Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Четох за този робот дето са харесали, че изпълнява 50 пози, но те ще се справят с всички  :D

Започна фермата 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Четох за този робот дето са харесали, че изпълнява 50 пози, но те ще се справят с всички  :D

Започна фермата 

Много бе, дали ще имат вътък за всичките 50, да не говорим за гъвкавост и достатъчно матриал в топките   :biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Много бе, дали ще имат вътък за всичките 50, да не говорим за гъвкавост и достатъчно матриал в топките   :biggrin:

Иди виж темите в които пишат и няма да се съмняваш повече :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Sinbad_ написа:

И за какво са им секс кукли, нали уж белгиеца имаше амнайсе жени , а херкулеса уж и той вървежен ?? :cantbelieve:

Разбирам жените защо имат дилдота и сие, но мъж с жена да купува секс кукла..странно.... баси накъде отива света... никой вече не уважава само Лили и Деси , явно съм остарял динозавър :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, AAUUXX написа:

Иди виж темите в които пишат и няма да се съмняваш повече :D

Те там май феминизма им е проблема..и усещам че имат проблем с някоя модерка тука в калдата...И усещам че може да е барбуто :D ... 

преди 3 минути, acnekt написа:

МИ да, хей ръчички хей ги две..те ме слушат най добре :))

П.С да не споменавам и стария лаф за удоволствието и престижа....мхм...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но пак лееко почвате с простотийки ;) празник е все пак. "чурчиците" на сладкото пиленце, между другото вметнати, са в пъти по-приемливи. Предвид и иначе оригиналните му отговори с хумор и остроумие.

Косвено да коментираме потребители, които, лично на мен са ми меко казано, досадни, разваля "морската атмосфера"...

Давайте да поркаме! Петък вечер е!

Обмислям почивните дни да си направя предКоледен пазар :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехааа, добри новини другарю @Джугашвили. Падна ни трансферното ембарго! Ся мое си вземем некой нормален защитник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Maleficient написа:

Не че нещо, но пак лееко почвате с простотийки ;) празник е все пак. "чурчиците" на сладкото пиленце, между другото вметнати, са в пъти по-приемливи. Предвид и иначе оригиналните му отговори с хумор и остроумие.

Косвено да коментираме потребители, които, лично на мен са ми меко казано, досадни, разваля "морската атмосфера"...

Давайте да поркаме! Петък вечер е!

Обмислям почивните дни да си направя предКоледен пазар :)

Ох..добрееее.... пак забележки ....

Наздраве тогава..само ще пием и мълчим...Или гледаме филми, поне в моя случай....

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера много ми хареса от "Кошмари в кухнята", Манчев като им го кАза на едни у Шумен, цял живот били сервитьори: На вас Чипът ви е сбъркан! 

И си мислех, за колко хора, виртуално и реално, които съм срещала, се отнася! Вкл. за евреи, на които им е важно да обсъждат покривките на хората, а не си направят кобалтово-синя колекцията от миризливи миши ушички, примерно и миризливи чорапки от месии, за да си бършат с тях лигите, като гледат недостижими кашерни хировимчета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sinbad_ написа:

Резултат с изображение за „rolling on the floor laughing gif“"

P.S Като спомена тренажори днес тъкмо  карах  едни, за една фирма която обзавежда фитнес зали... Да вземат да си закaчат по една тежест на ония работи и така поне да тренират май е по добре :biggrin: Мисля че 2-4 килограмово ще им стигне... така де, по метода на шундоизма на Василий  :))

Е па един индус така тренираше

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Вчера много ми хареса от "Кошмари в кухнята", Манчев като им го кАза на едни у Шумен, цял живот били сервитьори: На вас Чипът ви е сбъркан! 

И си мислех, за колко хора, виртуално и реално, които съм срещала, се отнася! Вкл. за евреи, на които им е важно да обсъждат покривките на хората, а не си направят кобалтово-синя колекцията от миризливи миши ушички, примерно и миризливи чорапки от месии, за да си бършат с тях лигите, като гледат недостижими кашерни хировимчета.

Повечето отварят ресторант в България, защото мислят да изкарат пари от това и то лесно, бързо и безболезнено, а не защото си мечтаят да имат ресторант.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Е па един индус така тренираше

То да беше само индус един, виждал съм и японци :D   Затова и споменах шиндуизма на Васко...

преди 6 минути, Maleficient написа:

....

Манчев да си гледа работата, не че съм шуменец, само съм живял 4 години там, и хората там са по свестни от 99 %  софиянци със сигурност ..особено манчевци разни .. ще вика той че чипа им бил сбъркан, ще станем на търкалета с тоз .....ррррррррррррррр     :strangle:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

То да беше само индус един, виждал съм и японци :D   Затова и споменах шиндуизма на Васко...

Сега Васко кат почне да те псува кат пиян сърбин.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, баси! Толкова усилия и накрая да зависи от "вот на публиката", който винаги може да бъде манипулиран!

Българска работа...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Той сепуко искаше да си прави, така че едва ли ще му е до псувни  :D 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Той сепуко искаше да си прави, така че едва ли ще му е до псувни  :D 

А жив си е едва вчера загря чия котка съм

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, acnekt написа:

Повечето отварят ресторант в България, защото мислят да изкарат пари от това и то лесно, бързо и безболезнено, а не защото си мечтаят да имат ресторант.

Е то ресторантьрството е бизнес, но не става без мерак и не отива на всеки... особено ако говорим за готвачи и готвенето като професия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Sinbad_ написа:

Манчев да си гледа работата, не че съм шуменец, само съм живял 4 години там, и хората там са по свестни от 99 %  софиянци със сигурност ..особено манчевци разни .. ще вика той че чипа им бил сбъркан, ще станем на търкалета с тоз .....ррррррррррррррр     :strangle:

Тодор Колев, Панайот Волов  са единствените  велики шуменци, които познавам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

Абе, не че те познавам лично и знам потенциалът ти, съответно и ти така да защитаваш генерално хора, само защото са от Шумен, е малко неубедително.

Написах го заради Принципът, че всеки ден ми се налага да търпя подобен "чип", който е и "нагъл" да отговаря, дори като се излага с ограничеността си.

Така че, намери си друг за търкалета...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Тодор Колев е единственият велик шуменец

Абе и ти ли Бруте.. май ще взема сопата и кат ва подкарам по азбучен ред..и докъдето се счупи.... после ще продължа с шамари , на голо дупе, но само жените :D  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, acnekt написа:

Тези и това не искат, те са си с "чип на сервитьори"- бакшиш и дреме ми дали на някой ще му хареса, важното е да плати!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Абе, не че те познавам лично и знам потенциалът ти, съответно и ти така да защитаваш генерално хора, само защото са от Шумен, е малко неубедително.

Написах го заради Принципът, че всеки ден ми се налага да търпя подобен "чип", който е и "нагъл" да отговаря, дори като се излага с ограничеността си.

Така че, намери си друг за търкалета...

Хм, ми да се направи едно състезание по каквото и да е, София вс Шумен тогава.. и да видим кой кого... аз като бивш шуменец, с временно гражданство Шуменско, ще бъда за Шумен :P  

И ако говорим за чипове и наглост, София бие по тези показатели цялата страна, мдам.. факт..... Рядко съм срещал акъна софиянец дето да не съм искал да му цапна един  :ph34r: .. 

П.С Дори колеги софиянци на времето едва търпях, водата ли е причина, шопската им природа, или друго..но манталитета им е такъв, дето се вика, хвани единия, удари другия....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Аве, котьо
Мъча се с един рутър да го хакна. Сложих му едно име, колкото да не е без хич.
Нагласих го начи на WPA2 AES и имам достъп до него, ама искам да го хакна, без да ползвам пин кода на рутъра дет е писан отдолу.
Начи, целта е да получа парола и пин, чрез хакване.
Reaver, го заключва след десетия пин, а не мога сам себе си да се нападна с linset, flixion, revdk3  и т,н. щот требе да се прихващат пакети
Та давай неква идея,  щот съ чуда вече с кво да си играя.
Не ми давай съвети за пишока, щото съм дрът веке и нито оцета ми вреди, нито сладкото ми помага.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

Аве, котьо
Мъча се с един рутър да го хакна. Сложих му едно име, колкото да не е без хич.
Нагласих го начи на WPA2 AES и имам достъп до него, ама искам да го хакна, без да ползвам пин кода на рутъра дет е писан отдолу.
Начи, целта е да получа парола и пин, чрез хакване.
Reaver, го заключва след десетия пин, а не мога сам себе си да се нападна с linset, flixion, revdk3  и т,н. щот требе да се прихващат пакети
Та давай неква идея,  щот съ чуда вече с кво да си играя.
Не ми давай съвети за пишока, щото съм дрът веке и нито оцета ми вреди, нито сладкото ми помага.

Вземи най накря се научи да си плащаш като бял човек за нета, а не да се правиш на скръндзав и крадлив .... И проблеми няма да имаш...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...