Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 6 минути, M_C написа:

Немска полиция в Берлин

не се сърди, ама започваш да пишеш...звучиш  като мен
умишлено или без да искаш...не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Васкo написа:

Кво става с тая тема бре (11 август -23 октомври едва 633 странници) ...1500 май догодина 

@petie1 джасни един мейл на [email protected] когато имаш възможност,понеже ЛС тука няма да включа повече.

Готов си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, WHite AcaB написа:

егати тъпнята 

Е...то и да се правиш на жена е тъпня, ама кой да го отбележи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

пп. Добра вечер на който си го пожелае! :cheers:
И кака ви Емми да почерпи за РД, вместо да се скатава.

Лелиии, каква съм разсеяна... Ми то "торта"-та за т'ва бешИ! Кой да се сети да пита, що пък решила във вторник вечер тортата да ми прави, и то след натоварен ден...

Емчик, Мило, честито ти раждане :*

Не знам какво да ти пожелая :( Здраве, при Сички положения! Доволни и платежоспособни "клиенти", възможни сбъдвания и невъзможни вълнения и емоции. Много радостни моменти с Динозавър четата и ако има нещо "с минус" за баланс, да те заобикаля отдалеч!

Гушшшш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Яхнала си метлата?

А, не

Обикновен кръговрат

Наздраве

И кака ви Емми да почерпи за РД, вместо да се скатава.

Черпя!!! Фюх, голяма забава днес. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, M_C написа:

Немска полиция в Берлин

И друга полиция ли има там? 😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Лелиии, каква съм разсеяна... Ми то "торта"-та за т'ва бешИ! Кой да се сети да пита, що пък решила във вторник вечер тортата да ми прави, и то след натоварен ден...

Емчик, Мило, честито ти раждане :*

Не знам какво да ти пожелая :( Здраве, при Сички положения! Доволни и платежоспособни "клиенти", възможни сбъдвания и невъзможни вълнения и емоции. Много радостни моменти с Динозавър четата и ако има нещо "с минус" за баланс, да те заобикаля отдалеч!

Гушшшш

Наче, аз верно че съм чалдисана ама се пак във вторник правя торта само при крайна нужда или грешка🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, emmi написа:

Наче, аз верно че съм чалдисана ама се пак във вторник правя торта само при крайна нужда или грешка🤣

Срам срам, мани... Сичката пепел за мен я искам ;)

Хайде поздравче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе брат Винкеларий стана сестра ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M_C написа:

Немска полиция в Берлин

То Берлин е заприличал на Анкара, като гледам.:speak:

Баси, скоро от Западна Европа няма да остане нищо европейско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Готов си

Провери си пощата,че тая релейка @wearehackerone.com има бъг в момента.(Другият човек също-и да облачно е,но има "проблясък" ;) )

@emmi  :cheers:

@дръндю ти ли цъкна Canarytoken-a ве?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, M.Николов написа:

То Берлин е заприличал на Анкара, като гледам.:speak:

Баси, скоро от Западна Европа няма да остане нищо европейско.

Искат мюсюлмани, да си ги оправят!!! Ама така като гледам, едва ли!!! На всичко отгоре, вместо да си вземат поука и да поправят грешките си, правят чудеса от глупости за да ислямизират цяла Европа и за сега им се получава!!! А най-голямата простотия е това, което се случи с Македония и Албания само преди няколко дни!!! Напълниха цяла Европа с негри, африканци, афганистанци, пакистанци и каква ли не паплач от ислямския свят, без паспорти, без никакви документи, не подлежащи на култивиране, а на тези люде от европейски държави им обясняват, че не били готови и не можели да влезнат в ЕС!!! С други думи, простият пакистанец или афганистанец, дето не му знаят и името даже, може да се разхожда спокойно през където си поиска, а европеецът не може!!!

Приветствам и това ми става любимата полиция!

Въобще не ги възхвалявай!!! Хич ги няма!!! Има квартали дето въобще не смеят да припарят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Васкo написа:

Провери си пощата,че тая релейка @wearehackerone.com има бъг в момента.(Другият човек също-и да облачно е,но има "проблясък" ;) )

@emmi  :cheers:

@дръндю ти ли цъкна Canarytoken-a ве?

Готово писах ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

И друга полиция ли има там? 😎

Да има. И не е смешно. Федерална държава е.  Всяка област си има свои закони и местен парламент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M_C написа:

Да има. И не е смешно. Федерална държава е.  Всяка област си има свои закони и местен парламент.

А това от клипа е жандармерия, а не типичната полиция!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Джугашвили написа:

А това от клипа е жандармерия, а не типичната полиция!!!

Глупости. Това да не е Москва или София да пускат жандармерия на бременни жени и деца при протест. Или да изнасят от студиото народен представител от партия Атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M_C написа:

Глупости. Това да не е Москва или София да пускат жандармерия на бременни жени

А, не бре!!! Тя топлата вода е измислена в Москва или в София!!! Най-нормалното нещо в Берлин е, като те спре полицай за проверка, до него да има бус за арести и да е въоръжен с каски, палки и щитове!!! Комсомолец, вземи да си свериш часовника!!! Бил съм свидетел на доста неща в тази държава!!! Военна държава са си!!! Спрете с пропагандата или поне да сочите с пръст тоя и оня и си отворете очите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ралев написа:

Стига с тая политика.

Никой не говори за политика!!! Става въпрос за реална оценка или преценка, ако щеш!!! Щото по стара българска традиция, видиш ли чуждото е по-добро от твоето!!! А не е точно така!!! Да, има по-добри неща и те не са малко, но не е точно това,  което в момента дискутираме!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, M_C написа:

Глупости. Това да не е Москва или София да пускат жандармерия на бременни жени и деца при протест.

Малко се изхвърляш май?

Българската жандармерия всъщност няма как да бъде обвинена в грубост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Джугашвили написа:

А, не бре!!! Тя топлата вода е измислена в Москва или в София!!! Най-нормалното нещо в Берлин е, като те спре полицай за проверка, до него да има бус за арести и да е въоръжен с каски, палки и щитове!!! Комсомолец, вземи да си свериш часовника!!! Бил съм свидетел на доста неща в тази държава!!! Военна държава са си!!! Спрете с пропагандата или поне да сочите с пръст тоя и оня и си отворете очите!!!

Това е и със сигурност е Bereitschaftspolizei и не са специалните части( жандармерията). Защо да пускат специални части на протестиращи? 

Има си специална полиция за такива неща. Протест, агитки, при футбол идват тези https://www.berlin.de/polizei/dienststellen/direktion-einsatz/bereitschaftspolizei/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Малко се изхвърляш май?

Българската жандармерия всъщност няма как да бъде обвинена в грубост.

Да ти кажа и една от последните новини в Германия, която четох (от преди 2 седмици до около месец горе-долу)!!! Значи става въпрос за един сериен убиец!!! Хващат го и ще го обвиняват в убийството на над 95-98 човека!!! Можеш ли да си представиш за какъв брой става въпрос!!! А още по-интересното е, че предполагаемите убийства са между 380-400, но за останалите не са събрани достатъчно доказателства!!! Евем ти и полицията такава, дето хванала убиеца на четирстотното убийство!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, M_C написа:

Това е и със сигурност е Bereitschaftspolizei и не са специалните части( жандармерията). Защо да пускат специални части на протестиращи? 

Има си специална полиция за такива неща. Протест, агитки, при футбол идват тези https://www.berlin.de/polizei/dienststellen/direktion-einsatz/bereitschaftspolizei/

В общи линии са част от жандармерията!!! Това пише!!! Едните са за по-големи безредици и събития, другите са за дилетанти и лаици!!!

преди 5 минути, M.Николов написа:

Този по-зле и от Чикатило.:speak:

Мхм!!! Джи Пи!!! Инжектирал ги с нещо, с което получавали инфаркт и после се мъчел да ги съживява уж!!! Можеш ли да си представиш за какво извращение става въпрос!!! Те и затова за толкова са го хванали, щото на другите не им е правена аутопсия!!! за това се и знае колко е предполагаемата бройка!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Джугашвили написа:

Да ти кажа и една от последните новини в Германия, която четох (от преди 2 седмици до около месец горе-долу)!!! Значи става въпрос за един сериен убиец!!! Хващат го и ще го обвиняват в убийството на над 95-98 човека!!! Можеш ли да си представиш за какъв брой става въпрос!!! А още по-интересното е, че предполагаемите убийства са между 380-400, но за останалите не са събрани достатъчно доказателства!!! Евем ти и полицията такава, дето хванала убиеца на четирстотното убийство!!!

Да не е в Москва или в България. Може да и в САЩ. То пък и България 51 щат на САЩ. Или по скоро летището на САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...