Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Ами от позицията на неразбирач, който  все пак е бил дете някога, мога да кажа че имаше и книжки с доста добри илюстрации. Сещам се за Андерсенови приказки и Тримата мускетари (в детски вариант),които прочетох поняколко пъти щото много ме кефеха картинките. Ама като гледам някои... после се чудим що децата не искат да четат!

И нещата стават наистина отчайващи, като им поразгледаш учебниците. Олигофренски въпроси, неясни твърдения, неграмотно написани неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелиии, този украинец ми скри ...не знам...

Брилянтен беше! И хореография и пластичност, яко просто!

преди 28 минути, _Belial_ написа:

Ами от позицията на неразбирач, който  все пак е бил дете някога, мога да кажа че имаше и книжки с доста добри илюстрации. Сещам се за Андерсенови приказки и Тримата мускетари (в детски вариант),които прочетох поняколко пъти щото много ме кефеха картинките. Ама като гледам някои... после се чудим що децата не искат да четат!

И нещата стават наистина отчайващи, като им поразгледаш учебниците. Олигофренски въпроси, неясни твърдения, неграмотно написани неща...

Аз си помня Василиса Прекрасна и списания Дъга, от които си прекопирвах даже ...

След това ми се искаше да ви постна една илюстрация и на Петър Станимиров ( но снимката стана мътна), който за мен си е Мастър! Илюстрацията беше от книгата на Изд. Изток-Запад Робърт Луис Стивънсън- Избрано- освен Островът на съкровищата. На "добра" цена, и като зачетох... Ужас, от грешки. Редактори и коректори кой. А, има и такива на Изд. Народна младеж, Но там познайте дали авторите на илюстрациите са българи? Не! Отворих и Емил от Льонеберя, пак чужди рисунки.

Е, защо тогава си "причиняваме" това на децата?

Както обясних по-напред, за този човек Борис Стоилов, имам си "101 български народни приказки" от 1999 г. Значи може :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че леко се втрещих, преминавайки по каналите, като видях по някаква телевизия "водеща" една бивша БигБрадърка с прякора "пеперудата"-ултраселяндурка, която в момента изглежда страшно зле...

Възмущавам се. Искам да върнат двете единствени програми, с готини водещи като Анахид Тачева и Лили Ванкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ония ходещи пържоли не са квичали днес

Тоя път май наистина са го баннали след снощната снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ква снимка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Цитат

- Приятел, само си представи - 2050 г. в България няма корупция!
- И корупцията ли са съсипали, бе? Е, няма такава държава!

Когато държиш на леглото си:

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, petie1 написа:

Ква снимка?

Графична хумореска на тема „Женската красота и гримът“, в която явно голотата взе превенция и се наложи да я свалят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash написа:

Графична хумореска на тема „Женската красота и гримът“, в която явно голотата взе превенция и се наложи да я свалят

Много строги  тез санитари тук:lol6:

Васко стига партизанства кат Ауксис, здравей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Maleficient написа:

Само да отбележа, че леко се втрещих, преминавайки по каналите, като видях по някаква телевизия "водеща" една бивша БигБрадърка с прякора "пеперудата"-ултраселяндурка, която в момента изглежда страшно зле...

Възмущавам се. Искам да върнат двете единствени програми, с готини водещи като Анахид Тачева и Лили Ванкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще си направя пуканки :jumping11:

Малко ще погледам филм иии пак в релсите утре 

Лека нощ

@acnekt, нямаше нужда от визуализиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

Аз пък ще си направя пуканки :jumping11:

Малко ще погледам филм иии пак в релсите утре 

Лека нощ

@acnekt, нямаше нужда от визуализиране

Що добре се е барнала момичето от ББ. Лично, аз Надя Иванова от Фермата не я харесвам. Нищо, че има хубав костюм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй тъй говорим за сладури. Ето още сладури. Поздрави

:dancing-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, acnekt написа:

Поздрави

Мерси, сега ще слушам лиготии цяла вечер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Maleficient написа:

Ей така се замислих, къде ли е Шакира в момента и какво ли си прави? Дали не пише в някой форум и да пуска теми, колко са й нелицеприятни корейски ...изпълнители с хомосексуалност...примерно.

Укрива данъци. Това си прави. И си купува килограми перхидрол и кремове за избелване от хипермаркета с парите скътани от укрити данъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mediterranean написа:

Укрива данъци. Това си прави. И си купува килограми перхидрол и кремове за избелване от хипермаркета с парите скътани от укрити данъци.

Не съм виждал кореец блондин. Повечето са брюнети. Park Ji Min и той май си купува боя за коса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, аз съм се наспала и наяла и сега... Освен да мисля добри пледоарии за Шакира...а Тя, ако знаеше, как я воля, поне ремонта на коридора щеше ми обезпечи...

Но сега поздрав с нещо френско за пиленцето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mediterranean написа:

Мискинка

Знаеш ли какво заслужава – заслужава да ѝ скъсаш гащите и да опердашиш всяка от задните ѝ бузи по отделно в скута ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Мискинка

Знаеш ли какво заслужава – заслужава да ѝ скъсаш гащите и да опердашиш всяка от задните ѝ бузи по отделно в скута ти

Бльок... не го ща тва дребно чорлаво. 

Пък и крадливо на всичкото отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Протестирам/възразявам!

Докажете, че укрива данъци и после, че е противозаконно да си купува перхидрол и да дразни със съществуването си, колкото всеки останал клет кореец-хомо.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Протестирам/възразявам!

Докажете, че укрива данъци и после, че е противозаконно да си купува перхидтол и да дразни със съществуването си, колкото всеки останал клет кореец-хомо.

Нали съдът в Испания доказа. А за перхидрола не съм казала, че е противозаконно.

Кореецът не е съден и осъждан. Докажи, че е хомо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за @Mediterranean 

Park Ji Min е висок 173 см и тежи 63 кг. Не излиза на сцена без очна линия. Ако няма се срамувa и не може да танцува. От 100 красиви мъже, той е на 64 място. Соори.  Любим цвят му е розовия. Зодия везни. Той е християнин. В училище са му викали latest?cb=20170802132256

Суперфен е дал 100000 долара да прилича на него. Ето на какво прилича

https://www.koreaboo.com/stories/bts-plastic-surgery-jimin-superfan-oli-london/

D8WDP97EAW4-3GDwr3UEDaSA1eckid7t9ixjgv6i

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@acnekt Знам го тва, но е малко стара информация, щото напоследък си излиза и без очна линия. Плюс това и килограмите му сигурно са надолу.

Когато някой даде толкова пари за да заприлича на Шакира, тогава претендирайте че е красива. Ясно!??😒

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кореецът няма нужда да го съдят, а Шакира й е през ивицата Газа за данъците! Нали не са от моите джобни, така че и аз не знам за кво спорим? Че е по-красива от Джимин? Или, че има повече фенове... Кой да ти каже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...