Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Васкo написа:

Друго нещо да се оплачеш на чича си? 

Ми...Снощи ставах да пишкам два пъти. Простатата алармира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Ми...Снощи ставах да пишкам два пъти. Простатата алармира.

Уно,помага ша знайш!
И аз съм така-аларми,къде фалшиви къде не...пффф лоша възраст бре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Васкo написа:

Уно,помага ша знайш!
И аз съм така-аларми,къде фалшиви къде не...пффф лоша възраст бре

Бе напрао сиебаломамата чуек. Одъртехме и станАхме за резил.

Ти пак ли ша будуваш цяла нощ? Ако е така ти пожелавам да си намериш съратници, щото мен наистина много ме мързи и ша са опвам да гледам кино.

пп.Кат одъртем още малко ша ги връзваме на възел и нема ни треба ни уно, ни дуо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Трябваше да сме ги убили вече тия беее. Ся кво, пак ли да треперим накрая...

Ударихме ги!!! Какво недоволстваш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

Бе напрао сиебаломамата чуек. Одъртехме и станАхме за резил.

Ти пак ли ша будуваш цяла нощ? Ако е така ти пожелавам да си намериш съратници, щото мен наистина много ме мързи и ша са опвам да гледам кино.

пп.Кат одъртем още малко ша ги връзваме на възел и нема ни треба ни уно, ни дуо :D

Едва ли ще оцелея цяла нощ...ма не се знае :)

Първи да се пофалиш кога го вържеш,ей! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пекох пиперки аз, проснах пране, попочистих, купих дюли и орехи, четох пет рецепти и утре с цялото си вдъхновение ще мейкна сладкишче. 

Наздраве към края на втората чаша с прекрасното ми Kabile! Но нещо ... не ми върви, не ми се порка :(

лека нощ

и Гарванът е Мая БежанскА ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

Пекох пиперки аз, проснах пране, попочистих, купих дюли и орехи, четох пет рецепти и утре с цялото си вдъхновение ще мейкна сладкишче. 

Наздраве към края на втората чаша с прекрасното ми Kabile! Но нещо ... не ми върви, не ми се порка :(

лека нощ

и Гарванът е Мая БежанскА ;)

Tъкмо ти ми трябваше да те "подлютя",ама щом не си ок...друг път Ефициент ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Джугашвили написа:

Ударихме ги!!! Какво недоволстваш!!!

Със треперене. Жоржиньо много се надявах да изяде боя, ама му се размина... ше ми прай финтчета кажи речи във вратарското поле. Малоумник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Утре отивай да четеш книжки някъде сред природата и остави всичко да мухлясва или да изгние от само себе си!!!  Правенето на сладкиши не ти е силата!!! Остави душманите и завистливите люде да те псуват на воля и им обясни, че докато те робуват на една проста дюля, ти събираш слънчева енергия и има много голям шанс един ден да се превърнеш в Бога-слънце, докато те нямат никакъв шанс да се превърнат в Бога-дюля, по-вероятно е да се превърнат в Бога-тиква!!! Считам че с малко приказки, ще кажеш много и ще те разберат!!!

преди 5 минути, Belhor написа:

Със треперене. Жоржиньо много се надявах да изяде боя, ама му се размина... ше ми прай финтчета кажи речи във вратарското поле. Малоумник!

Абе честно казано, предните няколко сезона, за цял сезон правехме толкова положения, колкото за един мач този сезон!!! Отзад сме кахърни, няма какво да го коментираме, ама момчетта тичат, раздават се, вкарват, че и печелят мачове, което е изненада за мен,честно казано!!! Аз очаквах да бъдем боксова круша до към Нова година, ако Лампард оцелее, но пък те взеха да мачкат много по-рано, че имаме и добро класиране!!! Ей това искам да гледам аз!!! Ей това е стария Челси от времето на 90-те години!!! При това с момчета от школата, а не с купени ментета-звезди!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Джугашвили написа:

Абе честно казано, предните няколко сезона, за цял сезон правехме толкова положения, колкото за един мач този сезон!!! Отзад сме кахърни, няма какво да го коментираме, ама момчетта тичат, раздават се, вкарват, че и печелят мачове, което е изненада за мен,честно казано!!! Аз очаквах да бъдем боксова круша до към Нова година, ако Лампард оцелее, но пък те взеха да мачкат много по-рано, че имаме и добро класиране!!! Ей това искам да гледам аз!!! Ей това е стария Челси от времето на 90-те години!!! При това с момчета от школата, а не с купени ментета-звезди!!!

Това е така, но апетита идва с яденето. Като ги виждам че могат, защо да не искам повече? Жоржиньо адски ме дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, skalata_73 написа:

Ям си кифтета и си пия джибрито от бъчвата ф мазата.

Друсни и идин гюбек да ти е пълна вечерта  :linedance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Джугашвили написа:

Утре отивай да четеш книжки някъде сред природата и остави всичко да мухлясва или да изгние от само себе си!!!  Правенето на сладкиши не ти е силата!!! Остави душманите и завистливите люде да те псуват на воля и им обясни, че докато те робуват на една проста дюля, ти събираш слънчева енергия и има много голям шанс един ден да се превърнеш в Бога-слънце, докато те нямат никакъв шанс да се превърнат в Бога-дюля, по-вероятно е да се превърнат в Бога-тиква!!! Считам че с малко приказки, ще кажеш много и ще те разберат!!!

Що така с лошото бе Висарионович,какво ти е направила?
Челси няма кво да ги коментирам мисля... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Belhor написа:

Това е така, но апетита идва с яденето. Като ги виждам че могат, защо да не искам повече? Жоржиньо адски ме дразни.

Липсва опит!!! Без това няма как да стане работата!!! И на мен ми се иска, ама нЕма как да стане!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Джугашвили написа:

Липсва опит!!! Без това няма как да стане работата!!! И на мен ми се иска, ама нЕма как да стане!!! 

Липсва. Може би и това беше причината за подценяването което допуснаха и което можеше да им струва доста. Все пак играхме с най- слабия отбор в лигата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другарю вожд, повечко фурми и авокадо хапвайте, може и хапченца с пасифлора, да сте по-достолепен и спокоен, и да си гледате в собствената копанка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Васкo написа:

Що така с лошото бе Висарионович,какво ти е направила?
Челси няма кво да ги коментирам мисля... :D

Нищо не ми е направила!!! Е там е проблема, че нищо не прави!!! Да не мъчи нормалните люде!!! А най-големия проблем е, че все прави нещата на обратно!!! Васе, гледаш едно хубаво слънчево време, человек може да прави каквото си пожелае, а нейния пост е "Отивам да чета книга, да съм далече от всички, да не правя нищо и никой да не ме закача"!!! Или нещо от тоя род беше!!!Г оляма интелектуалка, голямо нещо, братче!!! Направо като ги гледаш такива интелектуалци, да се чуди човек, що всичко живо в БГ слуша чалга!!! Сега времето почна да се разваля, тя тръгнала дюли да купува, моля ти се!!! Кажи ми като един нормален человек, кой пие сладко от дюли!!!

преди 3 минути, Maleficient написа:

Другарю вожд, повечко фурми и авокадо хапвайте, може и хапченца с пасифлора, да сте по-достолепен и спокоен, и да си гледате в собствената копанка

Другарке, след всички неща които сте закупили, бихте ли ми казали рецептата, по която ще ги направите!!! Не се заяждам, просто любопитство!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я и ЗИЛ-а се разписал, здрасти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Нищо не ми е направила!!! Е там е проблема, че нищо не прави!!! Да не мъчи нормалните люде!!! А най-големия проблем е, че все прави нещата на обратно!!!

Ааа Мустак,коткаш си я ти... :D (дърпаш за плитките на стари години)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗИЛ-а е Джуганшвили  бре

преди 28 минути, Belhor написа:

Един е Зил и негов е прякора Джуган...

Точно

преди 12 минути, Васкo написа:

Ааа Мустак,коткаш си я ти... :D (дърпаш за плитките на стари години)

Здрасти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нагазваш в ябълковата градина?

Мхм
И от 6 часа насам не мога да стигна до решение какво да направя с файловете си от стария лаптоп !
Тия от ябълковата градина са направили всичко по различен начин и очевидно няма как да си запазя всичко по папки както съм свикнал . Финдър не прави нещата като експолър . Всичко е по различен начин !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Здрасти

Привет избушена котка,как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...