Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 8 часа, emmi написа:

Бил си даскал цял живот и изведнъж - бам! Кмет. Некакси..... Как поемаш такава отговорност?

За да е юрист даден човек - някой му е преподавал. ;) Поел е отговорността да го образова. ;)  

Два са факторите, за да се изградиш като личност - родители и преподаватели. Учителя може да носи отговорност, докато юриста ще спори дали му е отговорност ... ;) 

Няма да споря с теб, защото не ги познавам, но ще се допитам до моя комшия горе в Балкана и твой съгражданин за въпросните личности. Добре е запознат със законите. ;) 

п.п. Да си учител е призвание, а не професия. Мое мнение ... ;) 

ДУ Ку :) 

Свързано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Най-накрая се ядоса, смени ножчето на бръснача, сапуниса ми кратуната и ме лъсна до кожа...  

Я си признай в следващия месец колко традиции /задвратници се именува в сегашно време/ изпапка вратлето...
Малиииииииииии!
Нимой си представя даже "Видиш ли такъв врат, набий го да не те е яд" колко често си го чувал 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Джугашвили написа:

Другарке, ако човек се вгледа внимателно в снимките, ще остане с неприятното впечатление, че ябълките ги ядете с клоните и листата!!! 

Джуганчо,

за пореден път правиш лошо впечатление.:beat:Къде си раснал ти... в Сибир ?? Нямаш никакъв усет за аранжирането  и поднасянето на ястията.Една ласкава дума не каза на другарката . Колко хора са успявали заради всепопеждаващия провинциален синдром да превземат Града? Може  Париж, Ню-Йорк  и Токио да се явяват насън, но и София е нещо все пак имайки предвид, че родното място трудно се открива на картата. Затова казват, че столицата се е напълнила със селяни. Къде иначе ще видиш на една маса натюрморт комбиниран  от всичко, което има в хладилника, мазето  и шкафовете от талашит от времето на миналия век, или  пратено от "наште", които обитават пет спирки с междуградския транспорт след Града.

За оръфаните  или оглозгани краища на масата , мръсното парцалче , което трябва да изпълнява ролята на покривка или салфетка,   и още по -мръсния под, довършват лебедовата песен започната от  тензухеното парцалче, което служи за пижамка и шапчицата от булана. Стига спихва , понеже провинциалиста може да умре от критика буквално или душевно. Вземи се в ръце и стига си развявал материалното си благополучие и игри на борсата- дай някой лев да попълниш пукнатините в обзавеждането и гардероба.Купи някой картоф, боб  или лук или каквото има там на пазара и допълни картината.. След като имаш финасовата възможност, прояви малко стил и класа и в общуването. Какви мъже със стил имаше на времето в тоя форум. .ама може би тогава имаше и жени..

поздрави от мен , Годзила :shy11:

пп влезох да видя как върви Хелоуин-а и видях в резюме, че и  този път никой не си е сменил превозното средство с каляска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Я си признай в следващия месец колко традиции /задвратници се именува в сегашно време/ изпапка вратлето...
Малиииииииииии!
Нимой си представя даже "Видиш ли такъв врат, набий го да не те е яд" колко често си го чувал 😂

До края първи курс бех сред най-ниските момчета в класа... По физическо се строявах трети откъм дребосъците и първи откъм дебелаците... Бех беладжия, ама се броях към читанките... Нема атти казвам колко традициони и шутове ядях... Шото бях и заядлив... Ваканцията след първи курс се озовах на село... Там баба се оплака, че няма вода и татко ми връчи една кирка, една лопата и една кофа с въже и почнахме да копаем кладенец. В началото аз, пък като стана по-дълбоко от 2 метра, татко взе да копае, а аз теглех кофите и ги изсипвах... И псувах... Шоту брат ми и съседчетата ходеха да се къпят по Искъра, а аз вадех кофи... Бляк... Изкопахме го де... 8 метра... Там ударихме на бигор и заковахме една 4 цолова надупчена тръба на 3 метра в бигора и попаднахме на водния слой! След това тъс търба, 4 цоловта я изкарахме догоре и в нея пущихме тръбата от помпата... Та цялото това ти го разказвам, за да стигна до момента, че 6 от 8те метра ги закопахме наново... Закопахме, ше рече, аз, Дарко и лопатата... После ляхме шахта... Баластра и пясък с количката от искъра, а той на 3 километра от двора...Цемент, пак с количката от магазина... Аз бъркам и наливам, а татко мота арматурата и слага кофража... По ттръбите ас танцувах с винторезката. Най-накрая и капака пак ас го дотъркалях и го турих... И тамам си рекох край! Сега ше има и за мен и Искър и ваканция... А татко вика - Е ся както имаме опит, на другото село ше изкопаем оше един кладенец... Е... Изкопахме го!  Ма там в полите на Рила... А там земята не е льос като по Плевенско... Камънье братко ти казвам... Зор! Едва го докараме и него до 8 метра... И пръстените ляхме... Зор! Бе, зор, зор - ама вече бех обръгнал... Не се събуждах вече с мускулна треска... И кофите не ми се опъваха.... А наесен като се строихме за физическото, даскала ме дърпа и вика ти вече не си за тук и ме тури на 4 място, ама вече откъм високите... Фулюганите, по инерция се опитаха да ме тормозят, но вече беше смешно, шото аз покрай сички тия упражнения с камънаците и кофите се бя поналял вече здраво и наместо аз да отфърчам кат ме бутнат, ас си отставах на място па бутльото отфърчаше... И те така... А слет четвърти курс, вече се бех източил и налял здраво и хората предпочитаха да са приятели с мен... И за традиции не можеше и да става дума... Само брат ми, ме издебваше да си легна и скачаше върху мен да ме бори да ми вика Мецанееееееееее... И те така те...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова "сладко" и интересно разказваш :*

някой ден ще те снимам във филм... Разказвачът! ей така и да остане за поколенията и да видят и чуят и други хора ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия двете каки за какво са се скарали? Какво толкова не могат да разделят, че чак се обиждат и заплашват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, darkterminal написа:

Тия двете каки за какво са се скарали? Какво толкова не могат да разделят, че чак се обиждат и заплашват?

Джугашвили го използваха за трамплин да се поупражняват в злобизъм. Нищо ново. 

Добрютру. Очертава се един прекрасен ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас питам за Росица Копукова и Секирата... Нешо са се сдърпали нейде и ся продължават в поезията... Че и по блоговете... Обменят си клипове... Плашат се... И за какво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Ас питам за Росица Копукова и Секирата... Нешо са се сдърпали нейде и ся продължават в поезията... Че и по блоговете... Обменят си клипове... Плашат се... И за какво...

61935610_2513571708872158_4946720766327521280_n.png.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А _nib_ в съседната тема кърти както винаги:

12908679.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ДИоNД написа:

Прощавайте ... не знам за какво идва реч, но да кажа върху това: Не е проблем саморазправата, а самоволното поведение. Грубо казано - няма къде да си потърсиш правата. Ако си партийно обвързан, то обръщаш се към партията и прочие, но ако си безпартиен - "духаш супата". Живеем в правова държава в която само и единствено се обръща внимание на политически апетитни неща. Е, не става така другари партийци! Някъде трябва да си над партията, но уви ... това ни е наследството, т.е. ако не си от нашата партия, значи си ни враг.

Има къде да си търсиш правата, но дали ще получиш което искаш не е сигурно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 52 минути, Belhor написа:

поезия

Де, пък, видя поезия?
Б@си, последните 10-ина гОдин кой свърне се прай на поет, писател...абе, бум на перодръжки.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, DarkEdge написа:

Де, пък, видя поезия?
Б@си, последните 10-ина гОдин кой свърне се прай на поет, писател...абе, бум на перодръжки.

Ми не видех. То сичко забърсано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Ми не видех. То сичко забърсано.

К'ва загуба за литературното ни наследЦтво.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Колко скучно трябва да ни е, за да се заинтересуваме за съревнованието между две никомунеизвести поетеси...

По-скоро "забележката" ми беше, ако не е проблем за модериращия, всички тези теми на едната дива, които нямат мнение да се слеят в една, а отделно и някакви на някакъв друг преминаващ, който беше наводнил раздела. Защото си е откровен спам това. Но ... чак да седна и да задокладвам всяка една, малко не ми се занимава, сори. Много лесно мога да не влизам там :)

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро

Един виц от Путин

От какво се нуждаят жените, за да останат в добра (здравословна) форма? 

3 неща. Тренажор, масажор и ухажор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, официално от мен ...

Днес е прекрасен, дори топъл ден за сезона! Направо се прецаках като излязох да разхождам кучето, навлечена, и накрая съблякох якето

Отзивите за складкишчето ми от колежките, са повече от добри :min01:

в петък едната куха лейка ме беше подразнила и мислех си взема болничен, ама размислих - и така се чувствам по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте да помогнем на Мартин Карбовски.😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ДИоNД написа:

За да е юрист даден човек - някой му е преподавал. ;) Поел е отговорността да го образова. ;)  

Два са факторите, за да се изградиш като личност - родители и преподаватели. Учителя може да носи отговорност, докато юриста ще спори дали му е отговорност ... ;) 

Няма да споря с теб, защото не ги познавам, но ще се допитам до моя комшия горе в Балкана и твой съгражданин за въпросните личности. Добре е запознат със законите. ;) 

п.п. Да си учител е призвание, а не професия. Мое мнение ... ;) 

Радва ме тази логика от първото изречение, не е необоснована!

Също така Данчето Фандъкова, не е била просто даскалица, а директорка на училището ( в което и аз преподавах навремето). Много свестен, интелигентен и спокоен човек. Има разлика от даскалица до даскалица и от юрист до юрист, но това е ясно и без да го уточнявам.

Комплексни са факторите при едно гласуване, но ако като възможности за самия град един юрист може да направи повече и се е доказал професионално, е същността на свободния демократичен избор.

Следващия път предлагам да издигнем Док за кмет! и ние ше му организираме предизборното със сладкиши и вино

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно леко лежерно Наздравенце, от мен

IMG_20191104_160936.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Едно леко лежерно Наздравенце, от мен

Наздраве, аз ще съм наздраве след час - два. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, acnekt написа:

Дайте да помогнем на Мартин Карбовски.😀

Да помогнем на Карабин Мартовски!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 3.11.2019 г. в 15:51, AAUUXX написа:

Разглоби го и го смажи вентилатора, ама не става с олио и маргарин нали знаеш. И да купиш друг втора ръка да не мислиш че ще му е здрава батерията. Смазваш с технически вазелин или машинно масло, нема начин да не си си украднал от Кремиковци масло :D

намерих си ена такава малка буксичка за вентилатора, сложих си пет диоптара  зъркели да могат да гледат.
излязох на светло за да мога да видя по-добре и стана шес
сложих го на лаптопа и си цъкам в нета
по ено време се усещам, че на оня лаптоп, дека падна от терасата долу на плочките, вентилатора му е здрав
та начи, не само съм кьораф, ами съм и склерозен...баси, одъртех ве
благодаря ти, че се опита да помогнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

намерих си ена такава малка буксичка за вентилатора, сложих си пет диоптара  зъркели да могат да гледат.
излязох на светло за да мога да видя по-добре и стана шес
сложих го на лаптопа и си цъкам в нета
по ено време се усещам, че на оня лаптоп, дека падна от терасата долу на плочките, вентилатора му е здрав
та начи, не само съм кьораф, ами съм и склерозен...баси, одъртех ве
благодаря ти, че се опита да помогнеш

Здрав е ама защо да го разваляш лаптопа зареди една перка, щом е си запоил буксичка всичко е точно. Смазва ли я перката? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...