Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

И ще пишат внуците след време..."Беше умен човек, правеше скриптове и ги качваше на черешата. А сега седи сам в килията, брои мухите по тавана и си търси главата под леглото"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ся тая килия откъде дойде

В затвора ли ме вкара

Дано поне е било заради ексхибиционизъм

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash написа:

Ся тая килия откъде дойде

В затвора ли ме вкара

Ще ти се ама няма .. ха наздраве :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bornofash написа:

Сори приятел. Не знаех, че страдаш от тази ''болест'', та...сега разбирам това за чурките и прочее.

Ми...снимай я и я пОкажи тука ве. Голяма работа кат та баннат. Нов профил и готоу. Серго кат има тристаосемдесетиседем профила да не се е гътнал?

Па и то ша е грехота, ако болен човек го накажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викате с тоя малкия Кънчо най-много да ме вземат за соло-комик, отколкото за обществена заплаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заварчик Kim!

Tи как мислиш?  Бухала наистина ли е ексхибиционист, или просто от прекълваване с хлебен мухъл (с което не един и два пъти се е хвалил)  му са е взел акъла?

Демек...мръднало е момчето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зачислиха ми леля ми и свако ми. От днес аз отговарям за тях до второ нареждане. Братовчедката ми замина спешно за гърция че голямата и дъщеря получила мозъчен кръвоизлив. 32 годишна, баси. Парализа на едната страна, но е в съзнание. Чакаха резултати от скенер и ощенещо. 

Лелини са добре. Тъкмо гласяха да вечерят. Инструктирани са да ми звънят по всяко време ако има нужда от нещо. Иначе стандарната вечерна проверка е в седем. 

Наздраве ви! Пия за живота! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, bornofash написа:

Ма видял си ми някъде главата ли

Захлупи я с нещо да не бяга, идвам да си я взема

Баси якото коментарче!

Ти, да не си Тим Бъртън, научил български?

преди 19 минути, bornofash написа:

Викате с тоя малкия Кънчо най-много да ме вземат за соло-комик, отколкото за обществена заплаха

Аз все повече си мисля, че ползваш някакъв "трик", да не ти се лепят фенки, или иронизираш и скромничиш, за да отсееш, кой те цени заради ... Душевността ти, а не физическите дадености.

Наздраве!

Днес цял ден ми се спи...копнея за Боровец, борове, мирис на борови връхчета...дали да не си сменя фамилията на Борова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

Баси якото коментарче!

Почти като твоето в ревюто на Скротум-а за Жокера.

Как можа да са изтропаш тъй бре, сестро? Излагаш реномето ни на аристократични роднини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, emmi написа:

Зачислиха ми леля ми и свако ми. От днес аз отговарям за тях до второ нареждане. Братовчедката ми замина спешно за гърция че голямата и дъщеря получила мозъчен кръвоизлив. 32 годишна, баси. Парализа на едната страна, но е в съзнание. Чакаха резултати от скенер и ощенещо. 

Лелини са добре. Тъкмо гласяха да вечерят. Инструктирани са да ми звънят по всяко време ако има нужда от нещо. Иначе стандарната вечерна проверка е в седем. 

Много тъжно Ем! Дано има шанс за младата жена ...дано има и добри лекари да й помогнат. Гуш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, skalata_73 написа:

Заварчик Kim!

Tи как мислиш?  Бухала наистина ли е ексхибиционист, или просто от прекълваване с хлебен мухъл (с което не един и два пъти се е хвалил)  му са е взел акъла?

Демек...мръднало е момчето?

Нищо му няма на момчето ..внимание му липсва 

преди 17 минути, emmi написа:

Напоследък много млади изкапват ,което е много трагично 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kim. написа:

Нищо му няма на момчето ..внимание му липсва 

И голяма чурка :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Почти като твоето в ревюто на Скротум-а за Жокера.

Как можа да са изтропаш тъй бре, сестро? Излагаш реномето ни на аристократични роднини.

? Какво коментарче? Аз не съм коментирала под негово височайшо скудоумие!

Единствено към теб отправих впечатлението си и Извинявай, че не съм "гледала през очите" на един Скротума.

Ако това ще те успокои, един колега, сподели подобно мнение като на и в ревюто на ...Неее, няма да напиша още веднъж този Ник-нейм, но някой ден  видният многопрофилен Супермен, може се кръсти Тестис и да обере овациите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Maleficient написа:

Ти, да не си Тим Бъртън, научил български?

Я съм

По какво ме позна

преди 20 минути, Maleficient написа:

Аз все повече си мисля, че ползваш някакъв "трик", да не ти се лепят фенки, или иронизираш и скромничиш, за да отсееш, кой те цени заради ... Душевността ти, а не физическите дадености.

Можи

Или търся да си правя шеги с единствения останал, който няма да се разсърди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

? Какво коментарче? Аз не съм коментирала под негово височайшо скудоумие!

Извинявай тогава. Значи ме дебне параноята като тази на борно за чишките.

преди 2 минути, Maleficient написа:

но някой ден  видният многопрофилен Супермен, може се кръсти Тестис и да обере овациите.

Тестис, или ташак Скротум-а си е Скротум. Аз не веднъж съм споделял в разни теми, че ако всички му се доверяват дословно и безпрекословно на ревютата, то не би трябвало да гледаме филми. Обаче, че си е ''кинокритик'' и умее много цветущо да описва даден филм му го признавам.

А ''Жокера"...аз пак (и тук) ще оставя мнението си за филма за себе си, обаче е факт, че днес всичко психарско се котира и харесва. Филма ''удари'' над милиард долара приходи и това е показно за психарското общество, в което живеем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи, тоо Джокер е най- големата боза, която съм гледал от 49 години насам!!! Почуствах са задължен да го кажа. И нема и грам психария в тва нещо- цел филм некъв шушлек или се хили или го бият. Или се хили щото го бият. Или го бият щото се хили. Малко за раздвижване гръмна трима по случайност, което явно му хареса щото след тва утепа и майка си... и тва беше. Даже баровеца накрая други го гръмнаха, а той си остана в лудницата да си фантазира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 16 минути, skalata_73 написа:

Извинявай тогава. Значи ме дебне параноята като тази на борно за чишките.

Тестис, или ташак Скротум-а си е Скротум. Аз не веднъж съм споделял в разни теми, че ако всички му се доверяват дословно и безпрекословно на ревютата, то не би трябвало да гледаме филми. Обаче, че си е ''кинокритик'' и умее много цветущо да описва даден филм му го признавам.

А ''Жокера"...аз пак (и тук) ще оставя мнението си за филма за себе си, обаче е факт, че днес всичко психарско се котира и харесва. Филма ''удари'' над милиард долара приходи и това е показно за психарското общество, в което живеем.

Няма нужда да ми се извиняваш :*

вече съм на възраст и споровете ми за кино и филми, актьори и режисьори, в групи и форуми, са в миналото ми.

За да положа усилието и отделя от времето си, да изчета "ревюто" му, е от любопитство и уважение към теб. А, както споменах, имаше и човек коментирал, който много изчерпателно препокрива и моето впечатление от филма.

Така че, екстра, че го сподели :)

Хайде, Лека нощ...

служебно парти, два рождени дни и имен ден, за месеца, ми стигат.

Искам да си почина малко...

преди 16 минути, bornofash написа:

Я съм

По какво ме позна

Можи

Или търся да си правя шеги с единствения останал, който няма да се разсърди

Искам да участвам в следващият ти филм, Моля ❤️

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече съм на възраст

И аз съм тъй.

Хайде, Лека нощ...

Хайде, ама нема пишеш повече, оти ша та бъзикат. Дет викаше Марио-пускаш ги по пързалката и бегаш.

преди 8 минути, Maleficient написа:

Искам да си почина малко...

И аз съм тъй.

пп...Басимайката одъртехме. Ората кат почнат да пият, ние легаме :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Борноооооо пак за чурки си писал, доктор Васко да не ти се кара пак?:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, petie1 написа:

Борноооооо пак за чурки си писал, доктор Васко да не ти се кара пак?:lol6:

Не страдам ли достатъчно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bornofash написа:

Не страдам ли достатъчно

А не знам разберете се двамата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джимин са сабуди

Масата е за мене, вие си търсете друго, под което да се скриете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва стана гейски форум.

преди 1 минута, bornofash написа:

Джимин са сабуди

В Корея на чурките викат люти чушки. Или пиперки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mediterranean написа:

Тва стана гейски форум.

Мда

Само аз още държа фронта

преди 5 минути, Mediterranean написа:

В Корея на чурките викат люти чушки. Или пиперки.

Искаш да кажеш, че използват една дума и за двете ли? И каква е думата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...