Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Mediterranean написа:

Вие какво работите и то все по нощите?

И как така си лягате да спите, докато сте на работа? Не схващам.

Ъррррр... секюрити ресърчър компренде?

Дядото управлява самолети и дронове.
Др въпроси корейско изчадие? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, :-) написа:

Защо така мислиш?:ohmy: Виждам,че си тук и ако имаш желание разбира се,нека да го обсъдим.

Защото така съм го видяла още от малка.

преди 1 минута, Васкo написа:

Ъррррр... секюрити ресърчър компренде?

Дядото управлява самолети и дронове.
Др въпроси корейско изчадие? :D 

Имам много въпроси, от коя сфера?

Теб защо те блъска главата? Да не си ходил в студа без шапка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

Имам много въпроси, от коя сфера?

Теб защо те блъска главата? Да не си ходил в студа без шапка?

Maйка му стара,що ся задаваш такива въпроси? Тряя се заяждаш с мен бре!

...не,заспах на фотьола повече от 5 пъти по къс ръкав ...и (другото вече го знаеш)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Mediterranean написа:

Вие какво работите и то все по нощите?

И как така си лягате да спите, докато сте на работа? Не схващам.

Лично дядката пише тук по инсомнианско време само,когато е нощна смяна,а те се падат две поредни по график-изкл.извънредните ситуации. На смяна няма как да заспя,а сме общо 4 човека. Доволно ли отговорих?:D

преди 33 минути, Mediterranean написа:

Защото така съм го видяла още от малка.

Разбрах те. Различните очи гледат и виждат различно-чисто логически.

преди 33 минути, Mediterranean написа:

от коя сфера?

Сподели и ти де,не работиш ли,работиш ли и ако да, какво? Ние с Васето ти написахме по някоя и друга дума,а ти мълчиш и нищо не пишеш:D Само знам,че не харесваш едни цепки,Шакира,а си фенка на ДжМн и Мерелинката Монро:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Васкo написа:

Maйка му стара,що ся задаваш такива въпроси? Тряя се заяждаш с мен бре!

...не,заспах на фотьола повече от 5 пъти по къс ръкав ...и (другото вече го знаеш)

Не се пени де, само питам.

Друг път заспивай с шапка и пуловер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mediterranean написа:

Не се пени де, само питам.

Друг път заспивай с шапка и пуловер.

АМАН! Само пяна ти се привижда...

А,вече така се дегезирам кога бачкам,че не се знае....
Махни го тоя аватар че дразни-дай Мерелин или Клаудия Кардинале.

Кво бе дърт @DarkEdge ....готини котки:) 

Та имаме си една потрбителка раздаваща усмивки на всеки,но от стеснение не знае как да се впише в темата...

@Meri Meri тук ти е мястото,радвай хората в темата ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Васкo написа:

Кво бе дърт @DarkEdge

Дъртай съседката ти! Ас съм тийнтиймхарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Дъртай съседката ти! Ас съм тийнтиймхарт

Още съм на линя бре ...не обиждай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Васкo написа:

Още съм

Още си или вече си - твай въпрозът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Още си или вече си - твай въпрозът.

Съм бе,шашава чиачка :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, emmi написа:

На мокро даже е по-добре

Писахме го дъждовен ... а до вечертъ ... хм ... плаихме се на орбитълни кукери и гонихме некфи мудерни духове ... :) 

преди 19 часа, DarkEdge написа:

Виш гу завий с лайлон дан са 'змий...

Хм ... абе ... изззмихми нещо другу и са напрафихме до вечертъ на тълпи ... кооонехме некфи зли дуухове ... ъ ... поофтърям се ... :) 

Ке фидим дъл днеш са изсъхнем .... пръцдом изтрезвем ... и дъл ша се накфасфъме или .... ке радим ... ;) 

ДУ! Ку

Резултат с изображение за бистър бин пиян fif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади... По слочай праздника... Ина картинка за трите яги... @emmi @Уиш... @Megumi

IMG-20191018-083205.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ДиоиД написа:

Писахме го дъждовен ... а до вечертъ ... хм ... плаихме се на орбитълни кукери и гонихме некфи мудерни духове ... :) 

Хм ... абе ... изззмихми нещо другу и са напрафихме до вечертъ на тълпи ... кооонехме некфи зли дуухове ... ъ ... поофтъря

Дядка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Васкo написа:

Дядка....

Свързано изображение

Ко??? Ний не сме ли изчизнъли въ ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гутен морген

Раничко сте се ококорили... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тамам отпратих децата... Сложих пред вратата една купа с шоколадчета, който мине да си взима... Те обаче тропат... Искат още :) Досипах последните сладкочи от пличкето, след малко ше ида да си преберя купата... Тая вечер ми се струва, че ше има много подскачащи малчугани :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Е, дъждовен. Много ясно че ще се наквасите. Днес като ви попросветне ще свършите работата

преди 3 минути, darkterminal написа:

Тамам отпратих децата... Сложих пред вратата една купа с шоколадчета, който мине да си взима... Те обаче тропат... Искат още :) Досипах последните сладкочи от пличкето, след малко ше ида да си преберя купата... Тая вечер ми се струва, че ше има много подскачащи малчугани :)

Ам, то, с туй сладко.... Ще скачат до тавана. Мноу ясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

...

Ам, то, с туй сладко.... Ще скачат до тавана. Мноу ясно

Мхм... Имам чуството, че тоя празник са го измислили зъболекарите... Раздават на десата шакаладки и доволно потриват ръце, предвиждайки малчуганите с кариеси, които две седмиси по-късно ше се посипят на талази към кабинетите им... Такива подлеси някакви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

borisov-boikovisti.jpg

Ром от квартал “Факултето” в София сподели публикация във Фейсбук с която се похвали, че тази събота емисари на Герб са му дали цели 200 лева, за да гласува за Йорданка Фандъкова.
Същият чака Бат Бойко да му даде пак 200 лева, за да гласува пак и другата неделя.
Ето какво сподели въпросният гласоподавател без редакторска намеса:
“ Бат Бойко, здраве господ да ти дава, така както ти ни даваш, тази неделя по 200 лева на глава, другата неделя пак да дойдете до махалата, за да гласуваме.
200 лева са пара Бат Бойко и затова господ те обича и затова печели Герб, защото даваш щедро не като другите само обещания и по 50 лева.
Ти си нашият човек Бат Бойко и каката кметицата пак ще спечели, но ако дадеш по 200 лева пак иначе нали знаеш няма да мърдаме”

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mамкаим и дръндьовци. Не са наядаха, не са напиха. Че и ако не им дадеш нямало да мърдат. Ти да видиш :instanthit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Прибирай си ги бе ... маскра :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Васкo написа:

Прибирай си ги бе ... маскра :D 

Дубре. Ама чакам KIm да ми завари първо една клетка. Аз зако мислиш и подарих електрожен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дубре. Ама чакам KIm да ми завари първо една клетка. Аз зако мислиш и подарих електрожен?

Ko?Ким?На теб?....я чадо мини първо през ОТК-то (ъъъ демек мен) :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Мадона, на абито и на шиши, че вчера ми пожелаха успех. Деня беше супер. На другите дето не ме отразиха (въпреки, че най-учтиво помолих) да им втаса ракията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Много ясно че ще се наквасите.

:) 

Това бе виртуално .... ;), а не вероятност ... :) 

Просто вчера реших да не подлагаме физиологията на себе си и на помощника ми на преки неблагоприятни метеорологични влияния ... ;) т.е. да не се правим на корави мъже .... хм ... и двамата сме на възраст и ден или два не са от значение за крайната цел ... ;) 

"Победата" е в "кърпа вързана", но не на всяка цена .... ;) Вече сме в една зона, където по-важно е да не се разболяваме ... ;) а и хората са казали: Мине ли Димитров ден .... забрави за строителство ... ;) 

И днес има съблазън да доведа по-рано резултата, но ... хм ... ще видим .... като се просветли ... Горе, в Балкана не е като в полето ... влагата се просмуква в костите ти независимо, че не вали .... дъжда не ме плаши толкова, колкото вятъра .... ;) и по точно подухването .... работата не е само физическа .... и при леките престои на размисли и почивки .... се усеща как въпросния студ се просмуква в старите ни кокали .... ;) 

Както вика Васко .... Дядки сме вече ... :) Требе да пазим топлото ...

Ай .... да ви почерпя с едно топло кафе ...

Резултат с изображение за кафе снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Мадона, на абито и на шиши, че вчера ми пожелаха успех. Деня беше супер. На другите дето не ме отразиха (въпреки, че най-учтиво помолих) да им втаса ракията.

Ауууу... С какви срашни клетви кълнеш начи... Къ некоя сигънка на спиртката кълнеш... Я по-дубре си спомни най-суперската част от фчерашния ден и я пожелай на сички четци от хорюма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...