Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Другарке, ако човек се вгледа внимателно в снимките, ще остане с неприятното впечатление, че ябълките ги ядете с клоните и листата!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко що е от природата е полезно и богоугодно, другарю.

Силверио ❤️ ще го оцени по достойнство, Вие може само да преглъщате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Trichocephalus написа:

Скорпионсканму работа !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Тиху там овните! 

преди 28 минути, Maleficient написа:

:lol6:ох, че готино 

Може би някое цитатче трябваше да има над това, за да разберем дали женски или мъжки Скорпи визираш, но карай...

Значиии, Малефчето мейкна най-съвършения дюлев сладкиш :sunglasses:

Ако и другите неща ей така само от мен зависеха, щях да съм минимум кметица и София да е най-якият град в Галактиката...

и не казвайте на другаря Вожд! За него съм чела Разораната целина ;) мерси

IMG_20191103_145903.jpg

IMG_20191103_145941.jpg

IMG_20191103_145921.jpg

Много добре изглежда

Ама многу! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Много добре изглежда

Ама многу! 

Мен ако питаш, доста е пестено от материала!!! Цялото е напукано, завалийчето!!! Душа бере!!! Това се получава при недостиг на някои компоненти в консистенцията!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиху там овните! 

Много добре изглежда

Ама многу! 

Мерси :* наистина се постарах и си поиграх, но в плънката сложих нарязани на ситно дюлите задушени и запечени в краве масълце, кафява захар и канела. Омекнаха и станаха почти като сладко, а аромата след това на печени дюли е ...уникален! Такъв ароматизатор трябва да измислят :)

сега ми остана да се боядисам :( а толкова по ми е лесно да си сипя от останалото винце вчера...

какво пък, я Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Скорпионсканму работа !

Ко? Аха, 'ма кротку, че прайм боц изневиделица....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Не искам да коментирам...:wub:

Link to embedded content

Коментиращите повече ми напомнят на овце с тяхната липса на оригинална мисъл

Хиляда и кусур коментара и всички повтарят едно и също

Тъжна картинка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bornofash написа:

Коментиращите повече ми напомнят на овце с тяхната липса на оригинална мисъл

Хиляда и кусур коментара и всички повтарят едно и също

Тъжна картинка

И ти изчете хиляда и кусур коментара? Машалла!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може би не е мястото тук, но понеже имаме честта в тази тема да пописват повечко модератори, да попитам, кой модерира "Поезия и лично творчество"?

Не че нещо, но има какво да се иска

Иначе, се боядисах, сипах си винце, може да си нарежа малко кашкавалче и да почета най-накрая, докато дойде време за "талантите"

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз да се разпиша от нас ( най сетне ) та сипвам си и наздраве :cheers: днес си го заработих 

А ако се мерни Скалистият да ми купува нова маска ,че ще го издам на профсъюза ...да си знае :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай Мая!!! Смачкай Фрънда... :)

Поработих..Време е :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Поработих..Време е :cheers:

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Мен ако питаш, доста е пестено от материала!!! Цялото е напукано, завалийчето!!! Душа бере!!! Това се получава при недостиг на някои компоненти в консистенцията!!!!

Еееййй, ма, голямо си мрънкало, значи! Я, да ти го сложат в чинийката ше ядеш и ше питаш за още! 😄

преди 5 минути, Kim. написа:

и аз да се разпиша от нас ( най сетне ) та сипвам си и наздраве :cheers: днес си го заработих 

А ако се мерни Скалистият да ми купува нова маска ,че ще го издам на профсъюза ...да си знае :giggle1:

Обърна ми се гьона. Но имам две стаи приведени в приличен външен вид, с измити прозорци и изпрани пердета. Цветята от терасите са прибрани тоже. Амарилисите са приспани до на пролет. Глупавия ми Бугенвил сега решил да цъфти молависе! То, листата му окапали за зимата - съде ени огнено червени цветове напускал! 

преди 1 час, Maleficient написа:

Мерси :* наистина се постарах и си поиграх, но в плънката сложих нарязани на ситно дюлите задушени и запечени в краве масълце, кафява захар и канела. Омекнаха и станаха почти като сладко, а аромата след това на печени дюли е ...уникален! Такъв ароматизатор трябва да измислят :)

сега ми остана да се боядисам :( а толкова по ми е лесно да си сипя от останалото винце вчера...

какво пък, я Наздраве!

Знам за какво говориш. Правих дюлево сладко и направо се бях опила от аромата. 

Аз на щрудел съм се наточила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:ох, че готино 

IMG_20191103_145921.jpg

:( не се признава 

едно парче за мен няма ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значиии, Малефчето мейкна най-съвършения дюлев сладкиш 

и аз искам... :D да не ми стане нещо... или ще ми стане нещо...абе как беше...

Искам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Еееййй, ма, голямо си мрънкало, значи! Я, да ти го сложат в чинийката ше ядеш и ше питаш за още! 😄

Ем ще ям, от няма и к'во!!! Пък и да не обидя домакина, труд е влагал все пак!!! Даже ще започна от клонките и листата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Обърна ми се гьона. Но имам две стаи приведени в приличен външен вид, с измити прозорци и изпрани пердета. Цветята от терасите са прибрани тоже. Амарилисите са приспани до на пролет. Глупавия ми Бугенвил сега решил да цъфти молависе! То, листата му окапали за зимата - съде ени огнено червени цветове напускал! 

И ти си поработила доста ..

значи да изпрося едно парче и за теб от горепоказаният сладкиш .. аз по циганка си падам май 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Kim. написа:

:( не се признава 

едно парче за мен няма ли ?

Точно навреме добре че попита! Де юре има, защото още не се е появил малкия ми змей, който е по-лаком и от кучето ми! И аз заради него се старая. Де факто, утре мога ти сложа в една кутийка и да ти пратя по Еконт, но не съм сигурна, че ще приемат храна за изпращане.

За това ти предлагам, след като целия форум разбра вероятно, че съм родом от Ямбол- а ти разбрах, че си там някъде по морето- по празниците като се запътя, да направя на мама и тате, а на теб да отскоча, да ти донеса ;)

преди 7 минути, Богатир написа:

и аз искам... :D да не ми стане нещо... или ще ми стане нещо...абе как беше...

Искам...

Ти, ще почакаш малко повечко, до лятото...живи, здрави, до тогава :)

Само за Другаря Вожд, с изричен манифест и заповядано ми от Партията, ще правя! С продукти от Ткзесета и Апеката, другите са ментета...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Джугашвили написа:

Ем ще ям, от няма и к'во!!! Пък и да не обидя домакина, труд е влагал все пак!!! Даже ще започна от клонките и листата!!!

Ан тъй. Ша мълчиш и ша ядеш. Защото още старите хора са казали Когда я ем я глух и нем

преди 8 минути, Kim. написа:

И ти си поработила доста ..

значи да изпрося едно парче и за теб от горепоказаният сладкиш .. аз по циганка си падам май 

Къщата ми придобива нормален вид. Емчето е доволно.  

преди 4 минути, Maleficient написа:

Точно навреме добре че попита! Де юре има, защото още не се е появил малкия ми змей, който е по-лаком и от кучето ми! И аз заради него се старая. Де факто, утре мога ти сложа в една кутийка и да ти пратя по Еконт, но не съм сигурна, че ще приемат храна за изпращане.

За това ти предлагам, след като целия форум разбра вероятно, че съм родом от Ямбол- а ти разбрах, че си там някъде по морето- по празниците като се запътя, да направя на мама и тате, а на теб да отскоча, да ти донеса ;)

Чи завърти прес Русе, кво🙄

Пък и еконта са наши хора, няма атта върнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък и еканта са наши хора, няма атта върнат

ако трябва ще ги подкупим нал тъй 

не,не .. те ще помиришат и ще го излапат ,а на нас празна кутийка ..на еконт и други такива вяра да нямаме 

лично  ако трябва ще изръчкам всичко от куфнята и я настанявам да ми прави сладкиш ..блях измислиф го 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

Знам за какво говориш. Правих дюлево сладко и направо се бях опила от аромата. 

Аз на щрудел съм се наточила

Машина си ти! Щом и прозорци си мила, браво!

Щрудел си го мислех, че може би е с една идея по-лесно, но ползвах инерцията на сладкиши правенето :) но определено вкусът и пълнеж с дюли е в пъти по-вкусно от тиква и ябълки :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Ти, ще почакаш малко повечко, до лятото...

Ехее, къде е лятото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Ан тъй. Ша мълчиш и ша ядеш. Защото още старите хора са казали Когда я ем я глух и нем

Къщата ми придобива нормален вид. Емчето е доволно.  

Пък и еконта са наши хора, няма атта върнат

Ми колко му е! То къде Руситу там и Балчик! Начи, почвам да обмислям "турне" към средата на декември, да не е баш по празниците... Дано и времето не е люта зима...

Оставям ви за малко и не спирайте да отпивате от ...каквото сте си сипали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...