Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 4 часа, дръндю написа:

не е само тя
мнозина са съфорумците дето приемат нещата на сериозно и забравят че това тук не е реален свят

Ама аз и в реалния свят да кажа че ще смлатя жена, задето не е усмихната, трябва да не се приема сериозно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, franchesko написа:

УКофти кошмар сънувах.Начи сънувам, че тръгвам от мойто село към най-близкия град пеша с още няколко човека.Обаче два метра трева по основния път, само отстрани по-малко и вървиме предимно отстрани.Стигаме края на селото и двуметровата трева вече е на всякъде.И другите се отказват, обаче на мен някой ми дава коса и аз продължавам сам, обаче не е лесно декари трева да косиш на ръка.Стигам до средата и тревата вече по-изгоряла, обаче почва вода почти до коленете.Къде може да има всичко в нея предимно опасни змии.И почвам всеки сантиметър къде изминавам в нея да го проверявам с върха на косата.Обаче алармата дрънна и не можах да разбера в крайна сметка стигнах ли до града.Довечера отивам на врачка да ми ги разшифрова.

Означава с това, което си се захванал е трудно и коства пари. И сам трябва да се захванеш.

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Не знам кви са тия женски по-нагоре(тоест знам , но няма да ги коментирам) обаче пред Джимин могат само ряпа да ядат. Той е по-красив от всяка жена и всеки мъж на този свят. 

Казах.

Моето гардже е най-хубаво 

Това го учихме в 1 клас

https://chitanka.info/book/5005-naj-hubavoto-ptiche

Гледах, сестро, гледах, изгледах всичките птичета, но от моето по-хубаво не видях. И взех, че дадох нему и твоята храна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи, ето че и на мойто улица Слънцето изгря!

"От господин Марк Уолисън,

Мобилен номер: +447418349317

Моля, обърнете внимание и разберете целта ми да ви изпратя имейл днес, казвам се г-н Марк Уолисън, регионален директор на UBS Investment Bank Plc London. Моля ви да разгледате тази транзакция в строга и пълна поверителност. Като топ ръководител в UBS Bank открих номерирана сметка с кредитно салдо в размер на 16 100 000 британски лири (шестнадесет милиона, сто хиляди британски лири), която принадлежи на един от нашите чуждестранни клиенти (SYLVESTER ZIEGLER) починал, американец, който беше жертва на урагана Катрина през август 2005 г. С моята позиция в банката разполагам с всички достъпи, секретни данни и необходими контакти, за да искам тези средства без никаква бърза помощ. Имам нужда от вашата ПОМОЩ като чужденец, за да поема бенефициента, тъй като моята длъжност като държавен служител и персонал на банката не позволява на мен или на моите близки да отправям това искане. Ето защо искам да застанете като „чужд бенефициент“ и ви уверявам в перфектна стратегия за трансфер, която ще бъде поставена на вашето име законно, така че никой да не подозира вашите претенции.

За вашата помощ за постигане на това величие, правото ви е 40% от общата сума 16 100 000,00 GBP След разглеждане на тази оферта, моля, предоставете

Вашето пълно име

Адрес за контакт

Мобилен номер

Вашата дата на раждане

за да ми даде възможност да препрофилирам фонда на ваше име като бенефициент и да направя вашия контакт с банката на UBS за освобождаването и прехвърлянето на средствата по всяка ваша банкова сметка по ваш избор. Чувствайте се свободни да ми се обадите за ясни обяснения. Благодаря Ви в очакване на Вашия незабавен отговор.

Искрено Ваш,

Мистър Марк Уолисън"

Иначе ей го моя мъж като сме почнали да си ги показваме

TH.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Maleficient написа:

начииииии......... 40% малко е

искай повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, emmi написа:

начииииии......... 40% малко е

искай повече!

аз мисля направо да си му пратя моята сметка- да извърши транзакцията, а после аз на негова да му преведа неговите 50-се процента, примерно.

Като разбира се, ще си дам сметката на Каймановите острови, а не някой тукашен пръд*ьо да ми ги препретрансферира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

"От господин Марк Уолисън,

Мобилен номер: +447418349317

Моля, обърнете внимание и разберете целта ми да ви изпратя имейл днес, казвам се г-н Марк Уолисън, регионален директор на UBS Investment Bank Plc London. Моля ви да разгледате тази транзакция в строга и пълна поверителност. Като топ ръководител в UBS Bank открих номерирана сметка с кредитно салдо в размер на 16 100 000 британски лири (шестнадесет милиона, сто хиляди британски лири), която принадлежи на един от нашите чуждестранни клиенти (SYLVESTER ZIEGLER) починал, американец, който беше жертва на урагана Катрина през август 2005 г. С моята позиция в банката разполагам с всички достъпи, секретни данни и необходими контакти, за да искам тези средства без никаква бърза помощ. Имам нужда от вашата ПОМОЩ като чужденец, за да поема бенефициента, тъй като моята длъжност като държавен служител и персонал на банката не позволява на мен или на моите близки да отправям това искане. Ето защо искам да застанете като „чужд бенефициент“ и ви уверявам в перфектна стратегия за трансфер, която ще бъде поставена на вашето име законно, така че никой да не подозира вашите претенции.

За вашата помощ за постигане на това величие, правото ви е 40% от общата сума 16 100 000,00 GBP След разглеждане на тази оферта, моля, предоставете

Вашето пълно име

Адрес за контакт

Мобилен номер

Вашата дата на раждане

за да ми даде възможност да препрофилирам фонда на ваше име като бенефициент и да направя вашия контакт с банката на UBS за освобождаването и прехвърлянето на средствата по всяка ваша банкова сметка по ваш избор. Чувствайте се свободни да ми се обадите за ясни обяснения. Благодаря Ви в очакване на Вашия незабавен отговор.

Искрено Ваш,

Мистър Марк Уолисън"

Тия схемаджии така и не се научиха да отворят една книжка и да почетат малко!!! UBS е швейцарска банка, а не английска!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мисля направо да си му пратя моята сметка- да извърши транзакцията, а после аз на негова да му преведа неговите 50-се процента, примерно.

Като разбира се, ще си дам сметката на Каймановите острови, а не някой тукашен пръд*ьо да ми ги препретрансферира

ти остъй майтапа, ама една колежка /много ставащ проектант/ така получила такова писмо и ми звъни много притеснена. Колежке, тука нещо става! Пращат ми някакви писма. Трябва да ги докладваме в полицията.......  Паднах да се хиля. викам и споко, не се шашкай, просто го изтриваш и готово. Тя, обаче, пуснала отговор - заплашила ги че ще ги даде на прокуратурата:lol6:

а друга - тя пък архитект, им се вързала. Събрала от близки и познати пари да преведе откупа на карибските пирати или сомалийските бяха и чак като ги превела /въпреки че сто човека и обяснявали че това е мошеничество/ се сетила да пусне сигнал в прокуратурата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Взех си музикални бонбони Тик Так

Поне 2 опакофкки, нали?
А бамбонки Пак Пак 'зе ли си, м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

ти остъй майтапа, ама една колежка /много ставащ проектант/ така получила такова писмо и ми звъни много притеснена. Колежке, тука нещо става! Пращат ми някакви писма. Трябва да ги докладваме в полицията.......  Паднах да се хиля. викам и споко, не се шашкай, просто го изтриваш и готово. Тя, обаче, пуснала отговор - заплашила ги че ще ги даде на прокуратурата:lol6:

а друга - тя пък архитект, им се вързала. Събрала от близки и познати пари да преведе откупа на карибските пирати или сомалийските бяха и чак като ги превела /въпреки че сто човека и обяснявали че това е мошеничество/ се сетила да пусне сигнал в прокуратурата. 

и мен ме сърбят пръстите, нещо да отговоря, но в момента ... имам лека неприятност да се справям, че е и повод да зарежа цялото си въздържание от цигарите :huh: чакам да отмине

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

Поне 2 опакофкки, нали?
А бамбонки Пак Пак 'зе ли си, м?

Не, само едничка, като даже не знаех, че за музикални

Сега като отворих и си взех едно бонбонче, видях, че на всяко от тях има написани различни музикални стилове :refrigerator:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Джугашвили написа:

Тия схемаджии така и не се научиха да отворят една книжка и да почетат малко!!! UBS е швейцарска банка, а не английска!!!

И си стоят само в Швейцария и нямат клонове в други страни, например в Лондон, световна финансова столица?

Обикновено такива писма ги пишат нарочно тъпо, че да се отсее що-годе мислещия елемент (който веднага се усеща), за да остане перспективният немислещ елемент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ДиоиД написа:

ДУ! Ку

разбра ли най-новата новина

социолозите дават на С трифонов 1 % гласове

мисля че  му е много

ти какво мислиш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ьрмалоу написа:

И си стоят само в Швейцария и нямат клонове в други страни, например в Лондон, световна финансова столица?

Имат и в САЩ, имат и в цял свят, но както сам си го написал "клонове"!!! Да не говорим, че всеки клон спазва законодателството на съответната държава, в която се намира!!! В това отношение швейцарското е най-добро, затова и без значение от коя държава са, клиентите им си отварят сметки в Швейцария, а работата на останалите клонове е , да въртят парите!!! Даже преди няколко години имаше скандал и бяха изтекли имената и сметките на около 1 000 германски милионери, че ги бяха натиснали за данъци!!! При положение, че имат клонове и в Германия, защо мислиш си отварят сметки в Швейцария!!! Това си е фейк отвсякъде!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Maleficient написа:

и мен ме сърбят пръстите, нещо да отговоря, но в момента ... имам лека неприятност да се справям, че е и повод да зарежа цялото си въздържание от цигарите :huh: чакам да отмине

А! Сакън! Толкос време издържа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф нещо взе рязко да намалява работата.Добре че  замтакива моменти, имам наш човек на върха на пирамидата.Днес проведохме един мъжки разговор, и колкото има работа я взимам само аз.Ей мамата си е&ала живота, недей да чакаш някой да те покани на масата, трябва сам със зъби и нокти.Приятен ден, отивам да оправдам доверието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Боже! И Държавен вестник се списва/набира неграмотно. Уджаст!

преди 55 минути, emmi написа:

И ас ги отказах - отказах ги да ме отказват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Отмина :clown:

А и много готино като "по поръчка" или поздрав от DJ-a и музикалния редактор звучи това

що ти го няма коментара, не знаю

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей мишоци

сидеров кмет

https://www.alfa.bg/видео/цензура-бтв-се-скриха-от-алфа-не-отговориха-защо-не-канят-сидеров-21-10-2019-г-c37176.html

преди 41 минути, Maleficient написа:

днеска модераторите имат бесплатен курс по триене на коментари 

от европа са дошли ментори

от тук на там

ром  гей лезбийка са забранени думи

който ги спомене  от 2 седмици нагоре бан 

ром вече ще се нарича 

джипси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моите са си по места

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

моите са си по места

за гърдичките ли говориш ? 

пилешките 

във фурната 

да не си помисиш друго 

много често оставам неразбран :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeеv написа:

ей мишоци

сидеров кмет

Фантастиката... Ъ. Няма такъв раздел тука. Начи у некой форум алфа евентуално...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Madonna написа:

Ммм моркови с хумусче....блаженство

Блаженството е в течно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...