Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

току-що, acnekt написа:

Ако се самоопределят като българи и дядото се е бил като българин как тогава ще разберем, че дядо ти е бил от ромски произход.

именно това ти казах, че не можеш да разбереш само по имена, до къде стига Ромското участие в събитията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле тук ли се  преместил калдатския факултет по история бре?

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Купи му обикновен хронометър па ти, с това мерят лекарите пулса :D 

Ся, щом иска часовник ще получи часовник. Тчк. Това е човекът който поисква нещо един път на две високосни години. Плейстейшън не му купих обаче.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Здравейте

Здрасти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайл кити.. :P  :ph34r:

Хайл Синбад

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Леле тук ли се  преместил калдатския факултет по история бре?

Ами така се получи.. леко исторически анонс сред празните приказки и пивото  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ...Alex&Vanko... написа:

Охо киткат!:P

Ти па що споменаваш името дебианско напразно?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Ся, щом иска часовник ще получи часовник. Тчк. Това е човекът който поисква нещо един път на две високосни години. Плейстейшън не му купих обаче.

Ясну...значи заслужава такъв... Значи предлагам някой касио, те имат такива със хронометри, и тем подобни алабализми, хем издръжливи като за спортисти и планинари и тем подобни.... от серията G-Shock..или Edifice , 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така се получи.. леко исторически анонс сред празните приказки и пивото  :whist:

Ами освен кръгом и ходом марш към темата за конспирации и там да бистрим славяни келти цигани и други

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ами освен кръгом и ходом марш към темата за конспирации и там да бистрим славяни келти цигани и други

А не,там нямам нерви да се нервя с тъпотиите на някои .. а те поне не смеят да си врат носа тука, щото знаят че няма да извиреят дори за 5 поста ....

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ...Alex&Vanko... написа:

Една пълничка ми се лепна. Системен администратор.Познаваш ли я?

Терминаторката ли?

току-що, Sinbad_ написа:

А не,там няма нерви да се нервя с тъпотиите на някои .. а те поне не смеят да си врат носа тука, щото знаят че няма да извиреят дори за 5 поста ....

Викаш тук мрат кат мухи

преди 8 минути, acnekt написа:

Здрасти

Как е?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Терминаторката ли?

Викаш тук мрат кат мухи

Ахам, алкохолните изпарения не им понасят, и отделно дуракотърпимостта тука е много по малка..и няма да им се цепи басма , понеже сме в празни приказки и можем да си лафим квото щем и когато щем .. мхм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Що не питаш Скалата, той си пада по таквиз водомери...опс, часовници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, алкохолните изпарения не им понасят, и отделно дуракотърпимостта тука е много по малка..и няма да им се цепи басма , понеже сме в празни приказки и можем да си лафим квото щем и когато щем .. мхм...

Точно, абе Ауксис и Васил Доматения пак ги нема

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, acnekt написа:

Ако ромите се самоопределят като българи и дядото се е бил като българин, как тогава ще разберем, че дядо ти е бил от ромски произход. Ще се пише, че е българин, както той се е самоопределил. Българин.

Не е задължително... той може да са го писали българин по документи, но той и рода му си знаят какви са... Все едно всички наши турци от Бг дето са загивали в сръбско българската, и после в балканските, да ги пишеш българи по етнос... Отделно че те са си били с турските имена, дори на паметници са с тях.. например в Сливен в едно поделение , бившо артилерийско съм виждал паметник с изписани загинали войници и офицери, и сред тях имаше с турски имена.. малко но ги имаше...Надявам се не са го снесли, или сменили надписите, че такава политика по възродителния процес си имаше, а и след това ..... беше чудно как този паметник са го оставили, поне за мен...беше доста стар паметник със старата българска азбука с големите ятови гласни ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, emmi написа:

Добреееее..... Д2 каза какво иска за коледа

Ръчен часовник със секундарник. Защо секундарник? Ми, да брои пулса на пациентите

Ся, аз обаче, от къде да намеря гъзарски стилен докторски часовник.... 

Ролекс?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, дръндю написа:

именно това ти казах, че не можеш да разбереш само по имена, до къде стига Ромското участие в събитията

Мен ме съмнява Людмила Живкова, дали не е с ромски произход, след увлечението й по индийските философиии

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Ролекс?

Ролекс сам да си купува като стане пластичен хирург🤣

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

Мен ме съмнява Людмила Живкова, дали не е с ромски произход, след увлечението й по индийските философиии

Хм, Коцето Калки и той май бие малко по боя и увлечения индийски :wub:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но за 100Кила съм сигурна 220% тва момче, колко напрай за българската култура, шапка Борсалино, да му свалиш

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то така ако почнем , бая списък ще изкараме Малеф :))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Sinbad_ написа:

Ясну...значи заслужава такъв... Значи предлагам някой касио, те имат такива със хронометри, и тем подобни алабализми, хем издръжливи като за спортисти и планинари и тем подобни.... от серията G-Shock..или Edifice , 

Тцъ

Търсим класика 

Тия са спортни

Нещо с кожена каишка, кръгъл изчистен циферблат и три стрелки

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително... той може да са го писали българин по документи, но той и рода му си знаят какви са... Все едно всички наши турци от Бг дето са загивали в сръбско българската, и после в балканските, да ги пишеш българи по етнос... Отделно че те са си били с турските имена, дори на паметници са с тях.. например в Сливен в едно поделение , бившо артилерийско съм виждал паметник с изписани загинали войници и офицери, и сред тях имаше с турски имена.. малко но ги имаше...Надявам се не са го снесли, или сменили надписите, че такава политика по възродителния процес си имаше.. беше чудно как този паметник са го оставили, поне за мен...

А да сръбско българската винаги ми е била интересна с факта че Османската империя оказва помощ на България ама наужким

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Правилно, без глезотии.... касио по достъпно от посочените серии ще му е тамам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Ши купиш на детето! Има Ени Касио- онлайн, часовници да искаш...е, докторски-елегантен май нямаше точно, ама може да е бял и да има червен кръст като за Бърза помощ...демек швейцарски, сеееещашлисе!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...