Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, _Belial_ написа:

В случая не е и нужно да разбираш от изобразително изкуство, защото става въпрос за книга. Изкуството е в нея и е налице, а цапаницата върху корицата е грозна. :)

Даже Великана в памперс ли не хареса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Изкуството е в нея и е налице, а цапаницата върху корицата е грозна. :)

Така  е, но и ние във втори клас в час по рисуване рисувахме по подобен начин, макар идея по добре, но пак в този смисъл е било. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Даже Великана в памперс ли не хареса?

Не! Само онзи крилат пето... орелокон ми хареса като идея, но не и като изпълнение.

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Така  е, но и ние във втори клас в час по рисуване рисувахме по подобен начин, макар идея по добре, но пак в този смисъл е било. 

В такъв случай се извинявам за думите си. Не знаех че художника е второкласник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Belial_ написа:

В случая не е и нужно да разбираш от изобразително изкуство, защото става въпрос за книга. Изкуството е в нея и е налице, а цапаницата върху корицата е грозна. :)

Чета ти подписа и мед ми капе на сърцето!!! Видя ли как си каза всичко??? Ей такива са всички!!! Ако пък е бил доносник, другата мантра е, че е работил за Родината и я е пазел от чуждите служби!!! От толкова комунисти, агенти и доносници се оказва, че няма един доносник и един комунист!!! И всички до един са анти-комунисти!!! Живи да ги оплачеш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Плавников :* добро да ти е

И денят, и вечерта и даровете на провидението

Алла' бин берекет версън Малифе хатун! И нека Всевишният да наспори годините ти, да умножи красотата ти и  да възнагради доброта ти.

току-що, DarkEdge написа:

Кат си рекъл добуриту няма ти чупим хатъра, я!

Ми няма само да чупим я!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Нищо не разбираш от абстрактно изкуство!!! Ти си прът в колелото на прогреса!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Джугашвили написа:

Нищо не разбираш от абстрактно изкуство!!! Ти си прът в колелото на прогреса!!!

Съгласен съм с теб по този въпрос.

Другарю гледай каква табела съм намерил, посланието е много верно. 

1111-300x225.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Джугашвили написа:

Чета ти подписа и мед ми капе на сърцето!!! Видя ли как си каза всичко??? Ей такива са всички!!! Ако пък е бил доносник, другата мантра е, че е работил за Родината и я е пазел от чуждите служби!!! От толкова комунисти, агенти и доносници се оказва, че няма един доносник и един комунист!!! И всички до един са анти-комунисти!!! Живи да ги оплачеш!!!

Както някой някъде вече отбеляза, ако по некъв шантав начин комунизма вземе че се върне, тия върли антикомунисти първата им работа ще е, да си изровят партийните книжки и да кажат лауд енд клиър, че са били под прикритие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли сериозни тук бре?

След малко я почваме...

Имайте готовност :cheers:

5dd458214c84.jpg

736d4d2c2d48.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както някой някъде вече отбеляза, ако по некъв шантав начин комунизма вземе че се върне, тия върли антикомунисти първата им работа ще е, да си изровят партийните книжки и да кажат лауд енд клиър, че са били под прикритие.

Да!!! И хем свалиха комунистите от власт, хем тръбят навсякъде, че комунистите ни управляват вече 30 години, хем са комунисти, хем те не са виновни, а другите комунисти!!! Осъзнаваш ли колко са зле!!! Това са 30 години от началото на прехода!!! Аз не знам 30 години след бомбардировките и пълното разрушение на Германия, да са и били виновни нацистите!!! 

преди 6 минути, Богатир написа:

Има ли сериозни тук бре?

След малко я почваме...

Покажи скритото съдържание

5dd458214c84.jpg

736d4d2c2d48.jpg

Аз съм почнал отдавна!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емчето поспа малко. 

Аз и преди съм виждала такива картинки в детски книжки. Не е нещо ново и изумяващо. Мисля че го правят нарочно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Джугашвили написа:

Да!!! И хем свалиха комунистите от власт, хем тръбят навсякъде, че комунистите ни управляват вече 30 години, хем са комунисти, хем те не са виновни, а другите комунисти!!! Осъзнаваш ли колко са зле!!! Това са 30 години от началото на прехода!!! Аз не знам 30 години след бомбардировките и пълното разрушение на Германия, да са и били виновни нацистите!!!

Германците извадиха нечовешки късмет след края на ВСВ, че бяха необходими като съюзник на САЩ и Великобритания в започващата Студена Война. И то важен съюзник, предвид факта, че държави като Франция могат да са съюзник само на приказки и манифести. Иначе съм чел доста нехуманни планове за постепенното унищожение на германската нация, които временно дори са работили в някои провинции и са дали умопомрачителни резултати.Подобни планове е имало и за японците, но те също не са влезли в действие, поради същата причина.

преди 32 минути, emmi написа:

Емчето поспа малко. 

Аз и преди съм виждала такива картинки в детски книжки. Не е нещо ново и изумяващо. Мисля че го правят нарочно. 

А аз мисля, че вече е време някой да им каже, че се наакаха. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Богатир написа:

Има ли сериозни тук бре?

След малко я почваме...

Покажи скритото съдържание

5dd458214c84.jpg

736d4d2c2d48.jpg

Ми, понеже за половин ден - т.е. час и нещо- си свърших домакинските задължения, мисля да се самонаградя с една малка водчица :cool:

Наздраве!

До 19ч. ще почета още малко книжка, после Хаус, кучешка разходка, талантите и леката нощ ще поканя в покоите си

Живота е прекрасен!

Няма да вечерям...толко съм преяла, че сигурно поне седмица няма да вечерям...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Уф-ф-ф, кога ша стане 19 часА, че съм жаден :impatience:

На точен час ли пиеш, я си сипи едно малко докато чакаш :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Уф-ф-ф, кога ша стане 19 часА, че съм жаден :impatience:

Разправяй кой водопад днес посетихте?

И трябва ти се сърдя с тия канички вино къде само ти си ги пиеш...ама хайде след 20-ти!

Абе нямаше ли повече Скорпита?

А, и имам да коментирам онова "ревю", което си плеснал за Жокера! Скротума!!! Кой би се кръстил така?! Питам и отговор не искам. Жалко хейтърче самоповярвало си, колко е оригинално...Но си струваше, за да прочета доста якият коментар на Светослав Богданов под "ревюто", щото с плиткото си гладко мозъчен, тоя Скротума, дали въобще се е сетил за перспективата, която му разкри човечеца...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

На точен час ли пиеш, я си сипи едно малко докато чакаш :cheers:

До 19 часа, вехтият Джугашвили ще бъде на 19-та бира!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джугашвили написа:

До 19 часа, вехтият Джугашвили ще бъде на 19-та бира!!!

От рано си започнал дисциплината :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

От рано си започнал дисциплината :D

От 12 часът германско време!!! По мои прости сметки, струва ми се че изоставам с една!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, _Belial_ написа:

А аз мисля, че вече е време някой да им каже, че се наакаха. :)

Скиф ся

15740072259345475119502747830356.jpg

И.... Кой е ельостратара??? 

Правилнооооо

15740072958845162311941842509865.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaaaa, значи този отдавна е във втори клас и дет се вика има затвърдени позиции. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaaaa, значи този отдавна е във втори клас и дет се вика има затвърдени позиции. :)

А това е русенски художник. Също илюстратор. Живее в Гърция. 

https://www.svetlin.gr/books/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Belial_ написа:

Ем...Любчо!!! Последно го видях като бях във втори клас!!! Другият комсомолец не го помня!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _Belial_ написа:

Той, само тоя да е, с мед да го намажеш... Ей глей кфи ьонаци оше има...

4318821_0_1552320479.jpg

d404185e9ec90be6cd1c688fc62eddf8.jpg

1_4.jpg

Фсе илюстрации от детски книжки... Ай ходи ги чети такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, emmi написа:

А това е русенски художник. Също илюстратор. Живее в Гърция. 

https://www.svetlin.gr/books/

Има и други :) обидно е за читателите, колкото и малки да са и да искат да им развият абстрактното въображение...

Борис Стоилов например

https://www.google.com/imgres?imgurl=https://knijnikrile.files.wordpress.com/2017/06/02ccd3a3f50ebbe5abe43d089488b7be.jpg?w%3D720&imgrefurl=https://knijnikrile.wordpress.com/2017/07/08/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D0%B4%D1%8C%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B5%D0%BA/&docid=QEVgB0Wixs-iLM&tbnid=ZO9YRHa0rSjmNM:&vet=1&w=600&h=800&source=sh/x/im

IMG_20191117_190407.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...