Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

добър ден

От днес никой няма да тагвам, щото съм си самодостатъчна и сама даже мога си пиша като си направя още един женски и два мъжки профила

Денят е прекрасен! Пак закъснях, но си измих малко посуда, което ми се стори по-важно, от това да се позиционирам на работното място и да правя добро впечатление.

После един човечец, въпреки, че не му беше свършена работата ни донесе боМбонки. Подсладихме се... След това един колега ми каза: Хайде в "изповедалнята"!- и аз: Ми що не?! ДжониУокър

Накрая видях, че Безценното се справило много добре с презентацията за Аристотел- а си беше ... мъка

И, сега чакам да свърши просто работния ден- много доволна

Междувременно си слушаме жестокото радио Ностължи, за което аз светнах колежките

и така

:bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студ

адски мразя

и леден вятър

отвратително

Имам и нова кухня, но с цената на толкова много нерви, че чак не мога да се зарадвам

предстои ми претребване на кухненската посуда и махане на излишното

за довечера ще си имам гостенин - едно преателче от Англия. Обещала съм му пелмени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Имам и нова кухня, но с цената на толкова много нерви, че чак не мога да се зарадвам

Звучи като Пирова победа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Чepeн Пeтъp написа:

Звучи като Пирова победа.

ай, ся па Черен петър....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз... си слушам ВаскоКеца

почерпихме се доволно и мисля, че петъкът е повече от прекрасен! Пупу- някой бумеранг, ако виждате съм си направила ПротивоБумеранговаЗащита и ги давайте насам...

ше си купя нещо от получената заплатка и така

Никой не ми липсва!

а, на ето това танцувахме с шефа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълнили ми пощата с ''оферти'' на тос черен петък. Не ви ща боклуците ве-е-е-е.

Искам винце и суджучец. От кон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

почерпихме се доволно и мисля, че петъкът е повече от прекрасен!

Това е хубав повод да кажа: :beer: Наздраве! :) 

Ей го и моя любимец ... Чичко Скаличко ... :) Де трепи глупаци, за да не ни налазват ... :) 

преди 2 минути, skalata_73 написа:

От кон.

Хм ... ша видя един цигънин в наше село дали му е останало нещо ... т.е. умря му един кон, та да не отива фира нещо направи ... :) 

А .... споко .... не умря от болест, а от бой .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ДИоNД написа:

А .... споко .... не умря от болест, а от бой .... :) 

Ох аз се помислих, че е умрял от естествена смърт. То било защото са го пребили до смърт. Успокоих се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Ох аз се помислих, че е умрял от естествена смърт. То било защото са го пребили до смърт. Успокоих се.

:) Това бе за Скалата ... че иначе трябваше да му разправям за глупостта на циганина. Животното както се хранело и нещо се задавило. Не е в следствие на естествена смърт, а от глупостта на циганина. Може сред храната да е имало крадена бодлива тел. :) Се ... Скалата не обича подробностите и му обясних по неговия подпис. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, ДИоNД написа:

Хм ... ша видя един цигънин в наше село дали му е останало нещо ... т.е. умря му един кон, та да не отива фира нещо направи ... :) 

Не бе бате, казах кво искам. Имам саджуци и пастърма ( ма тя още не е станала-прясна, прясна) за цяла рота.

Даже вече си нарязах суджук кон. Ай наздраве 354f39125f81a55818a808eb3f5f006c.gif

преди 27 минути, ДИоNД написа:

Се ... Скалата не обича подробностите и му обясних по неговия подпис. ;) 

А баш. Обясненията са за пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ма тя още не е станала-прясна, прясна

Мда ... ще е топло и трудно узрява .... на скарата обаче става ... ;) 

:beer:

А ... хм .... вчера говорихме, за печурки, а днес ми докараха сърнели ... понеже не съм спец по панирането, та утре ще има задушени такива с масло ... :) и кой си няма кон, то май ми останаха някакви котлети ... та и за утре съм се подготвил.... Ба ... хубаво е да си пенсионер ... :) Днес комшия нямало с кой да си пробва младото вино, та дойде и си спретнахме един наш си петък. Аз с ракийка, а той с прясно вино и за благодарност от гостоприемството ми ... донесе гъби за утре ... :) 

Ох ... мама ... печката пука, топличко ми е ... фърлям един поглед на Айнщайн по ТВ-то и прочие ... Абе ... хубаво си живея тука на село и нема контета с разни хвалбета ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ДИоNД написа:

...А ... хм .... вчера говорихме, за печурки, а днес ми докараха сърнели ... понеже не съм спец по панирането, та утре ще има задушени такива с масло ... :) и кой си няма кон, то май ми останаха някакви котлети ... та и за утре съм се подготвил.... Ба ... хубаво е да си пенсионер ... :) Днес комшия нямало с кой да си пробва младото вино, та дойде и си спретнахме един наш си петък. Аз с ракийка, а той с прясно вино и за благодарност от гостоприемството ми ... донесе гъби за утре ... :) 

Ох ... мама ... печката пука, топличко ми е ... фърлям един поглед на Айнщайн по ТВ-то и прочие ... Абе ... хубаво си живея тука на село и нема контета с разни хвалбета ... :) 

Ебаси идилията дет описа....

Аз нали съм ти казвал, че благородно ти завиждам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебаси идилията дет описа....

Ко да ти кажа бате ... туа на село е или лятна или зимна идилия ... само дето през лятото се налага и да се грижиш за двора ... се не съм кът някой да си имам крепостни селяни, но има и добри хора де за малко топлина през зимата и за малко усмивка през лятото ти помагат. Не се налага да се гърбиш кът магаре или да те правят на кон. ;) Уморените коне ги убиват ... мда ... ромска му работа ... къ не вървяло и бой, бой до де душа сдаде, а после на суджуци ... после отиват нейде краднят някое младо и с начало ... Та тъй ... бате ... някой предпочитат екшъна, а други идилията ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, ДИоNД написа:

Ко да ти кажа бате ... туа на село е или лятна или зимна идилия ... само дето през лятото се налага и да се грижиш за двора ... се не съм кът някой да си имам крепостни селяни, но има и добри хора де за малко топлина през зимата и за малко усмивка през лятото ти помагат. Не се налага да се гърбиш кът магаре или да те правят на кон. ;) Уморените коне ги убиват ... мда ... ромска му работа ... къ не вървяло и бой, бой до де душа сдаде, а после на суджуци ... после отиват нейде краднят някое младо и с начало ... Та тъй ... бате ... някой предпочитат екшъна, а други идилията ... :) 

Шок и ужас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Побързайте да не оттървете примоциите :D

9694077o.jpg

И-и-и-и...

9694078b.jpg

Примери бол, ама туй е върха на сладоледа. Тия верно мислят народа за малоумен :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от моето кралство ви изпращам  много позитивна енергия и ...това че, седмицата не започна особено добре, но пък добре завършва ииии излязохме от РетрограднияМеркуцио :)

IMG_20191122_192526.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, emmi написа:

ай, ся па Черен петър....

Той сигурно е заблудил се черен петъК :wink12:

Ай доживяхме да си сипем.. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук прописахте само такива с грозни аватари и ще доде нощната фея с голЕмото дупи и малкото балкон да ви хейти по никое време... :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, сега ли са разпихте ве? Нормалните ора вече шаебът и ша лягат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

Начи само баба ти и дядо ти са нормални, бе... :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Тук прописахте само такива с грозни аватари и ще доде нощната фея с голЕмото дупи и малкото балкон да ви хейти по никое време... :getout:

Важното е, че нямаме чурки

Сега.

И си мисля за клетия Аристотел, като е нямал с кой да си каже едно Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Начи само баба ти и дядо ти са нормални, бе... :angry:

Така е. Аз се гордея с тях.

Хайде оставям ви с тая хахавата, оная с дупиту, оня с малката пишка и ония с по трите глави...

Приятно парти :party4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...