Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 13 минути, emmi написа:

втората чашка винце

Браво каке!

Насмогнала си ... и та тъ  ил дъ ... ;) 

Ех .. не всичко е сряда и не се сяда ... хм ... НО утре е па ФторниГ ... :) до петък ... хм поне за мен де ... я ги упрафлядам нещата, хм ... не ги контролирам ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Браво каке!

Насмогнала си ... и та тъ  ил дъ ... ;) 

Ех .. не всичко е сряда и не се сяда ... хм ... НО утре е па ФторниГ ... :) до петък ... хм поне за мен де ... я ги упрафлядам нещата, хм ... не ги контролирам ... ;) 

Фторниг е. Но мисълта за него я оставяме настрана. Сега кротко си се размазваме целия прайд пред каминката. Котките вече спят а аз се опитвам все още да не заспя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

- Най ми се eбe, ама по ми се пие!

Кога е трябвла съм го правил! ;) Т.е. къ е тябвало да @бам  съм го ... сегъ си гледам единствено пенсията, а тя по някакфи "завои" ... цъ ... ;) по италиански де де завои ... по си предпочитам запои ... :) а тая де не е раждала ... хм ... да мисли ке ѝ е рода ... ;) 

Я немам грижи, ко ми преблюдват други проблеми... :) 

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, emmi написа:

Аз!?!? Да си забравя бъркалката!?!? 

Нидей, чи гадния ворум е кат добра съсетка - сичко вижда и ноу повни... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

=======

Обичам те, веееее!!!!! 

=====

ми ту аи ловиЮ

тука отвъд града белите мечки чекат

прибрах се, пиинах ено кафе, ено малко и сякаш се разтопих кат бучка леТ

Наздраве да е! 🍷

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Velichka Plyakova написа:

ми ту аи ловиЮ

тука отвъд града белите мечки чекат

прибрах се, пиинах ено кафе, ено малко и сякаш се разтопих кат бучка леТ

Наздраве да е! 🍷

Разпльокали сне се на хотьойла и си топлим лапите на огъня. Снимка у другия двор че тук има личности на които им се прецаква здравето 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Котките вече спят

Ох .. аз ги почерпих вчде ... но друго сакам да споделя ... и у Балкана ма "надушиха" /// ...

Днес цяла делегация имах на посещение аваме ве.... барабар си един риж ... :) Но, това е благодарение на една дива котка - красавица ... ех ... ако ми се удаде случай ... щр я снинимам ... верно е много красива, а и не е типипична ... хм ... по-красива е даже .. :) 

Сега чакам и рис ... хм ... но първо чакам ... Вълк, че ми трябва такова животно ... хм ... има чакали, но ке видим ... всичко кое е диво е мое ... ;) 

Пъ ... хмм ... нека ме наричат пиянде ... те не знаят някой неща, да ние моем ... ;) А, ние не ке се даваме вече ... грешка ... хм ... на нас ни е збрадено вече ... ;) 

Напълно те разбирам ... ;) Ай ... стига толкова откровенния, че ще на помислят са лензовци... :) 

И, специално за теб:

https://www.youtube.com/watch?v=JRKv5ZLJ7Ts

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доде стигнахте с пиенето, дами и господа пияници? 

Ние с циганина разследвахме едно убийство :giggle1:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Ох .. аз ги почерпих вчде ... но друго сакам да споделя ... и у Балкана ма "надушиха" /// ...

Днес цяла делегация имах на посещение аваме ве.... барабар си един риж ... :) Но, това е благодарение на една дива котка - красавица ... ех ... ако ми се удаде случай ... щр я снинимам ... верно е много красива, а и не е типипична ... хм ... по-красива е даже .. :) 

Сега чакам и рис ... хм ... но първо чакам ... Вълк, че ми трябва такова животно ... хм ... има чакали, но ке видим ... всичко кое е диво е мое ... ;) 

Пъ ... хмм ... нека ме наричат пиянде ... те не знаят някой неща, да ние моем ... ;) А, ние не ке се даваме вече ... грешка ... хм ... на нас ни е збрадено вече ... ;) 

Напълно те разбирам ... ;) Ай ... стига толкова откровенния, че ще на помислят са лензовци... :) 

И, специално за теб:

https://www.youtube.com/watch?v=JRKv5ZLJ7Ts

Всяка вечер се срещам една лисичка на пътя. Днес чак спрях колата а тя стоеше и не бързаше да се шмугне в храстите. Харесва ми да си мисля че ме чака да види че се прибирам и тагава вече да тръгва по нейните си лисичи дела. Чакалите живеят на отсрещния баир и от време на време ги чувам как се смеят. На някой виц сигурно. 

А за котките. Те наистина усещат. Трябва просто да постоя на едно място двайсе минути и се появява някой от котешкия род и идва директно при мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Наздраве emoji1634.png

emoji1634.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бетовен? Много мило. Наистина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

една лисичка на пътя.

Красиво е нали?!  ... Ех .... при мен е ... малко по-красиво ... :) Да не изброя животните които ми се представиха ... ех ... шастие мое ... но въпреки това пак за табе:

... поне за малко да почувстваш моето щастие ... ех ... емми ... има време и да видиш твоето, но не прфи делниците фторници ... :) Дарка ти скажуфа ... той е много добър ... хм ... Чувай го ... ;) 

преди 9 минути, emmi написа:

Бетовен?

;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Космонавте. Викам да си лягаме, че да моем и да изтрезнеем и утре па да са напийм.

Ко ша кажеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И дъ не забрайте ... уте .. на сутришня профергъ ... ;) 

За да бидем! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ДиоиД написа:

Красиво е нали?!  ... Ех .... при мен е ... малко по-красиво ... :) Да не изброя животните които ми се представиха ... ех ... шастие мое ... но въпреки това пак за табе:

... поне за малко да почувстваш моето щастие ... ех ... емми ... има време и да видиш твоето, но не прфи делниците фторници ... :) Дарка ти скажуфа ... той е много добър ... хм ... Чувай го ... ;) 

;) 

Зарежи фторниците. Важното е душичката ти да е пълна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Ко ша кажеш?

Четя мисли ... ;) А ти ко ке сказуфаш ... :)

Ай ... бегъй юфажи кукон ... хм ... немам обратна връзка со нея, мъ ке ти верем друже ... ;) 

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

А ти ко ке сказуфаш ... :)

Звинявай бате. Не забелижих аз тъпийо, че прайш форумна либоф.

Прости на мене и пущай Бетовен. Той ша упрай света и влюбените.

Ай сполай ти, пияницо сладък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Важното е душичката ти да е пълна. 

Не моята ... а твоята ... ;) Моята винаги е по ... ех ... Я съм над взе ..... но негле вси мъ смятат, че туе е от пиенето ... ;)

И за поаледно за вси културнее ноге ... ;) 

п.п. Я всигде съм добре каке ... ;) Не мъ мисли ... а себе си ... ;) Вярвам в теб! Не се дафай ... ;) 

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Звинявай бате. Не забелижих аз тъпийо, че прайш форумна либоф.

Твълде Дънди сигънъ ти е флезнъл фо кратунуту ... :)

Ай .. лека тъптъ бате со кукон ... ;) и дъ знаеш ... хм .. ЛЮбофтЪ не е къ уняя тъптъ де ти е можгля .. ;) 

п.п. Не всичко де лети се яде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Ай .. лека тъптъ бате со кукон ... ;) и дъ знаеш ... хм .. ЛЮбофтЪ не е къ уняя тъптъ де ти е можгля .. ;) 

Пробвах и с гугъл преводач, ама пак нищо не разбрах. Утре кат изтрезнея пак ша го прочета и белким разбера ко си писал.

Ай лека...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Пробвах и с гугъл преводач, ама пак нищо не разбрах

Ми ... хм ... то подсъзнанието ти го го е прехфанало. ;) 

Не му мисли бате ... то унуй де е между ушите ил клафиятурата знае ... ;) 

п.п. Пъ и Я все съм си ... не прафим множестфо профили, зъ дъ съм имтересен .. :) 

Никога не лъжа! Лъжа евстествествено ...  :) 

Хм ...

... ето едно истинско от моята душа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, skalata_73 написа:

Доде стигнахте с пиенето, дами и господа пияници? 

Тепърва почваме.. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Опааа?

200.gif

200.gif

За малко да ме изтървеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...