Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 8 часа, bornofash написа:

Кой мислиш изпраща водата

To ... :) Не е To  ... :) .... Изпраща я дядо Бог, а иначе си праф , ... правителството и тайните служби не ти позволяват да си напълниш ваната с топла вода ... :) Ако ли пък си я напълниш ... хм ...  правителството ти праща ... явните служби и ти я изпразват, т.е. дърпат тапата ... :) С една дума: Разбрах тъ! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, AAUUXX написа:

...

Държавата освен, че не и се занимава с такива в лицето на службите ги е и страх, защото тук всичко е сбъркано. Ако го задържат ще се появат няколко НПО дето ще ореват че са му погазени човешките права, затова всеки се прави на невидял, неразбрал и нечул и всеки се спасява по еденично. 

Не знам... Само аз ли останах гръмнат от тази история... Как така, ще се появят едни хора и други хора ще изчезват? Има нещо силно нередно в това!

преди 47 минути, Maleficient написа:

Може би не е мястото тук, но понеже имаме честта в тази тема да пописват повечко модератори, да попитам, кой модерира "Поезия и лично творчество"?

Не че нещо, но има какво да се иска

...

Докладвай смело...

преди 28 минути, emmi написа:

...

Обърна ми се гьона. Но имам две стаи приведени в приличен външен вид, с измити прозорци и изпрани пердета. Цветята от терасите са прибрани тоже.

...

Ей! Ма не се спря значи! Зими се поспри малко, че свят ми са зави ут теби!

преди 28 минути, emmi написа:

...

... Глупавия ми Бугенвил сега решил да цъфти молависе! То, листата му окапали за зимата - съде ени огнено червени цветове напускал! 

...

Така правят мръсниците! А, ако се загледаш, ше видиш, че това, пурпурното не са цветовете му, а са само листа, а между тях се мъдрят едни мънцърки бели цветчета...

преди 3 минути, Kim. написа:

Дарко едно черпене и за теб 

...

Мерси Ким Чи! Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п. :beer:, а иначе за всички: Наздра .... Ве! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

63a747c2910aa9ba82e0915acb58d06a.jpg

Наздраве !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, darkterminal написа:

Не знам... Само аз ли останах гръмнат от тази история... Как така, ще се появят едни хора и други хора ще изчезват? Има нещо силно нередно в това!

В страната на абсурдите е нормално всичко, тук всеки си прави каквото иска, нормални или не. Не знам какво се е случило, но саморазправата не е нещо необичайно тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Kim. написа:

лично  ако трябва ще изръчкам всичко от куфнята и я настанявам да ми прави сладкиш ..блях измислиф го 

Мисля, че това е твоята игра😄

преди 29 минути, Maleficient написа:

Машина си ти! Щом и прозорци си мила, браво!

Щрудел си го мислех, че може би е с една идея по-лесно, но ползвах инерцията на сладкиши правенето :) но определено вкусът и пълнеж с дюли е в пъти по-вкусно от тиква и ябълки :rolleyes:

То с пвецето лесно се мият. Ено време с двукатната дограма беше ужас

преди 24 минути, Maleficient написа:

Ми колко му е! То къде Руситу там и Балчик! Начи, почвам да обмислям "турне" към средата на декември, да не е баш по празниците... Дано и времето не е люта зима...

Оставям ви за малко и не спирайте да отпивате от ...каквото сте си сипали

Прай графика

преди 7 минути, darkterminal написа:

Ей! Ма не се спря значи! Зими се поспри малко, че свят ми са зави ут теби!

Така правят мръсниците! А, ако се загледаш, ше видиш, че това, пурпурното не са цветовете му, а са само листа, а между тях се мъдрят едни мънцърки бели цветчета...

Ми, всичко трябва да е чисто и подредено. То в тъс резиденция не е живяно половин година. Филм на ужасите. 

Бугенвила е хахав. Това съм го установила. Дори леко клони съм аутизт. 

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Наздраве !

За здраве да ти е! Днес като разчиствах си намерих подаръка ти. Пак се смях докато разглеждах как прилежно си надписал всечкия инвентар🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Trichocephalus написа:

Наздраве !

туй само ли пийваш или е притурка към нещо друго 

всеки има право на вкус ама ако чашата ти е ледена е по - добре ;)

наздраве Док :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ДиоиД написа:

To ... :) Не е To  ... :) .... Изпраща я дядо Бог, а иначе си праф , ... правителството и тайните служби не ти позволяват да си напълниш ваната с топла вода ... :) Ако ли пък си я напълниш ... хм ...  правителството ти праща ... явните служби и ти я изпразват, т.е. дърпат тапата ... :) С една дума: Разбрах тъ! ;) 

Ми нямах точно това предвид, ама хубаво ме затапи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе да питам нещо тези дето пият вино 

Image result for inovino malbek syrah petit verdot

това става ли за пиене или ще го готвя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kim. написа:

туй само ли пийваш или е притурка към нещо друго 

всеки има право на вкус ама ако чашата ти е ледена е по - добре ;)

наздраве Док :cheers:

От този еликсир, Джугашвили няма добри спомени, а са и твърде бегли!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джугашвили написа:

От този еликсир, Джугашвили няма добри спомени, а са и твърде бегли!!!

мешил си го значи :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Kim. написа:

бе да питам нещо тези дето пият вино 

Image result for inovino malbek syrah petit verdot

Става. Прилично трапезно вино. За готвене по-добре да е бяло или розе в краен случай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Става. Прилично трапезно вино. За готвене по-добре да е бяло или розе в краен случай

Доверявам ти се ,че ще имам едни гости дето пият вино тези дни 

иначе на кебап свински щеше да отиде 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kim. написа:

мешил си го значи :giggle1:

Да!!! Много го обичам, но той не отговаря подобаващо на чувствата ми към него!!! Рецептата ми е следната!!! Една измръзнала бира с три шота добре охладен Йегер!!! След втората бира не е желателно да се продължава с експеримента!!!

преди 8 минути, Kim. написа:

За пиене те съветвам да опиташ грузинските вина!!! Не са скъпи и имат доста качествени вина!!! Говорим за цена/качество!!! На мен лично много ми допадат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея па Лестър, няма ли да почнат да падат вече!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Belhor написа:

Ако почне някой да ги спъва ще започнат да падат :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Belhor написа:

Време им е вече!!! Ама играят си де!!! Днес ги гледах, удариха си ги съвсем резонно!!! За мен А.Вила са приятна изненада, даже очаквах вчера да ударят докерчетата, ама не би!!! На ония пак им върза накрая!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, bornofash написа:

Ми нямах точно това предвид, ама хубаво ме затапи :)

Ми .... :) .... пълни ваната с топла вода и се изкъпи ... :) 

:beer:

п.п. В петък ми докара един лаптоп. Бил за преинсталация. (Момчето е млад геймър...).  Погледнах, направих необходимата хигиена (софтуерна) ... и му позволих да си направи няколко ъпдейта 'животното". Трябваше още да се ъпдейтва и т.н., но стана време за бира. Разбрахме се, че ако нещо бави в петък, то в събота да ми го донесе. Хем да му покажа някоя и друга хитрост ... ;) Не дойде. На това му викам пряко помагане. ;) Тук мога само виртуално, но не говоря добре компютърен език ... ;) Т.е. с "животните", пръцдом ... ПСитътъ се разбирам, но не и с хората ... та сори за тапата ... :) Възползвай се все пак от нея ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй тъй сте на вълна пиене. Да попитам магарешко мляко, същият вкус ли е или и него го развалиха.

https://www.ebag.bg/vino-roze-magareshko-mliako-trgovishche-3-l/572758

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо ми залепват клепките ..та може и да ви кажа лека от мен 

ако брата се появи и на него наздраве и едно музикално 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Тъй тъй сте на вълна пиене. Да попитам магарешко мляко, същият вкус ли е или и него го развалиха.

Никога не е било сред добрите и квалитетни вина!!! А и не е сухо!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AAUUXX написа:

саморазправата не е нещо необичайно тук. 

Прощавайте ... не знам за какво идва реч, но да кажа върху това: Не е проблем саморазправата, а самоволното поведение. Грубо казано - няма къде да си потърсиш правата. Ако си партийно обвързан, то обръщаш се към партията и прочие, но ако си безпартиен - "духаш супата". Живеем в правова държава в която само и единствено се обръща внимание на политически апетитни неща. Е, не става така другари партийци! Някъде трябва да си над партията, но уви ... това ни е наследството, т.е. ако не си от нашата партия, значи си ни враг.

преди 13 минути, acnekt написа:

същият вкус

Ако говориш за купешко, то, едва ли .... всичко е Чина .. или как казва средиземноморе - Корейско ... :) 

п.п. Пия си бира - водата поне е българска ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Джугашвили написа:

Време им е вече!!! Ама играят си де!!! Днес ги гледах, удариха си ги съвсем резонно!!! За мен А.Вила са приятна изненада, даже очаквах вчера да ударят докерчетата, ама не би!!! На ония пак им върза накрая!!!

Няма такава вързалка като докерската! Даже на съра в Ман Ю не му връзваше толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз нямам талант като на Катето Евро за сладкиш ама имам талант ТВ - то да ме гледа ..

лека вечер на всички ще гледам талантите до някое време 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...