Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 12 минути, emmi написа:

Байдъуей, хорума отказва да се отваря на компа. Връската не била надежная. Хората ма претпазват ама аз не, та, не... 

Смени браузъра.

feeling it hip hop GIF

Как е банда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Мечолини ги върти с точилката... Много е добър!

Ама джаджата е една такава лъскавка с ръчки и валове.... 

преди 6 минути, M.Николов написа:

Смени браузъра.

Там Флопиту да се оправя. Той е личния треньор на компа ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Ама джаджата е една такава лъскавка с ръчки и валове.... 

...

Сега те разбирам вече... Зими я... Направете с динозаврите спагети по два пъти и като ви бъктиса, зимете я дарете някому...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, emmi написа:

Байдъуей, хорума отказва да се отваря на компа. Връската не била надежная. Хората ма претпазват ама аз не, та, не... 

Това в Лисицата ли е?

преди 43 минути, darkterminal написа:

Мечолини ги върти с точилката... Много е добър!

О! Сплуатасия на децки трут, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

...

О! Сплуатасия на децки трут, а?

Де да беше тъй! Той си ги прави, той си ги иде... Ас маам леща с кайма... Боб с найденички... Зеленце с говеждо... Грях с говеждо... Зелен боб с говеждо... Пълнени чушки... Славянски гювеч със СПАМ... Спанак с ориз и сиренце... Кюфтенса с доматен сос... Рибка в доматен сос... Рибена чорба... Гъбена чорба... Супа тиквички... Скара (кюфтета, стекове, рибка, наденички)... По някое ейце... И то... Друго нимоа а готвя... Моа де... Варени картохи... Гювечета... Лингуини болонезе... Шалади... Картофена торта... Чвки, че се окапах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, DarkEdge написа:

Това в Лисицата ли е?

хромче

преди 23 минути, darkterminal написа:

Де да беше тъй! Той си ги прави, той си ги иде... Ас маам леща с кайма... Боб с найденички... Зеленце с говеждо... Грях с говеждо... Зелен боб с говеждо... Пълнени чушки... Славянски гювеч със СПАМ... Спанак с ориз и сиренце... Кюфтенса с доматен сос... Рибка в доматен сос... Рибена чорба... Гъбена чорба... Супа тиквички... Скара (кюфтета, стекове, рибка, наденички)... По някое ейце... И то... Друго нимоа а готвя... Моа де... Варени картохи... Гювечета... Лингуини болонезе... Шалади... Картофена торта... Чвки, че се окапах...

да неси му отпуснал края, м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Те това ни трее в Русе и не само:

Цитат

Вчера лаборантът Петров, порядъчно пиян, заспал на масата за аутопсии на патоанатома Иванов... Твърде ранна и нелепа смърт...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъня в община Силистра. Но нали първо трябва да се представя кой съм, защо се обаждам, откъде се обаждам. Отсреща вдига някаква жена и няма добър ден, няма ало. Първото изречение

бе айде чи имам работа и други хора също чакат. Малко по-бързо.

И за 20 секунди разговор се почувствах като Еминем

Просто нямам думи. Голям смях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са зле тия в общините. Няма ли кой да говори правилен български език.  В посолството в Берлин същата работа. 

Всички говорят развален български нещо като цигански език. Отказвам се. Обадете се на тази жена в общината. Явно има нужда от кафе

Първо се казва добър ден, моето име е и вие се свързвахте с община Силистра. Сигурно в Силистра не знаят какво е телефон.

https://www.silistra.bg/index.php?op=municipality&view=phone-book

‭00 359 86 816333‬

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bornofash написа:

Опитвам се всеки ден с протегната към небето ръчичка, ама идва бая къса

Какво опитваш да протягаш кат нямаш крилца  806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pig написа:

Какво опитваш да протягаш кат нямаш крилца  806

Имам протези

Отлял съм си ръце от восък – плашило за глупави дребосъци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bornofash написа:

Имам протези

Отлял съм си ръце от восък – плашило за глупави дребосъци

Глупавите дребосъци те очакват  :turkey5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, emmi написа:

Не пият. Като няма - не пият

:no-no:

Който вчера припадна в девет ей така сега ще таласъмясва от пет. Малеееф, да зема да разходя Акситу докато стане човешко време? 

Ми добра жена си ти! Искаш ли да се оЖеним? :*

аз въпреки че по-късно отнесох плувчицата- се ококорих в 4-ри, но реших да не се разсънвам чак толкова и заспах пак като сънувах, че както си стояхме с една приятелка на някакво кафе неочаквано от някъде се появи Джъд Лоу и седна на нашата маса. Исках му автографче и нещо си бъбрехме на английски ...:bubblegum:така- добре го говорех- се едно ми е роден

Днес обаче реших и ще ходя да купя един испанобългарскииспански речник за Безценното, даже ме е яд, защо не се сетих още миналата година- но тук си вАжи това за късното-

По-добре късно, отколкото слепи да ги ражда- Д-р Хаус

Закусих бюрек - който въобще не беше изпечен отдолу- или е забравил да го пусне тоа реотан или се е повредил, ама нищо няма да кажа за моя късмет ...

За довечера съм обещала да наготвя пиле с ориз, щото детето ми сподели, че го сънувал- очевидно му се хапва такова

те така- Хубаво време- сряда е, мисля че Баланса е възможно най-близо до момента, в който е бил измислен :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Ми добра жена си ти! Искаш ли да се оЖеним? :*

искам да ти кажа, че адски ми липцват кучешките разходки, шляенето по улиците и градинките и бъбренето с другите кучкари

няма по-добро оправдание да се мотаеш безцелно по улиците като това да те води Куче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Тенкю, че в един коментар ми даде идеи за меню за следващия месец-два :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

испанобългарскииспански

На хартия? Успех!

преди 3 часа, darkterminal написа:

Последният да затвори вратата...
Не видях мозАк пане, език пане, свинцко/телечко шикимбе чорба/роле с плънтка, жоланчее не съзрях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

На хартия? Успех!

Има. Аз съм копувала за динозаврите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За имането - има:
На Тодор Нейков (500стр. 25.-)
и
на Емилия Цанкова (662стр. 32.-)
Остава да открие наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй..Ходих да си правя нова лична карта.

Купих кайма за сарми. Пих следобедното кафе и мисля да полегна за 15 минути..че гърба боли :D

Искам лято, и да цопам в морето.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй

всичко е тук - докуемнти, снимки и прочее.

ама .....как ги подрежда туй чудо-не е истана само :D  за такъв закорявал windows user като мен ( с майкрософт съм още от ДОС 6.22, след това си сложих windows 3.11 и от тогава досега - съм минал през всички версии) MacOS е изцяло нова вселена, пълна с изненади ! Предполагам така се чувстват хората и при първия си анален секс:shy11: 😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Богатир написа:

Искам лято, и да цопам в морето.. :D

искаш ама няма

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

тъй

всичко е тук - докуемнти, снимки и прочее.

ама .....как ги подрежда туй чудо-не е истана само :D  за такъв закорявал windows user като мен ( с майкрософт съм още от ДОС 6.22, след това си сложих windows 3.11 и от тогава досега - съм минал през всички версии) MacOS е изцяло нова вселена, пълна с изненади ! Предполагам така се чувстват хората и при първия си анален секс:shy11: 😊

ти си взе отпуска че да нагласиш ябълката ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

ти си взе отпуска че да нагласиш ябълката ли?

:D  да бях го направил ...... :lol6: ама не, работя си , а в почивките  си глася лаптопчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я нои и на работЪ той да си чопли
Док, има доста мат'р'яли в тубата за бигинъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...