Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Sinbad_ написа:

чета сайта на Близ ( няма да коментирам какво ми е като цяло мнението за списвачите им, но са много зле горките в огромната си част )

Клоака...:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Kim. написа:

единият зад пердето ,другият ша са удуши с тоз тютюн ...сядайте наляла съм 

ама после ша си миете чашите и ша си хвърлите пепелнико ,че .... 

Аз съм примерно дете, и пепелника си изхвърлям от воле след всяка лула :))  Изобщо обичам да ми е чисто и дори да не е  задимено, за което редовно настивам, понеже прозореца е все отворен  ...Но така се калява стоманата, ти знаеш, само заварки не стигат, матриала е важен ....:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Клоака...:wub:

Така е, но те всички Бг медии онлайн като ги следя са почти същите, или са купени и постват само статии с определен уклон, или са неграмотно писани от някакви ентусиасти... Близ поне това му е горе долу добре, че макар и с тъпи изводи, и дори поръчкови статии, поне са нещо като манджа с грозде, от всичко по нещо :D   Както се вика, поне са интересни за общ преглед на събитията като такива уж случили се ( не коментирам заглавията им, те са абсолютен нонсенс повечето, а съдържанието, дето дори и неграмотно и с грешки все пак понякога дава нещо като насока ) ... А коментаторите им са наистина злетаци тотално повечето....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Така е, но те всички Бг медии онлайн като ги следя са почти същите, или са купени и постват само статии с определен уклон, или са неграмотно писани от някакви ентусиасти... Близ поне това му е горе долу добре, че макар и с тъпи изводи, и дори поръчкови статии, поне са нещо като манджа с грозде, от всичко по нещо :D   Както се вика, поне са интересни... А коментаторите им са наистина злетаци тотално повечето....

Не,не. Както казва Сашо Диков, Блиц е флагман на... Има статии под които не можеш да пишеш, коментарите са забранени! А как толкова години търпят оня лумпен АТИЛА да пише глупости....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Не,не. Както казва Сашо Диков, Блиц е флагман на... Има статии под които не можеш да пишеш, коментарите са забранени! А как толкова години търпят оня лумпен АТИЛА да пише глупости....

Аз самия там съм забранен по Ип да пиша след като им посочвах колко са зле няколко пъти, и как преиначават нещата.. :)) Така че ми е познато....  А че там е все едно отдушник за психичноболни е повече и от очевадно... за психичноболни,  комплексирани човечета на всякакви теми, като мъже жени, като история и так дале...  Но така е навсякъде почти, след като закриха психиатриите, а слободията позволи на скритите такива да се изявяват на воля...И тука дори се срещат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, наздраве  :beer:

преди 2 часа, acnekt написа:

България срещу Парагвай в 19 часа българско време прогнози? https://gong.bg/bg-football/nacionalen-tim/multimedia/video/obidno-malko-publika-na-bylgariia-paragvaj-566343

Нашите не ги гледам, много пият и нищо не играят след това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Добър вечер, наздраве  :beer:

Нздраве Убунту Леонсиев.... :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нздраве Убунту Леонсиев.... :beer:

Наздраве, защо го изтървахте така снощи Васко та изчатка толкова много, сега как да му пожелая да  му падбат всичките 5000 сървъра, котката да му изяде мишката та да няма с кво да ги вдигне :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера трябваше от рано да отнасям плувката, само набързо метнах тука поглед на два три пъти .. не знам какво точно е станало дори...от намекнато тук там донякъде разбрах че прасето е провокирало и васката си е изпуснал пак нервите...мдам... Нямаше как да се намеся изобщо...

И аз не бях снощи тук, прасето е било гладно и е налетяло на Васко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

И аз не бях снощи тук, прасето е било гладно и е налетяло на Васко :D

Я , поста ми отиде в небитието?? Явно някой се е засегнал че оприличавам на  маймуна това нещастно болно дете дето се хили като идиот .... Бах си, тия природозащитници нещастни и тука ли пускат своите ръце вече :))))  :biggrin:  Или всеобщата амнезия и тъпота залива все повече хората, или зле разбраната толерантност  се счита за нещо свято....и в двата случая света отива на родителката  си скоро...

П.С Прасетата са си прасета... какво да очакваш от такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Belial_ написа:

Тея зелени защитници защо си мисля, че доста преиграват в повечто случай в зависимост от посоката от която идва финансирането. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я , поста ми отиде в небитието?? Явно някой се е засегнал чеоприличавам на  маймуна това нещастно болно дете дето се хили като идиот ....

Да бе. Тамън ми извести че ме цитираш, цъкам и...Ъ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Да бе. Тамън ми извести че ме цитираш, цъкам и...Ъ!

И пак се появи, бах си магията.. барбунцелааааааа, ти ли сиииииии :whist: :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Тея зелени защитници защо си мисля, че доста преиграват в повечто случай в зависимост от посоката от която идва финансирането. 

Преиграват е много меко казано. И да, по- скоро са зелени заблудители,отклоняващи вниманието от сериозните проблеми. Също като разни организацийки за "човешки права".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

барбунцелааааааа, ти ли сиииииии

Да...щото не гледам какво одобрявам...престанете с глупостите моля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

Да...щото не гледам какво одобрявам...престанете с глупостите моля?

Хм.. добре... ..... :strangle: ( липсва иконка дето пердашат по дупето за наказание , сори )   :biggrin:

П.С :ph34r:

Това за душенето ме подсети за нещо...

Барбунцела, изслушай внимателно вица до края , частта за душенето е  за теб :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава вечер на всички!

и да внимавате с алкохола...наблегнете на танците ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, е това .. барбунцела направи забележка, и всички се разбягаха.... Бах си .... 

Дори аз си забравих лигавните :))  The woman power .... 

:headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Trichocephalus написа:

ти -в джаза, аз утре трябва да се завлека на конгрес в Сф.

Jedem das seine :lock: 

Е, па.... Щом трябва. Хващаш си бодито и си го носиш на конгрес

Първата част беше една група Момчев. Ми, не ми хареса. Леко халтурка лъхна. 

Но пък следващите бяха Митко Карамфилов, Христо Йоцов, Мишо Йосифов. Представиха албума на Митко Карамфилов. Е,.... уникални са. Много ми хареса. 

А навън заваля. Добре, че проявих мъдрост и отидох с колата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bornofash написа:

Преди малко видях някакъв потребител Magenta и с това M и g за момент си помислих, че е Мегуми

Хъхъл или не, залипсва ми

Ми така е... Ти я гони, гони и тя си тръгна... Ся да ти липцва!

преди 9 часа, bornofash написа:

Ти си като стария Интернет Експлорър

Зарежда два дена след другите браузъри

Ти, зашо вупше гу пишеш Експлодера при браузърите?

преди 4 часа, emmi написа:

Е, па.... Щом трябва. Хващаш си бодито и си го носиш на конгрес

Първата част беше една група Момчев. Ми, не ми хареса. Леко халтурка лъхна. 

Но пък следващите бяха Митко Карамфилов, Христо Йоцов, Мишо Йосифов. Представиха албума на Митко Карамфилов. Е,.... уникални са. Много ми хареса. 

А навън заваля. Добре, че проявих мъдрост и отидох с колата

Ейййй... а Оня босия контрабасист бес чурабите? Той дойде ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо са изтрили вчерашния скандалчец между Пиги, Васко и двама-трима други?

Аз си легнах преди финала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...