Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Ако ме издадеш мен ще те бутна пред засилен автобус

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bornofash написа:

Ако ме издадеш мен ще те бутна пред засилен автобус

Издай се сам.

Онзи ме заплашва, наежва ми се нещо и ръмжи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам си, написах го

Аз съм утайката на обществото

Заслужавам единствено да чета форума и то през някоя Нокиа от началото на века

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, господин Модератора може да каже, че въпреки това аз съм интригантка и да ме ликвидира.

А на теб ще ти пратя е тия да те сплашат:

https://blitz.bg/obshtestvo/zloveshchi-snimki-18-pokazakha-kakvi-strakhotii-se-sluchvat-v-blgariya-po-tmna-doba_news704560.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво става с тая тема бре (11 август -23 октомври едва 633 странници) ...1500 май догодина 

@petie1 джасни един мейл на [email protected] когато имаш възможност,понеже ЛС тука няма да включа повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле мале... ами ако ми се обиди от горенаписаното ... ако го изтълкува като неуважение. . Много съм бавна...пиша без да мисля

Ще взема да пробвам да го омилостивя с поздравче

@algor Поздравче за теб!

виж превода :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Maleficient написа:

Много красив! С царско име ❤️

Жив и здрав ... и подкрепям това за цветята, свекито и сина й, откакто ги познавам все котки имат и растения. Но ти си знаеш...

Страхотно е, че си си сбъднала желание, а мъничкото Мадонче- принцеса, си представям пък, колко повече се радва :)

Лека нощ и от мен

този "Капитан Фантастик"-филмчето, доста ми хареса... Виго е ултра-фантастик мъж ❤️

много готино от днес има шест вечери филми с него по btvcinema

преди 7 часа, emmi написа:

Голям е бонбон! 

Но това с цветята е драстично. Никой от котешкото население вкъщи не ръчка из саксиите

Това с цветята е защото някои са отровни за котки...алое, орхидея и т.н. А то гризе всичко в момента..всичкоо. И за да съм спокойна..без цветя засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, AAUUXX написа:

цигарите

Чак сега разбрах за какъв окис говори Дънди ... Благодаря ... ;) 

преди 8 часа, дръндю написа:

не е до нагласа на психиката

Води се пристрастяване .... ;) и е въпрос на психика за отказването от каквото и било пристрастяване .... ;) 

Извинявай Дънди ... разбрах за коя отрова иде реч .... мъ ази и о кис и дио кис, все кискис ... ;) Хаш две о кис съм го заменил с цапни две,  ха пет оха ... :) & Цапни десет, ха четиринадесет нат две ... :) и трепиш вси нечистоплътни мисли ф мозаку си ... :) и пожле кис кис ... ти мен уважаваш ли мъ или не ... :) 

преди 8 часа, Васкo написа:

75 градуса

40 .... т.е. не на претопляне, а на размразяване ... май модерните печки имат такфас функция .... се ако си с "Раховец" ... хм ... най-ниското там е 50 ... тъ не знам ... там май се оставя фрътътъ на фурната йота открехнътъ ... а колко време се сушат ... хм .... БМ .... по-логика докато стънът сухи ... :) 

ДУ! Ку

Свързано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

40 .... т.е. не на претопляне, а на размразяване ... май модерните печки имат такфас функция .... се ако си с "Раховец" ... хм ... най-ниското там е 50 ... тъ не знам ... там май се оставя фрътътъ на фурната йота открехнътъ ... а колко време се сушат ... хм .... БМ .... по-логика докато стънът сухи ... :) 

ДУ! Ку

KУ-Ду :D

С Мастър Шефката ги обсъждай тия неща-аз съм щастлив че прецаках един единствен домат не 10 (егати цената дето имат) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.10.2019 г. в 0:59, Mediterranean написа:

Каза "ще я счупя от бой". Което не може да не се приема буквално. 

преди 5 часа, Mediterranean написа:

Твой пост относно това дали ми расте задника или поста на Борнофаш за боя? Кое от двете. Уточнявай се!

Като всеки уважаващ себе си интригант само ляляш празнословно без да е истина написаното... :angry:

преди 5 часа, Mediterranean написа:

Чакай, господин Модератора може да каже, че въпреки това аз съм интригантка и да ме ликвидира.

Въпреки кое?!?!
Дано поне ти се разбираш сама себе си, че тук на хората им е трудно.

Щял съм да я ликвидирам... spacer.png
Достатъчно сама си се ликвидирала, за да имаш нужда някой да помага допълнително. :notme:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, algor написа:

Да се смееш ли,да плачеш ли :D 

Ликвидиране във форум....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Васкo написа:

Мастър Шефката ги обсъждай тия неща

Какво да ги обсъждаме .... :) Доматите на доматен сок ... ;) Сушим само пипера ... ;) Но ... хм ... от как има фризери ... печем, белим пипера, и хоп във фризера... ;) Само лютия го сушим .... хм ... и после мелим .... ;) 

Абе .... хм .... по шеф и по Бог ... другари нема .... :) В кухнята ... хм .... жената е шефа, а мъжа Бог .... ;) Няма сми да се намесвам ... щот жените много вяра на мъжете немат .... ;) т.е. правят си го по технуму .... :) Меня ми дай месото и огъня ... и все ще преборя глада ... ;) За зимата теглим ножа на прасето, в много сол го увалваме .... и къ огладнее ... режем, на огън ... и си облизваме пръстите даже ... :) за мезе лютъ ракия ... :) ил чърно вино ... :) 

Туй .... хм .... готвенето не е по специалност на мъжете ... ;) иначе сме перфектни философи на тема кулинария.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Абе има си тарикатлъци-тва ми беше интересно,сушен домат...е да ама не,стана печен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Васкo написа:

сушен домат

Да ... има .... то  нали домата е плод .... ;) та става на ошав ... мъ аз му фикъм ушаф ... ;) т.е. нарязва се на тънко .... ;) и после правиш компоти, а не компютри с него ... т.е. комове ... :), а не компове ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

Да ... има .... то  нали домата е плод .... ;) та става на ошав ... мъ аз му фикъм ушаф ... ;) т.е. нарязва се на тънко .... ;) и после правиш компоти, а не компютри с него ... т.е. комове ... :), а не компове ... :) 

Как компот от сушен домат бе човек?!? 
Ай довечера ще ходя до Ланд-а,ше разберем има ли такова чудо компот от сушени домати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, algor написа:

Като всеки уважаващ себе си интригант само ляляш празнословно без да е истина написаното... :angry:

Въпреки кое?!?!
Дано поне ти се разбираш сама себе си, че тук на хората им е трудно.

Щял съм да я ликвидирам... spacer.png
Достатъчно сама си се ликвидирала, за да имаш нужда някой да помага допълнително. :notme:

Както винаги отново ставаше въпрос за женската красота

Трябваше да е само на майтап, пък тя го приела сериозно, за което не я виня, обаче сега не иска да повярва в обратното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Васкo написа:

Ликвидиране във форум....

То не ставали по изрично пожелание на потребителя, т.е. някой е длъжен да ликвидира потребителя при негово изрично желание .... ;) Тъ ... въпросната персона не е пожелала и за това как да се ликвидира, а?! :) 

Не знам ... хм .... някой ползват форума без да четат правилата ... абе ... хм ... хубава работа, ама циганска ... :) 

Не знам ... ,хм ... определено не знам ... някаква странна логика ... хм ... твърде имагинерна, за да я схвана ... хм ... не знам ... :) може би единственото нещо което знам, че има и такова нещо ... без грам логика в него ... явно някакъв инстинкт ли... ба ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Васкo написа:

Как компот от сушен домат бе човек?!? 

Явно не си ял сладко от домати ... :) и друго ... хм .... доматена ракия не си пил .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Води се пристрастяване .... ;) и е въпрос на психика за отказването от каквото и било пристрастяване .... ;) 

начи, верну съм си сигън де не мое да съ обяснява, амъ да съ пофтора
нъл знайш че въглеродния окис е нетрайно съединение и бръза да дръпне кислорода от кръвта за да стане на двуокис
та начи, ф предишните постове, не ставаше дума за пристрастяването към никотина, а за пресищането на кръвта с кислород, при спиране на цигарите,
което е с ногу неприятни последици

пп

добро утро ве хора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ДиоиД написа:

То не ставали по изрично пожелание на потребителя, т.е. някой е длъжен да ликвидира потребителя при негово изрично желание .... ..

Аре бе,аз се самоубих 7-8 пъти тука.

преди 3 минути, ДиоиД написа:

Явно не си ял сладко от домати ... :) и друго ... хм .... доматена ракия не си пил .... :) 

Не съм.

преди 10 минути, дръндю написа:

добро утро ве хора

Здрасти Интрига :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

което е с ногу неприятни последици

Разбрах та ... ;) 

преди 7 минути, Васкo написа:

Аре бе,аз се самоубих 7-8 пъти тука.

За, е това говорих ... ;) Лесно става, но някой не искат да е по този начин ... те са мазохисти ... ;) искат някой друг да носи отговорността и после да се жалват ... абе цигански мурафети ... Де се вика Дънди имаше достойнство ... ба ... един истински циганин е по-българин от някоя българка ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, ДиоиД написа:

Явно ... хм .... доматена ракия не си пил .... :) 

Тати правеше самогон от доматено пюре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, bornofash написа:

Както винаги отново ставаше въпрос за женската красота

Трябваше да е само на майтап, пък тя го приела сериозно, за което не я виня, обаче сега не иска да повярва в обратното

Замина ми времето за редакция.

@Mediterranean Исках само да допълня, че затова темата за красотата ти е болна – приемаш всичко свързано с нея на сериозно. Също както човешките болести са сериозно нещо и шега с тях не бива. И не съм искал изобщо да намесвам твоя външен вид!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...