Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Град Перник 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

Град Перник 

Позната история от преди 5-6 години. На 5 ти етаж живееше един такъв, наркоман ли беше, луд ли беше, дето нощно време ходеше по апартаментите ,звъни и реве, че ще ни изколи! Колко пъти идва полиция, нищо не можели да направят че имал жълта книжка! Тия от общината също. Мъжете от входа...вместо да се съберат и да му хвърлят един бой...гола вода! Само като са на чашка , да слушаш изказвания! 2 години ни тормози...Нощто време съм седяла до външната врата и съм се ослушвала като луда. Имах един огромен нож ...такъв...абе не знам как се казва, не е кухненски, брат ми ми го даде. Бях решила че ако тръгне да влиза, го ръгам и хич не ми пука! Синът ми беше на 9 години.... Накрая съседката от горе...не знам как и от къде повика някакви, бяха трима, ама мъже де! Уловиха го и го отведоха някъде...Повече не се появи, апартамента май го купи едно семейство...и така. Полицията и тия от общината пръста си не мръднаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само расисти в тая държава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Трябва да измия чиниите

Джуглашвили, позволяваш ли ми

измий и моите нищо ,че са еднократна употреба :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

добро да е
начи снощи, отварям лаптопа за да го почистя
свалям вентилатора за да имам достъп до кечето от боклуци
и скъсах жиците...кьорава работа
слагам зъркелите...пет диоптъра, ама пак не вида
та запоих ги ас на "тука има, тука нема" и уно кът влък почна да вие...ау, ау...
не ми се оди на мастор, щот шъ ми земе пейсе кинта за еното нищо
той лаптопа не чини толкус...баси
да знайш, много е лошо да си насъбрал опит през годините и да не можеш да се възползваш, штот си кьораф
:crying10:

Много добре те разбирам и аз съм същия недикел, жиците на вентилатора от коя страна ги скъса, от към буксата ли или от към перката? Какъв е модела на вентилатора 20лв са не е няква голяма сума. За виенето иска смазка, внимателно отваряш и смазваш перката, няма лагери на втулка е и затова вие . 

преди 1 час, barbuncela написа:

Позната история от преди 5-6 години. На 5 ти етаж живееше един такъв, наркоман ли беше, луд ли беше, дето нощно време ходеше по апартаментите ,звъни и реве, че ще ни изколи! Колко пъти идва полиция, нищо не можели да направят че имал жълта книжка! Тия от общината също. Мъжете от входа...вместо да се съберат и да му хвърлят един бой...гола вода! Само като са на чашка , да слушаш изказвания! 2 години ни тормози...Нощто време съм седяла до външната врата и съм се ослушвала като луда. Имах един огромен нож ...такъв...абе не знам как се казва, не е кухненски, брат ми ми го даде. Бях решила че ако тръгне да влиза, го ръгам и хич не ми пука! Синът ми беше на 9 години.... Накрая съседката от горе...не знам как и от къде повика някакви, бяха трима, ама мъже де! Уловиха го и го отведоха някъде...Повече не се появи, апартамента май го купи едно семейство...и така. Полицията и тия от общината пръста си не мръднаха.

Държавата освен, че не и се занимава с такива в лицето на службите ги е и страх, защото тук всичко е сбъркано. Ако го задържат ще се появат няколко НПО дето ще ореват че са му погазени човешките права, затова всеки се прави на невидял, неразбрал и нечул и всеки се спасява по еденично. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, bornofash написа:

Трябва да измия чиниите

А себе си кога E085

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 минути, AAUUXX написа:

от към буксата

и е много мънънка въшка...разтопи се и стана чудо невиждано
требе да си намеря некои зъркели де могат да виждат
през деня, не го чувам да вие, щото живея до кръгово кръстовище и е шумно
ама вечер е дразнещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Kim. написа:

измий и моите нищо ,че са еднократна употреба :hush:

Обичам да си сгъвам и подреждам и мръсните дрехи, но още не съм се вманиачил толкова, че да привеждам в приличен вид неща, които са за изхвърляне. :giggle1:

преди 19 минути, Pig написа:

А себе си кога E085

Не мога да грухтя, не знам как да ти го обесна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash написа:

Не мога да грухтя, не знам как да ти го обесна

Знам,  можеш само да цвърчиш :s104

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

Знам,  можеш само да цвърчиш :s104

Като знаеш, си прибери пръчката, да не ти влезе там, където и калта ти не влиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, дръндю написа:

и е много мънънка въшка...разтопи се и стана чудо невиждано
требе да си намеря некои зъркели де могат да виждат
през деня, не го чувам да вие, щото живея до кръгово кръстовище и е шумно
ама вечер е дразнещо

Има начин да се запои, ама най си е добре нов вентилатор. Виж ги в laptopremont и adminbg какви пари са. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivo23 написа:

Добре дошъл в ГДР. 

преди 2 часа, barbuncela написа:

Ужас. Лошото, е че не само държавата, но и жителите на държавата са такива. Заспали, тромави и неефективни.

На мен полицай ми каза да съм извикал и платил някой лев на индийци и да ги пратя в индийската махала, защото полицията не влизала в резервата им.

Те и без това не се занимават с дребни кражби до 1000 лв. Всеки може да си краде до 1000 лв. Няма проблем.

Била защитена от държавата и от МЕШАРЕТО ИМ. Както и от над 200 НПО и партии, които взимат пари, за да правят повече индийски резервати и с цел да информират и да научат как да се държат в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, bornofash написа:

Като знаеш, си прибери пръчката, да не ти влезе там, където и калта ти не влиза

Не буйствай че имам и други уреди за тебE085 

пп.А някои сладури се къпят :shower2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавайте, къде седяте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, acnekt написа:

Те и без това не се занимават с дребни кражби до 1000 лв. Всеки може да си краде до 1000 лв. Няма проблем.

Кражба рамките на минималната заплата за годината се счита за маловажна и затова не си дава никой зор. Не е до 1000лв, след 5-6 години може би. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, AAUUXX написа:

Кражба рамките на минималната заплата за годината се счита за маловажна и затова не си дава никой зор. Не е до 1000лв, след 5-6 години може би. 

На мен ми откраднаха 1000 лв, когато бях в България. Индийецът напусна територията и сега е в Белгия. Знам даже Фейсбук му. Знам как се казва, къде живее, каква кола кара, жена му, роднините му. Живот си живей. Въпреки жалбите, адвокат който наех, всекидневните протоколи в МВР. Нищо. Няма даже дело срещу него нищо. Аз излязох виновен. И най-големият глупак. 

Както и да е пари се изкарват. Здраве да е. Следващия път, ако отида или ми се наложи в България. Защото не горя от желание. Ще бъда по скъсани цървули и анцунг. Една раница с хляб и сирене.  Поне да не ме яд, толкова. За сиренето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, AAUUXX написа:

Има начин да се запои, ама най си е добре нов вентилатор. Виж ги в laptopremont и adminbg какви пари са. 

ногу кебапчета искат ве
за една батерия и един вентилатор
ами ас за тея пари ша си зема цял лаптоп...ъ-ъ-ъ...тъй де, с малка добавка 
https://shop.adminbg.net/index.php?route=product/search&description=true&search=dell e 5410

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

ногу кебапчета искат ве
https://shop.adminbg.net/index.php?route=product/search&description=true&search=dell e 5410

Избери си една от 300 индийски НПО  в България и ще ти дадат пари.  Примерно 

https://www.romaeducationfund.org/ромски-образователен-фонд-роф/

Или помоли в махалата 1000 твои роднини за 1 стотинка. И готово ще имаш вентилатор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bornofash написа:

Трябва да измия чиниите

Джуглашвили, позволяваш ли ми

Мий смело!!!

Добър ден!!! Победихме ли!!!

преди 2 часа, ivo23 написа:

Супер!!! В коя държава на са расисти???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, дръндю написа:

ногу кебапчета искат ве

Разглоби го и го смажи вентилатора, ама не става с олио и маргарин нали знаеш. И да купиш друг втора ръка да не мислиш че ще му е здрава батерията. Смазваш с технически вазелин или машинно масло, нема начин да не си си украднал от Кремиковци масло :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да коментирам...:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минимум 1000г е даже един век, силикон лесно се слага ама с акъла е малко по сложна работата :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 часа, darkterminal написа:

Солнце встало выше ели, время срaть, а мы не ели!

164284e05df7adcc32d2cb216cf79089.jpg

:lol6:ох, че готино 

преди 2 часа, Trichocephalus написа:

Скорпионсканму работа !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Може би някое цитатче трябваше да има над това, за да разберем дали женски или мъжки Скорпи визираш, но карай...

Значиии, Малефчето мейкна най-съвършения дюлев сладкиш :sunglasses:

Ако и другите неща ей така само от мен зависеха, щях да съм минимум кметица и София да е най-якият град в Галактиката...

и не казвайте на другаря Вожд! За него съм чела Разораната целина ;) мерси

IMG_20191103_145903.jpg

IMG_20191103_145941.jpg

IMG_20191103_145921.jpg

Редактирано от Maleficient
Добавяне на снимки (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...