Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, ДиоиД написа:

Както вика Васко .... Дядки сме вече ... :) Требе да пазим топлото ...

Чакай бе,нищо лошо не съм казал....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай, вика 200 лева да фъргаме пак на Фандъкова. 

Сиганска му раота. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Ауууу... С какви срашни клетви кълнеш начи... Къ некоя сигънка на спиртката кълнеш... 

Не бе, наборе. Просто споделям мисли, че не е добре като помолиш за нещо да не ти отвръщат с разбиране и да не са съпричастни. Нъл треба сме ора?

преди 3 минути, darkterminal написа:

... Я по-дубре си спомни най-суперската част от фчерашния ден и я пожелай на сички четци от хорюма...

Ми...налях му акъл на хайванина, искарах добри кинти, кат са прибрах късно вечерта прайх луд секс.

Ай сполай ви на сички. Живи и здрави.

Довечерка шса видим за наздравиците :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Васкo написа:

Чакай бе,нищо лошо не съм казал....

:) 

Споко Васе .... ;) Майтапим се .... но си е факт .... не моем да сме като младите .... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, skalata_73 написа:

Довечерка шса видим за наздравиците :P 

Ех жаден от сутринта :D 

преди 3 минути, ДиоиД написа:

Споко Васе .... ;) Майтапим се .... но си е факт .... не моем да сме като младите .... ;) 

Знам,знам...кой с бастун,кой с количка...респект старчоци :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхмммм... И за смяна на времето - също станало време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Васкo написа:

...кифла :giggle1:

тцък ..аз съм от хайлайфа и съм кроасан :lipstick:

Добро утро на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mediterranean написа:

Вие какво работите и то все по нощите?

Аз лично по нощите работа банциг. Яка резачка ти казвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Васкo написа:

Ех жаден от сутринта :D 

Знам,знам...кой с бастун,кой с количка...респект старчоци :) 

Имам си свой по особен хумор по сливенски ... ;) Другите не разбират къде се шегувам и до колко е сериозно това което казвам и т.н. ....

Понякога в сериозността залагам несериозност и обратно .... ;) 

На вид е "върти опашка" ... хм .... Запомни: Ако чакаш обида - ще видиш обида, ако не чакаш обида, то ще разбереш сериозността в шегата .... ;) 

Принципа е един: Губещия е този който счита, че другия го обижда ... ;) 

Да, има обидни думи и т.н., но те може и да са казани нарочно .... и да, на във вид шеговити изкази може да види обида ...

Всеки малко или много е докачлив, но .... хм .... ще ползвам клише - На сърдит човек - торбичката му е празна. ;) 

Днешните младежи обичат да се "лензят" .... и да се "клатят" ... хм ... било нормално да се спретват виртуални интриги .... и прочие ... Тука се възприемат на сериозно, докато в реалността действат несериозно ... и после пак тук хулят реалността ... Е, как да се промени реалността, а?! Кой ще го направи, а?! Ние ли дядките ... па ли ние, а те къде са сега .... а ....

Честит празник българино!

Мой по непросветен начин да ви просветим ... ;) 

Наздраве! :) Па го пишим дъждовен ... са се нальокаме пъ ... на пук на образованието ... :) 

п.п. Не винаги мислите ми са туй де чаткам тука .... ;) Определено мога да лъжа ... Ми ... ко се .... маоумни фремена са ... :) 

И дъ се знае: За лудо не се работи ... хм .... за пари може .... ;) 

Хайде работете, че ние дъртаците и сигъните и бля бля дъ можем да живеем ... :)

Къ бе ... долар денс ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Това бе виртуално .... ;), а не вероятност ... :) 

Просто вчера реших да не подлагаме физиологията на себе си и на помощника ми на преки неблагоприятни метеорологични влияния ... ;) т.е. да не се правим на корави мъже .... хм ... и двамата сме на възраст и ден или два не са от значение за крайната цел ... ;) 

"Победата" е в "кърпа вързана", но не на всяка цена .... ;) Вече сме в една зона, където по-важно е да не се разболяваме ... ;) а и хората са казали: Мине ли Димитров ден .... забрави за строителство ... ;) 

И днес има съблазън да доведа по-рано резултата, но ... хм ... ще видим .... като се просветли ... Горе, в Балкана не е като в полето ... влагата се просмуква в костите ти независимо, че не вали .... дъжда не ме плаши толкова, колкото вятъра .... ;) и по точно подухването .... работата не е само физическа .... и при леките престои на размисли и почивки .... се усеща как въпросния студ се просмуква в старите ни кокали .... ;) 

Както вика Васко .... Дядки сме вече ... :) Требе да пазим топлото ...

Ай .... да ви почерпя с едно топло кафе ...

Резултат с изображение за кафе снимка

Абе, като почнете така да ми се превземате.. Млади момчета. Само ми се праят значи. 

преди 2 минути, Kim. написа:

тцък ..аз съм от хайлайфа и съм кроасан :lipstick:

Добро утро на всички

Начи, момичешкия кръг на шефката ми си викат Кифлите. Кифла Софи, кифла Смима.... И бащата на кифла Софи тръгна да си продава гаражаааа. Колегата ми му записва телефона в програмата и пише Дъртия Козунак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Абе, като почнете така да ми се превземате.. Млади момчета. Само ми се праят значи. 

Начи, момичешкия кръг на шефката ми си викат Кифлите. Кифла Софи, кифла Смима.... И бащата на кифла Софи тръгна да си продава гаражаааа. Колегата ми му записва телефона в програмата и пише Дъртия Козунак

тъй тъй ..трябва да се отличаваме по всякакъв начин :D

Скала ,клетката е готова ..цяла нощ съм я заварявала заради теб ..осветих си очите ..маската не струва дето ми я подхвърли ,ама електрожена си е 6 :sunglasses:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Само ми се праят значи. 

Глей се .... :) Било мудерну да имаш имидж ... :) а къф е ... хм ... другъ тема .... :) 

Плафим се на ко ми изнъся .... :) .... абе сигънска му рабтъ .... :) 

Те пъ де .... да фидят цигъните .... :) Моем да сме по-големи от тех ф търеклъкъ .... :) 

Един сиромах човек е по-хитър от дузина цигъни ... ;) Мъ един цигънин не е по-умен от дузина сиромаси .... :) 

Сполай ... Днес също е прекрасен деня ... незафисиму от снегъ ... :) пръцдом ... дъждъ .... седим си на топло и гледаме сеира ... :) е ... или сериала ... :) и чат пат котките на двора .... ;) 

п.п. Ще ходя на пазар ... мда .... требе освен да се пие ... и да се яде .... хм ...

За закуска съм си спретнал една домашна юфка от магазина .... със сирене и прочие ... ох .... мама ... хубаво е топлата храна .... дава ти сила да излезеш на вън и да не ти е студено .... :) 

Ай да ви почерпя и с виртуална закуска:

Резултат с изображение за юфка снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, skalata_73 написа:

Mамкаим и дръндьовци.

ай ся
шъ го фъргаме за Баш мангал, да мое да крадне милиони, а шсъ циганосва за двесту лева
:no-no:
добро утро, драги ми будители

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ади тургам мушамбата ,налузвам батуша ..прическата под каската и далдисвам

лек ден от мен ..трябва да се бачка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 36 минути, Kim. написа:

трябва да се бачка

Наче хич не обичаш шефовете си...петък е. 
Добар дан на 'сички.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Имам си свой по особен хумор по сливенски ... ;) Другите не разбират къде се шегувам и до колко е сериозно това което казвам и т.н. ...

а пъ некой път и братчеда Гуглю, не ти разбира, ама си искрен чиляк кът Скалатко
аве той ено време съ прайше на дедо Коледа, та викам да подфърли ено двесту лева за коледа за лапътопчи кът такоз
http://alphacom-bg.com/product/1117/dell-latitude-e5440-14-i5-4300u-4gb-320gb-klas-b.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ай да ви почерпя и с виртуална закуска:

Резултат с изображение за юфка снимка

Не сь вижда закуската

Докът дойда и сте я омахали :giggle1:

Пак ще хапя въздуха

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добър ден

минавам набързо, да ви кажа какво сънувах, че беше много яко... плуваме с едни приятелки ( сред които не знам защо беше и Ева Лонгория- но не и Шакира) уж първо в басейн, но после стана като море или океан. И както си плуваме аз се притесних, че може се появи някоя акула или, че течението ще ме отнесе на дълбоко и ще се удавя. Обаче Ева Лонгория ми казва: Няма се страхуваш! Ако усетиш опасност "разплискай" хубаво водата около теб да направиш вълнички и ще видиш, че всичко ще е наред. След което тя ми показа направи вълнички и изчезна. След нея и аз направих вълнички и също се пренесох- се едно телепортирах на друго място. НО след мен като се появи третата беше в тялото на принц Хари и тогава се светнах, че може би и аз съм мъж вече и като се погледнах в огледалото бях Юлиан Вергов. Обаче  съм на някакво парти и някаква жена се доближава към мен и казва: Как не те е срам да спиш с най-добрата ми приятелка?!- и аз се чувам как отговарям: Ама ние само снимахме рекламата, бе мило, за хапчетата за сън... обаче почувствах заплаха и се затичах и се гмурнах в лизкия басейн, разплисках водата и пак се пренесох някъде...и алармата ми звънна...

Също така, никой не обърна внимание на фукането ми ( а ВасилийЛютеничков като написах "фукане", се сетих, че отбеляза нещо) за новата ми шапчица-барета вчера, и днес една колежка Жени ( която между другото "загуби" дъщеря си- младо момиче учещо във Франция щяло да се прибира за едни от празниците преди две години и на летищито получава удар и на място) ми носи и ми подарява шапчица-барета с леопардов десен- след малко снимка- да видите колко е готина и поставена не на главата, все едно е свито животинче ❤️

IMG_20191101_111558.jpg

преди 1 час, bornofash написа:

Не сь вижда закуската

Докът дойда и сте я омахали :giggle1:

Пак ще хапя въздуха

аз имам останало малко козуначе с айрянче, ако искаш, нооооо повече да не си ми направил забележки за ... цвета на червилото, че не си отивал с лака ми на маникюра, ок?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:

аз имам останало малко козуначе с айрянче, ако искаш, нооооо повече да не си ми направил забележки за ... цвета на червилото, че не си отивал с лака ми на маникюра, ок?

Предпочитам да гладувам

Живота си таковам, принципите си не давам

!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bornofash написа:

Предпочитам да гладувам

Живота си таковам, принципите си не давам

!!!!!!

Ти си знаеш... но запомни, че си се отказал доброволно!

!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Ти си знаеш... но запомни, че си се отказал доброволно!

!!!

А кога ще свалиш това червило

Или предпочиташ да ме придружиш до работилницата, за да свалим тоя лак с шмиргела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bornofash написа:

Живота си таковам

Тва чаках :licklips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Pig написа:

Тва чаках :licklips:

Тоя пък чака в засада

Имай малко чест поне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bornofash написа:

Тоя пък чака в засада

Имай малко чест поне

Съсловието на пернатите атеисти трябва да бъде изядено :licklips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...