стига с таз Шакира бре, нашите българки са по убави!

Покажи скритото съдържание

Винаги готов!

Докерчетата гризват дървото за момента, ама дано не им върже в края на мача, както е по традиция!!! Резнаха ги лекичко, ама знаем как действат от ФА!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Докерчетата гризват дървото за момента, ама дано не им върже в края на мача, както е по традиция!!!

Винаги е удоволствие тази гледка, но нас много не ни засяга на този етап. Виж франсетата ако го гризнат утре, хич нема им се сърдя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

959211a109268470ca78f0e98bf95259.jpg

Обичам залезите тук

Sent from my iPhone using Tapatalk

И аз,обаче имайки предвид колко обичаш градът ми-моите съболезнования за попадането ти във въпросната ситуация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Винаги е удоволствие тази гледка, но нас много не ни засяга на този етап. Виж франсетата ако го гризнат утре, хич нема им се сърдя.

Абсолютно удоволствие си е, че и повод за нова бира!!!Но добре е разликата да се държи минимална!!! Има психологически ефект, при който грешките се увеличават!!! Иначе аз тази година съм доволен да сме в четворката, както всички ни отписваха!!! А този гол да се признае, си е престъпление, независимо срещу кой отбор!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бившият футболист на Ливърпул и национал на Англия - Стан Колимор, атакува остро местните журналисти по повод случилото се на мача от четвъртия квалификационен кръг на ФА Къп между тимовете на Харингей Бороу и Йолвил. Двубоят бе прекратен в 64-ата минута поради расистки скандирания от трибуните.

Бившият нападател на "мърсисайдци" попита чрез своя профил в Туитър защо медиите на Острова не реагират така бурно, както го направиха веднага след последния съдийски сигнал на евроквалификацията България – Англия на стадион „Васил Левски“, провела се преди няколко дни.

"Пет минути след края на мача срещу България всеки голям телевизионен оператор и журналист бе отвратен. Навсякъде се каза „ние сме отвратени от този расистки акт“. Вече минаха два часа след прекратяването на мач в Англия заради расистки скандирания. Къде са същите тези радио и телевизионни журналисти? Това е лицемерие, а то поддържа расизма жив“, заяви афектирано Колимор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мики маус написа:

И аз,обаче имайки предвид колко обичаш градът ми-моите съболезнования за попадането ти във въпросната ситуация.

От кой град си???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Бившият футболист на Ливърпул и национал на Англия - Стан Колимор, атакува остро местните журналисти по повод случилото се на мача от четвъртия квалификационен кръг на ФА Къп между тимовете на Харингей Бороу и Йолвил. Двубоят бе прекратен в 64-ата минута поради расистки скандирания от трибуните.

Бившият нападател на "мърсисайдци" попита чрез своя профил в Туитър защо медиите на Острова не реагират така бурно, както го направиха веднага след последния съдийски сигнал на евроквалификацията България – Англия на стадион „Васил Левски“, провела се преди няколко дни.

"Пет минути след края на мача срещу България всеки голям телевизионен оператор и журналист бе отвратен. Навсякъде се каза „ние сме отвратени от този расистки акт“. Вече минаха два часа след прекратяването на мач в Англия заради расистки скандирания. Къде са същите тези радио и телевизионни журналисти? Това е лицемерие, а то поддържа расизма жив“, заяви афектирано Колимор.

Това няма да им го простя и ще ги разобличавам при всяка удобна възможност!!! Може да съм фен на английски клуб,но съм българин преди всичко!!!

Деба, на тези взе че им върза!!! Еййй, много го чувам петела!!!

преди 3 минути, мики маус написа:

София.

А баба ти и дядо ти???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Джугашвили написа:

От кой град си???

преди 5 минути, Джугашвили написа:

А баба ти и дядо ти???

София.По бащина линия.Майка ми беше от Дижон.

Беше ме поправил за бащиното име-не Иларионович,а Висарионович.

Пояснявам-на Илиянци се продава adibas.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мики маус написа:

София.По бащина линия.Майка ми беше от Дижон.

Беше ме поправил за бащиното име-не Иларионович,а Висарионович.

Пояснявам-на Илиянци се продава adibas.

Брейй, много сме тънкообидни!!!

П.П. Пояснявам!!! Напиши в Гугъл "Иларионович" да видим какво ще се появи, напиши и "Висарионович" и пак да видим!!!  

Иначе да, на Илиянци има adibas!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...