Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 14 минути, acnekt написа:

Сега ти не разбираш. Херкулес ни въведе в пъкления план.

Ма много е объркан значи този човек тогава.... явно е попрекалил с анаболите съдейки по ника му :D 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Sinbad_ написа:

Няма страшно, нито ще я троша нито ще я гълтам... Но наистина съм изненадан че може някой си да ме сбърка с онова природно недоразумение Реджеб Ага....:D :P

Мдам... А днес навъртях едни 350 километра до едното място и обратно за да се видя с един стар колега и приятел от Шумен, паркирал се за кратко в Ук-ея ... ХУбава среща беше, и дори нямах проблме да карам с 2 бири и нещо наобратно..( визирам полицейски и такива, иначе аз мога и на 2 кила да си карам :ph34r: )

А наздраве вече от дома ...:beer:

П.С И Welcome back  на Мини Маус ....  мдам.. бебето се завръща 3 :whist:

Заблудил се е Деянчо не  му се сърди 

Не трябва да се кара като си пил, колкото и да мислиш че контролираш нещата, Наздраве :cheers:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Заблудил се е Деянчо не  му се сърди 

Не трябва да се кара като си пил, колкото и да мислиш че контролираш нещата, Наздраве :cheers:

Мдам, случва се да стане грешка...понякога... 

А за пиенето и карането  не го правя обикновенно, но си знам мярката и възможностите....и мноооого рядко все пак се случва....Имаше повод все пак... 

Та така...:beer: 

П.С По ме притеснява да не са ме засекли камери , че на връщане карах като бесен с 150- 160 .... мдам... и да получа новогодишна честитка :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Мдам, случва се да стане грешка...понякога... 

А за пиенето и карането  не го правя обикновенно, но си знам мярката и възможностите....и мноооого рядко все пак се случва....Имаше повод все пак... 

Та така...:beer:

Има дуел във фермата, вече са на финала може би след седмица две и приключва и няма да си гледам козичките след това :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Има дуел във фермата, вече са на финала може би след седмица две и приключва и няма да си гледам козичките след това :D

Един път погледнах докъде са стигнали. Говореха за някаква бременност, секс във фермата и веднага смених канала. Особено като видях и испанеца Красимир. Ужасно.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Sinbad_ написа:

Ма много е объркан значи този човек тогава.... явно е попрекалил с анаболите съдейки по ника му :D 

Според теб, има ли някаква малка вероятност, просто да се забавлява с тъпотии...така  де, нещо такова , като някой дръндьо?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

Според теб, има ли някаква малка вероятност, просто да се забавлява с тъпотии...така  де, нещо такова , като някой дръндьо?

Многа малка вероятност съдейки по писаниците му.... По скоро изглежда че си вярва в това което пише....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

Във вашите среди, според Херкулес веднага се елиминира жена, която се опълчи на мъжа. Или даже да му каже. Днес ще ядеш, каквото намериш.  Веднага елиминация. Мешарето не допуска феминизъм при ромски среди. Няма такива фриволни действия.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Един път погледнах докъде са стигнали. Говореха за някаква бременност, секс във фермата и веднага смених канала. Особено като видях и испанеца Красимир

Е ти баш на интересното си сменил канала  :giggle1: ... бременност, секс...мдааам... 

преди 1 минута, acnekt написа:

Във вашите среди, според Херкулес веднага се елиминира жена, която се опълчи на мъжа. Или даже да му каже. Днес ще ядеш, каквото намериш.  Мешарето не допуска феминизъм при ромски среди. 

То той сигурно това и за ислямския свят го твърди ... :))

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Е ти баш на интересното си сменил канала  :giggle1: ... бременност, секс...мдааам... 

Не обичам филми, които както си говорят актьорите и изведнъж почват да пеят и танцуват. Направо се нервирам. 
Не гледам и филми, предавания където има секс, бременност и романтика. Веднага го спирам. Титаник го изтраех със сцената с и в колата.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

Многа малка вероятност съдейки по писаниците му.... По скоро изглежда че си вярва в това което пише....

За да се забавляваш, трябва да звучиш убедително.
Не мисля, да е толкова луд, че да си вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Не обичам филми, които както си говорят и изведнъж почват да пеят.
Не гледам и филми, предавания където има секс, бременност и романтика. Веднага го спирам. 

Ъъъъ.. случайно да не си прехванал Васковия шундоизъм в по твърда форма ?? :speak:

току-що, дръндю написа:

За да се забавляваш, трябва да звучиш убедително.
Не мисля, да е толкова луд, че да си вярва.

Май бъркаш забавлението с някакви психологични отклонения ... Човек който говори глупости с цел забавление, поне се засмива и скоро прекъсва играта .... Иначе бие на чист паталогизъм...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Един път погледнах докъде са стигнали. Говореха за някаква бременност, секс във фермата и веднага смених канала. Особено като видях и испанеца Красимир. Ужасно.

Какво да правят хората, затворени на едно място три месеца разбира се че ще се изплющат :D

• Тъжен 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Здравейте

Мараба кити...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Какво да правят хората, затворени на едно място три месеца разбира се че ще се изплющат :D

Баш с Красимир ли? Много е грозен и мазен. Виж с момчето от Египет- разбирам.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

И то по сценарий предварителен.... :whist:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

.... Иначе бие на чист паталогизъм...

Виж, за това не се сетих...баси, одъртявам.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Баш с Красимир ли? Много е грозен.

Грозен грозен, колко да е грозен...за всеки влак си има пътници казват ... мдам..

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, дръндю написа:

Ако се шегува ОК, но наистина мисли ли което пише нещо има не съсвем наред в това. 

преди 4 минути, acnekt написа:

Баш с Красимир ли? Много е грозен и мазен. Виж с момчето от Египет

Е ти кой си хареса, на мен ми харесват всички, не съм претенциозен много, гасиме лампите и кой квот хване, и без тва те  мислят за жена :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

Виж, за това не се сетих...баси, одъртявам.

Нещо немците са те гепили май..това Алцхаймер, това Паркинсон... ммм? 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мараба кити...

Гледам ти дали нова самоличност... Сега Борн ли го играеш?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грозен грозен, колко да е грозен...за всеки влак си има пътници казват ... мдам..

Паулина сигурно е скрила козче и не знае какво прави. Начертала си е е една линия и всичко коз.  Но какво да очакваш от жена, която бие майка си

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък и винаги можеш да му сложиш картонена торбичка на главата 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...