Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Кореецът няма нужда да го съдят, а Шакира й е през ивицата Газа за данъците! Нали не са от моите джобни, така че и аз не знам за кво спорим? Че е по-красива от Джимин? Или, че има повече фенове... Кой да ти каже?

За мен Шакира е по-красива. Страхотен глас, визия, харизма. Умее да танцува. Страхотна е. 

преди 3 минути, Кико написа:

Поздрави :)

Нали не обичаше турски песни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

За мен Шакира е по-красива. Страхотен глас, визия, харизма. Умее да танцува. Страхотна е. 

Нали не обичаше турски песни?

Появи ми се, докато си слушах други на телевизора в Ютуб и реших да ви поздравя. Нали не се сърдите? Не разбирам какво се пее, но мелодията е добра за настроението ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кико написа:

Появи ми се, докато си слушах други на телевизора в Ютуб и реших да ви поздравя. Нали не се сърдите? Не разбирам какво се пее, но мелодията е добра за настроението ми :)

😀👍Нали преди време, писа че не обичаш турски песни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Нали преди време, писа че не обичаш турски песни.

Не че не обичам, а че не намирам турския текст за нещо, с което трябва да се парадира.  Аз не съм човек, дето твърдо да казва, тая мелодия не ми харесва, тая да. Има си хиляди мелодии, почти на никоя песен не разбираам текста, но това не пречи да си ги харесвам. И ако си мислиш, че харесвам английски песни заради текста, не. Слушам заради мелодията. Дори преди месец имах интересна случка с един колега на работа. Слушаме си радио Енерджи или някое подобно и там една интересна песничка с интересна мелодийка - хит. Той взе да се чумери и да недоволства, как може в тая песен да се пее за е*ане, Аз изобщо нбе съм се и замислял върху текста. Някаква там пеела, че и се доеало.  Е малко кофти ми стана, щото мелодията добра, но явно текста 0.  Та и с турските песни малко така. Не ми харесва като звучене турската реч. Мелодията няма значение. Днес по хоризонт пуснаха някаква португалска изпълнителка, дето щяла да има концерт в България. Отвратителен език и особено текст, дето четири  реда с рима. Ужасна работа. Отделно, че езика им е отвратителен за ушите ми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.11.2019 г. в 21:57, Кико написа:

В момента се опитваш да остроумничиш.  Турските песни си ги слушай там на сателитните чинии, дето са над коритото. 

Ето това.

преди 1 минута, Кико написа:

Не че не обичам, а че не намирам турския текст за нещо, с което трябва да се парадира.  Аз не съм човек, дето твърдо да казва, тая мелодия не ми харесва, тая да. Има си хиляди мелодии, почти на никоя песен не разбираам текста, но това не пречи да си ги харесвам. И ако си мислиш, че харесвам английски песни заради текста, не. Слушам заради мелодията. Дори преди месец имах интересна случка с един колега на работа. Слушаме си радио Енерджи или някое подобно и там една интересна песничка с интересна мелодийка - хит. Той взе да се чумери и да недоволства, как може в тая песен да се пее за е*ане, Аз изобщо нбе съм се и замислял върху текста. Някаква там пеела, че и се доеало.  Е малко кофти ми стана, щото мелодията добра, но явно текста 0.  Та и с турските песни малко така. Не ми харесва като звучене турската реч. Мелодията няма значение. Днес по хоризонт пуснаха някаква португалска изпълнителка, дето щяла да има концерт в България. Отвратителен език и особено текст, дето четири  реда с рима. Ужасна работа. Отделно, че езика им е отвратителен за ушите ми. 

Добре. Щом казваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Ето това.

Е, исках да затоплим отношенията, но явно ти не искаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

Мерси, сега ще слушам лиготии цяла вечер

...

Нали си ми от отборя на пилетата... Ей ти малко сьорьозна музика да оплакнеш ухото и ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Кико , слушай БТС, няма да съжаляваш. Корейският език звучи петдесет хиляди пъти по-добре от турски и португалски.

За мен най-гадния език е руския, после френски, турски, арабски, португалски и много други.

Българските песни са страхотни в сравнение с изброените езици. Корейските също.😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе слушайте турския Джордж Майкъл и стига лиготии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да види дедо оп кой са появил тъдява:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Кико написа:

и мацката изглежда много добре- Мерсаж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Проверка за нормални в лудницата. - Сега всички се правете на бомби! - казва лекарят. - Бум! Бум! Бум! - започнали да викат всички освен един. Шефът на лудницата заповядал да го освободят. Като се прибрал в къщи освободеният отваря вратата и казва: - Бум! Аз съм бомба със закъснител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добър ден иначе

понеже вчера едната колежка имала рожден ден, черпи тудей. Утре другата колежка има рожден ден- скорпион отпред, скорпион отзад- казвам ви, много съм внимателна...

Гледам сега във ФБ Даниел Петканов- вместо да си напише "кон" на страницата, се объркал нещо и написал "творец". Мисля, че е крайно време И аз да си направя страница "Малеф Хатун- примабалерина" :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДИоNД написа:

:offtopic_s:За втори път виждам това понятие в твоя изказ. :)

Трябва ти някой, който да те възпламени или набухвател, а?!

И мислиш ли, че това ти липсва, т.е. някой да те направи по-така, за да изглеждаш по-голям?! :)

Ех ... бъди себе си ... а как може да направиш нещо, то запомни едно от мен: Фасулска работа. ;) 

Всеки може да готви, но не е достатъчно вкусно с въпросния набухвател и прочие ... и говорим за храна, а не за десерти ... ;)

Нямаш си и представа какво е усещането да си с малка чурка, така че не ми дръж сметка. Опитвах се като въргалям и нея всяка вечер в бакпулвер, но това само още повече я спаружи. Така че сега ми остава само да компенсирам размера ѝ с уголемени десерти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

Нямаш си и представа какво е усещането да си с малка чурка

Пробвай да я дърпаш чурката за да порасне, добре си опитал с бакпулвер, но щом не върши работа не ти остават много възможности. Азиатците имат същия проблем и затова ги избива на бойни спортове или пък минават на другия бряг като Джамун например :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Trichocephalus написа:

Пффф

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аналогично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Азиатците имат същия проблем и затова ги избива на бойни спортове или пък минават на другия бряг като Джамун например :D

Общо взето да го бия или да го е**

Или и двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

скорпион отпред, скорпион отзад-

Тъй-тъй - с почитание и благоговение са минава покрай таа час от фауната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bornofash написа:

Така че сега ми остава само да компенсирам размера ѝ с уголемени десерти.

Явно не си играл 21 и не си викал: Ще има пиле за вечерта! :) 

Да, прав си, т.е. една вечеря, един обяд не е нещо, ако няма десерт .... ;) 

Върна ме когато бях на 21-на ... :) Ех ... спомени за студентски времена ... разни столове и купони до сутринта ... :) Благодаря ти! :)  

п.п. За другите, а и за теб де ... :) Наздраве! :beer: Е*ането и еденето, пръцдом яденето, десертите и т.н. не са нищо, ако не са гарнирани с правилното питие ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мангала още ли не се е регнал?

Да не са мота, че Windows раздела закъса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, bornofash написа:

Общо взето да го бия или да го е**

Или и двете

Всичко зависи дали си от Перник ... :) Там не се чудят ... правят и двете ... :) 

преди 3 минути, skalata_73 написа:

Да не са мота, че Windows раздела закъса.

Не му броя колко Джама счупи ... :) 

п.п. И де си видял мангал да плаща за счупен от него Джам ... :) 

преди 55 минути, AAUUXX написа:

Пробвай да я дърпаш чурката за да порасне

Неговата мое да е кът на мравката ... :) И да вика: Чин, чин ... къде си ... :) Първо трябва да я изрови, пръцдом да я открие из перушината ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...